Współlokatorka nie pyta o zgodę

różne tematy

Współlokatorka nie pyta o zgodę

Postautor: cenwa1981 » pn sty 23, 2017 11:43 am

mieszkam ze współlokatorka, pokoje mamy osobne, ale wiadomo łazienke i kuchnie dzielimy. Mieszkamy dopiero niecały miesiąc razem. Zauważyłam (podłapałam), że używa moich rzeczy. tzn np bierze moją herbatę bez pytania, mój proszek bo jej sie skonczył bez pytania, moje pudełka plastikowe na śniadanie bez pytania, a akurat potrzebowałam, jej chłopak nawet umył moją pastą zęby. Otóż jakby ZAPYTAŁA czy może sie poczęstować, czy może pożyczyć proszek, bo sie skończył a jutro idzie do sklepu TO OKEJ, WIADOMO. ale do szału mnie doprowadza, że sie nie pyta. NIe znam jej na tyle, nie jest moją przyjaciółką. Jest w zasadzie na razie dosyć obcą osobą. W łazience pochowałam do szafki moje mydła i szampony, bo jeszcz tych zacznie używać, masakra...powiedziałam jej, że niech sie pyta, i na nic to sie zdało. Co robic?
cenwa1981
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 23, 2017 11:34 am
Lokalizacja: Rochester

Re: Współlokatorka nie pyta o zgodę

Postautor: Nlytahin » pt kwie 07, 2017 2:49 pm

Też miałem taki problem, zawsze trzeba zaznaczy swoje granice od razu. Potem tylko rośnie frustracja.
Nlytahin
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 07, 2017 2:44 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron