Problem z samochodem

różne tematy

Problem z samochodem

Postautor: commxyz1989 » pt sty 20, 2017 11:37 am

Hej witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam, jestem nowa na forum, mam takie pytanie otóż jestem właścicielką corsy to fajne małe autko nigdy mnie nie zawiodło na drodze, ale od jakiegoś czasu zauważyłam jakieś ocierania występuje to gdy używam hamulca, dodam że wszystkie płyny eksploatacyjne są okresowo wymieniane, hamulce sprawne, klocki i tarcze w porządku, pojechałam do mechanika a on stwierdził iż trzeba wymienić skrzynię biegów i sprzęgło trochę jestem zdziwiona, nie jestem pewna czy to trafna diagnoza, proszę was o wypowiedź czy ktoś z was miał podobnie i czy rzeczywiście trzeba wymieniać skrzynię i sprzęgło bo to i koszt, z góry dziękuję
commxyz1989
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 20, 2017 11:27 am
Lokalizacja: Arlington

Re: Problem z samochodem

Postautor: matteus » śr sie 09, 2017 11:36 am

No niestety, w takim przypadku auto wymaga profesjonalnego przeglądu, bo to może być coś naprawdę poważnego. Nie warto ryzykować w tej kwestii.
matteus
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 09, 2017 11:11 am

Re: Problem z samochodem

Postautor: ernesto64 » pn lut 21, 2022 2:59 pm

Również doświadczyłam podobnych problemów z moim poprzednim samochodem. Ostatecznie podjęłam decyzję o sprzedaży i zakupie nowego auta. Zdecydowałam się na jeden z najnowszych modeli hyundaia i jestem bardzo zadowolona z inwestycji.
Awatar użytkownika
ernesto64
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 21, 2022 2:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z samochodem

Postautor: mraz.jocelyn » pn wrz 19, 2022 10:34 pm

Skoro masz częste problemy z samochodem to może warto zastanowić się nad inwestycją w nowy? Nie zapomnij jednak najpierw umówić się na jazdę próbną, która pomoże Ci wybrać odpowiedni model.
Awatar użytkownika
mraz.jocelyn
 
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 19, 2022 10:31 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Problem z samochodem

Postautor: johnsmithjs2811 » czw paź 27, 2022 7:00 am

I appreciate you sharing this useful information. Your website is excellent. The amount of knowledge on your website is astounding.
johnsmithjs2811
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 27, 2022 6:58 am

Re: Problem z samochodem

Postautor: vroberts » pt lut 24, 2023 9:26 pm

Czasami tak bywa, wszystko czas od czasu się psuje także warto naprawić i jeździć dalej. Chyba że już nie warto w takim wypadku warto pomyśleć nad wymianą na inny model który będzie lepszy
vroberts
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt lut 24, 2023 8:43 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron