Zmęczona i nieporadna

różne tematy

Zmęczona i nieporadna

Postautor: alwa1985 » pn sty 16, 2017 11:54 pm

Jest mi ciężko bo cały dzień spędzam w domu i ganiam własny ogon. Od kiedy starszy poszedł do przedszkola mieszka z nami katar i kaszel:P. Jednego dnia wszystko zrobię a następnego nic mi sie nie chce. Mąż przez kilka lat jeździł za granicę jako kierowca i musiałam radzić sobie sama, wierzyłam że jak bedzie pracował w kraju i codziennie w domu to to się zmieni, zacznie pomagać. W końcu zmienił prace i troszkę pomagal, ale mu się to znudziło. Teraz wraca z pracy zje obiad i idzie spać. Ja po całym dniu z dzieciakami chciałabym pobyć z kimś dorosłym, i żeby przejął część obowiązków. On robi to co chce i ile chce. Jak ma się zająć dziećmi to nan nich krzyczy i grozi klapsem. Jego metoda na wszystko jest rzucenie na łóżko i odwróceniem się pupą. Takie zachowanie powoduje, że robie sie agresywna i kłótliwa. Nie wiem co dalej. Czy to ma naprawdę sens?? problemy ze stara siostra i rodzicami !
alwa1985
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 16, 2017 11:49 pm
Lokalizacja: Scottsdale

Re: Zmęczona i nieporadna

Postautor: tetrus » wt maja 23, 2017 5:56 pm

Oj widać, że przydałby ci się conajmniej dwutygodniowy urlop daleko od domu. Byłaś kiedyś w Dolinie Baryczy? Wakacje z dala od domu z pewnością pozwolą ci inaczej spojrzeć na swoje obecne życie.
tetrus
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 11, 2015 1:08 pm

Re: Zmęczona i nieporadna

Postautor: Dask89 » czw cze 01, 2017 9:28 am

A rozmawiałaś z mężem, ale tak szczerze i na poważnie. A może i tobie przydałoby się pójść do pracy chociaż na pół etatu lub 1/4 i wyrwać się z domowych obowiązków.
Dask89
 
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 01, 2017 9:13 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron