Jak urządzić domową bibliotekę?

różne tematy

Jak urządzić domową bibliotekę?

Postautor: folgfirs1984 » czw sty 19, 2017 4:36 pm

Właśnie kupiliśmy dom i chcemy mieć w nim taką spokojną przestrzeń do poczytania, załatwienia rachunków, itp. Przeznaczony pokój jest 3m na 4.5, wysoki sufit na około 3.50m. Na dzisiaj kupiliśmy tylko antyczne krzesło biblioteczne na aukcji i perski dywan. Poza tym mamy zaćmę. Rady na jakieś dobre strony netowe?
folgfirs1984
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 19, 2017 4:32 pm
Lokalizacja: Murfreesboro

Re: Jak urządzić domową bibliotekę?

Postautor: Kssiek » czw sty 19, 2017 4:51 pm

Najlepiej i najtaniej jest kupić zwykły drewniany regał. Dostaniesz go w praktycznie każdym sklepie meblowym. Do niego przydałaby się również drewniana drabina, którą też możesz kupić w prawie każdym sklepie meblowym.
Kssiek
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 19, 2017 4:42 pm

Re: Jak urządzić domową bibliotekę?

Postautor: korneliusz10 » pn cze 15, 2020 1:51 pm

Na książki mam regały z marketu JYSK i spisują się znakomicie. Mam na nich ułożone kolekcje książkowe. DO pełni zadowolenia brakuje mi fotela leniwca, żeby było na czymś usiąść z książką.
W wolnych chwilach oglądam filmy online. Pomaga mi w tym portal Vod1. Ostatnio oglądałem https://vod1.pl/film/proceder/1244 Ciekawa fabuła filmu, wspaniała gra aktorska i znakomita obsada dodatkowo zachęca. Polecam film. Vod1 to portal na którym piszą gdzie najtaniej obejrzeć dany film lub serial. Warto tam zajrzeć.
korneliusz10
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 15, 2020 1:36 pm

Re: Jak urządzić domową bibliotekę?

Postautor: Jammas90 » wt lip 14, 2020 8:47 am

myślę, że każdy regał się nada. Ja mam regał z ikea - szuflady na dole, półki za szkłem na górze. Nie pamiętam, jak się nazywa, ale u mnie dobrze się sprawdza. Zwłaszcza, że mam fioła na punkcie swoich książek i nie lubię, jak ktoś ich dotyka. Myślę, że za szkłem są bezpieczniejsze... Ale mam też kilka wiszących półek i tam również trzymam książki. Najbardziej jednak lubię półki stworzone przez pana, który remontował nasze mieszkanie. W pokoju na dole miałam 2 filary, które stały niedaleko siebie i w trakcie remontu, wpadłam na pomysł, by przestrzeń pomiędzy tymi filarami zabudować i zrobić tam półki. Obawiałam się, że półki mogą być zbyt małe, na książki - zbyt wąskie, ale nie - wyszło idealnie. Pan zrobił świetną robotę i mam cudowne miejsce na książki. Bardzo lubię to miejsce, bo obok stoi kanapa, na której lubię siadać, by sobie poczytać :)
Jammas90
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 14, 2020 8:38 am

Re: Jak urządzić domową bibliotekę?

Postautor: Salihos » wt mar 19, 2024 5:23 am

Dobrze urządzona biblioteka, to przede wszystkim regały. Bez nich jesteśmy zdani na chaos. Polecam produkty https://regalyjezdne.com.pl/regaly-do-archiwum gdzie znajdziemy najlepszej jakości produkty.
Salihos
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:08 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron