Mam w domu pchły - jak sobie z nimi poradzić?

różne tematy

Mam w domu pchły - jak sobie z nimi poradzić?

Postautor: duckcu1972 » śr sty 18, 2017 1:21 pm

jak już wiadomo nie zmagam się z żadną wszą odzieżową, a pchłami. teraz już połączyłem wszystkie fakty smile hm, ostatnio do mieszkania wpuściłem kociaka od sąsiadki, bo jak zwykle wygłodzony do mnie przychodzi. nakarmiłem, wypuściłem i po jakimś czasie znalazłem pchłę na sobie, myśląc, że to wesz odzieżowa, a dlaczego? bo tak naprawdę zgadzał się kolor - brązowy, ale nie.. potem znalazłem kilka czarnych skaczących. byłem u weta, żeby dał mi jakiś środek, abym spryskał mieszkanie, i powiedział, że może mi dać taki środek za 50 zł, ale nieskuteczny, bo mówił, że on też długo zmagał się z pchłami w domu, i już wysiadał psychicznie, ale wpadł na pewien pomysł. wziął odpchlonego kota od szefa i wpuścił do mieszkania i ten niby wyłapał wszystkie pchły. no ale skąd ja wezmę kota? kupiłem jakiś tańszy środek, facet powiedział, że dużo ludzi go kupuje, ale jak na razie nie widzę postępów.. tzn rzadko widzę jakąś pchłę, ale jednak. szczególnie jak siadam na fotelu to wstając zawsze znajdę jakąś pchłę u siebie na spodniach, dlatego może gdzieś się wylęgły tam, czy coś, nie mam pojęcia. co robić? ktoś wie jak skutecznie się pozbyć tego cholerstwa? niby nie tak groźne, ale uciążliwe, i do tego ugryzienia
mój blog zobacz
duckcu1972
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 18, 2017 1:16 pm
Lokalizacja: Carrollton

Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron