Czy decydować się na meble pod wymiar?

różne tematy

Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: folgfirs1984 » czw sty 19, 2017 4:44 pm

Witam Was serdecznie. Trafiłam na Wasze forum przypadkiem. Być może będziecie mogły coś mi doradzić. Chciałbym wyremontować sobie moje mieszkanie, które znajduje się w Warszawie. Potrzebuję teraz kogoś, kto doradzi mi na co wymienić wszystkie stare meble. Zastanawiam się, czy skorzystać z możliwości wykonania mebli na konkretne zamówienie. Czy waszym zdaniem meble "pod wymiar" opłaca się zamówić? Mam jeszcze jedno pytanie, może znacie kogoś, kto tanio projektuje meble? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
folgfirs1984
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 19, 2017 4:32 pm
Lokalizacja: Murfreesboro

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: Lumberman » sob mar 18, 2017 1:55 am

Ja bym brał meble z Ikei. Solidne, stosunkowo tanie i jak coś ulegnie zniszczeniu to łatwo będzie dokupić tylko ten jeden element. W przypadku mebli na wymiar to może być trudniejsze.
Lumberman
 
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 18, 2017 1:50 am

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: divorigi » pt maja 05, 2017 2:02 pm

Meble na wymiar to bardzo dobry pomysł jeśli zna się jakiegoś dobrego stolarza, można zaopatrzyć się w na prawdę unikalne i solidne meble.
divorigi
 
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 05, 2017 1:52 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: ala123 » pn cze 12, 2017 2:07 pm

Mamy meble na wymiar ale tylko do kuchni w reszcie pomieszczeń sami sobie dobieraliśmy szafy a jest ich tam niewiele. :)
ala123
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 12, 2017 2:05 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: asia92 » pt lip 07, 2017 12:59 pm

Myślę że niekiedy warto, w końcu to zakup na parę dobrych lat, chociaż w przeciwieństwie do mebli w pokojach dziecięcych. ;P
asia92
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 07, 2017 12:56 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: dawidknowwle » sob paź 20, 2018 1:51 pm

Może to się okazać dobre rozwiązanie. Ja jednak wolę kupować gotowe meble jakie ma dany producent o wyboru. Ostatnio na przykład kupiłem piękny stół w tym sklepie sklep-hubertusmeble.pl - polecam każdemu ten sklep bo wykonanie na najwyższym poziomie.
dawidknowwle
 
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 20, 2018 1:47 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: dżafar » pt lis 02, 2018 10:32 am

Zależy gdzie je chcesz umieścić. Przyjęło się, że kuchnie robi się na wymiar, często szafy do sypialni czy przedpokoju, takie olbrzymie, ale teraz już się idzie w minimalizm, dlatego może być to nietrafiona inwestycja, ponieważ coraz mniej osób ma w domu meblościanki :)
dżafar
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 02, 2018 10:28 am

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: Olej06 » wt lis 13, 2018 12:58 pm

Jeżeli masz taką ochotę to się na to decyduj. Wszystko zależy od Ciebie.
Olej06
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 13, 2018 12:57 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: watching » ndz lis 18, 2018 12:54 pm

Jak najbardziej. Meble na wymiar to inwestycja w swoj dom. Nie kupujesz ich na chwile czy na sezon ale na kilka lat. Rok temu stawiali nam kuchnie ludzie z salonów agata. Projekt i realizacja sa wrzucone w cene. Najwiekszy plus takiej kuchni to uporzadkowanie i swoboda ruchow. Kazda szafka ma swoje miejsce i jest przeznaczona pod konkretne elementy wyposazenia kuchni
watching
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 14, 2018 11:24 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: wedronaut » ndz lis 25, 2018 5:31 pm

Ja bym się na to nie zdecydował. Zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć meble przed kupnem.
Jeżeli spodziewasz się po ludziach najgorszego, dostaniesz od nich to, co najgorsze.
Awatar użytkownika
wedronaut
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 25, 2018 4:20 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: xxingoo » wt lis 05, 2019 12:47 am

Podobnie jak poprzedni wpis. Meble lepiej obejrzeć przez zakupem. Potem może być za późno.
Biurka dla dzieci znajdziesz tutaj
xxingoo
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 05, 2019 12:32 am

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: Negron » czw lut 13, 2020 11:16 am

Naprawdę super meble kuchenne są na http://www.meble-kuchenne.info.pl Zapoznajcie się sami z ich ofertą :)
Nie wzbijaj się nadzieją wysoko jak ptak, bys nie musiał pełzać jak robak
Awatar użytkownika
Negron
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 14, 2019 5:04 pm

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: wojtek4443 » sob kwie 11, 2020 6:14 am

Każdy kupuje takie meble na jakie ma ochotę.Sam na przykład ostatnio zdecydowałem się na zakup mebli z sklepu https://mrdecor.pl/kategoria/krzesla/ . Na pewno bardzo dobrze postąpiłem.
wojtek4443
 
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 6:11 am

Re: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Postautor: lucysia10 » czw cze 04, 2020 3:13 pm

Chcąc wyremontować mieszkanie warto pomyśleć o podniesieniu jego wartości. Na blogu http://dom-na-glowie.pl/dom/52-jak-podniesc-wartosc-mieszkania piszą co trzeba wykonać. Może zainteresuje Cię ten temat. Zawsze później podczas sprzedazy można podnieść cenę za lokal.
lucysia10
 
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 04, 2020 3:09 pm
Lokalizacja: Koszalin, Poland


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron