Pies sąsiadów- wielki problem??

różne tematy

Pies sąsiadów- wielki problem??

Postautor: reaclu1974 » wt sty 17, 2017 11:04 am

Na początku chce napisac, że jestem osobą która bardzo lubi psy. Jednak mam problem z psem sąsiadów. Do domu, w ktorym mieszkam przeprowadziałam się 3 lata tamu. Juz wtedy miałam ogromne problemy ze snem własnie przez ujadanie tego psa. Jak dla mnie jest to specyficzny pies, gdyż szczeka na wszystkich i wszystko. Cały czas jest na dworzu i wydaje mi się, że jest zaniedbany. Nigdy nie jest wyczesany i latem zawsze widac, jak linieje a nikt go nie wyczesze. Zal mi tego psa, bo to wlasciciele sa winni. Nie nauczyli go na kogo ma szczekac, a na kogo nie. On szczeka na swoich, na obcych, na ptaki, na wszystko. W dzien jak szczeka to jest ok, ale ostatnio szczeka o 3-4 nad ranem. Wydaje mi sie ostatnio byl glodny i przestal szczekac o 7 rano, jak dostal miske z jedzeniem. Bardzo mi to przeszkadza. Chodzimy niewyspani. Nie wiem co robic, bo jestesmy tutaj "nowi" i nie chcemy klotni itd. Z drugiej strony czy mamy tak dalej na to wszystko patrzec? Tylko co oni moga zrobic, skoro pies jest niewychowany? Czy mialyscie takie sytuacje? Co według Was powinnam zrobic?
reaclu1974
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 17, 2017 11:00 am
Lokalizacja: Sioux Falls

Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron