Mieszkanie bez przedpokoju

różne tematy

Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: thyca1978 » pn sty 23, 2017 12:23 pm

Hej, niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania, w którym nie ma przedpokoju. Od razu z klatki wchodzimy do salonu. Wygląda to mniej więcej tak że po prawej stronie jest mała wnęka w ścianie (tak żeby upchnąć tam szafę) a po lewej drzwi do łazienki. Zatem ciężko jest oddzielić małe miejsce na obuwie czy kurtki. Może jest ktoś kto ma podobny rozkład mieszkania i podpowie jak sobie z tym poradził? No albo w ogóle ktoś podsunie jakiś fajny pomysł.
thyca1978
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 23, 2017 12:20 pm
Lokalizacja: Yonkers

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: onir » wt sie 29, 2017 1:51 pm

Według mnie brak przedpokoju to nie jest aż tak straszny problem..
onir
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 29, 2017 1:21 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: chaim56589 » pt paź 20, 2017 2:56 pm

Jeśli konstrukcja całości jest dobrze przemyślana to absolutnie nie widze przeciwskazań :P.
chaim56589
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 12, 2017 4:28 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: gabor23359 » wt lis 14, 2017 10:15 am

Ale jednak fajnie mieć to tymczasowe miejsce przejściowe...
gabor23359
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 12, 2017 10:12 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Korsarz10 » wt lis 14, 2017 12:19 pm

Bez przedpokoju trochę dziwnie, nigdy nie spotkałem się z takim rozmieszczeniem pomieszczeń. Buty wtedy przed drzwiami się trzyma? :)
Korsarz10
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 14, 2017 12:13 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: adrian78 » pn lis 20, 2017 4:02 pm

No cóż, trochę dziwne rozwiązanie jak dla mnie, ale czasem niestety nie ma wyjścia. Szczególnie w naszych warunkach mieszkaniowych
adrian78
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 20, 2017 3:49 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: rolen40 » ndz cze 24, 2018 12:53 pm

Dzień dobry forumowiczom :)
Jestem właśnie na etapie urządzania swojego pierwszego własnego mieszkania... Wiadomo, koszty przy tej okazji są naprawdę spore. Szczególnie, jeśli ktoś chce urządzić swoje mieszkanie dobrej jakości meblami. I tu właśnie pojawia się pytanie – czy znacie może jakiś salon meblowy, który ma dobrej jakości meble w przystępnych cenach? Chodzi rzecz jasna o dobry stosunek jakości do ceny...
Udało mi się trochę popytać znajomych i polecali na przykład taki salon meblowy http://www.meblelargo.pl/ Co o nim sądzicie? Czy ktoś z Was miał już może z nimi styczność i jest w stanie coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)
Mam zamiar odejść i nie mam zamiaru oglądać się za siebie i nie mam zamiaru się żegnać. Żyłem sam, walczyłem sam, sam radziłem sobie z bólem.
Awatar użytkownika
rolen40
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 11, 2018 3:25 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: szarak09 » pt cze 29, 2018 2:38 pm

Ja bym nie kupowała mieszkania bez przedpokoju.
szarak09
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:34 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: kasia8 » czw wrz 27, 2018 8:31 am

Ja chciałam takie mieszkanie kupić, ale jest bardzo ciężko. Jedni mieli problemy z współwłaścicielami. Ja nawet czytałam, czy https://grb-nieruchomosci.pl/sprzedaz-nieruchomosci-bez-zgody-wspolwlascicieli/ takie mieszkanie sprzedane bez współwłaścicieli czy jest w ogóle to jest legalne. Kupić czasami nieruchomość to jedna czarna bajka, dobrze, że można tylu informacji doczytać w internecie.
kasia8
 
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 8:27 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: bucky » pn paź 01, 2018 2:39 pm

Według mnie nieco dziwnie - gdzie wieszać kurtki, ściągać buty? Byle nie na klatce!
bucky
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 01, 2018 2:36 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: mariaem » czw paź 04, 2018 8:29 pm

To prawda.
mariaem
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 04, 2018 8:28 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: maggierice » pt lut 08, 2019 1:03 pm

A gdzie polecacie kupić dobre dodatki tekstylne do mieszkania? Macie w tym zakresie jakieś doświadczenia? Ja się zastanawiam na przykład nad ofertą https://www.vellahome.pl/ Co na ten temat sądzicie?
Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.
Awatar użytkownika
maggierice
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 05, 2019 2:07 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: watching » ndz mar 10, 2019 1:10 pm

W temacie tekstyliów przejrzyj sobie tutaj w salonach agata czego tam potrzebujesz https://www.agatameble.pl/akcesoria-i-dekoracje/tekstylia koce, narzuty, dywany etc... ostatnio nawet zamawialam serwis kawowy od nich na urodziny tesciowej
watching
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 14, 2018 11:24 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: jagiellon » wt mar 12, 2019 1:41 am

Nie jest to na pewno łatwy temat. Mam nadzieję, że dyskusja coś tutaj wyjaśni.
Nie przywiązywać się do żadnego człowieka, chociażby najmilszego, każdy człowiek jest więzieniem i cieśnią.
Awatar użytkownika
jagiellon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 08, 2019 7:30 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: paluszkovy » pt mar 22, 2019 4:21 am

Może jakiś artykuły o takiej tematyce coś pomogą? Ja bym szukał czegoś w ten sposób.
Ciasto czekoladowe dla wszystkich! (...) Widzicie, wcale się nie całują.
Awatar użytkownika
paluszkovy
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 20, 2019 1:14 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: jurek332888 » pn lis 18, 2019 9:13 am

Ja ostatnio do mojego mieszkania kupiłem plexi wprost z strony internetowej https://plexiwarszawa.pl/urny-z-plexi-pleksi/ . Moja decyzja o zakupie na pewno była bardzo dobra.
jurek332888
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 18, 2019 9:09 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: marian3 » pn lut 24, 2020 6:58 pm

Jeśli naprawdę chcecie mieć dobrze wyremontowane mieszkanie to zapraszam na stronę internetową https://mojemieszkanie.ovh/ . Na tej stronie to każdy z was znajdzie rewelacyjne informacje na temat remontów
marian3
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 24, 2020 6:50 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: kazik3 » czw lut 27, 2020 11:30 am

Każdy kto ma mieszkanie powinien zainwestować w tapety ścienne.Sam ostatnio na internecie zauważyłem ofertę sklepu internetowego https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni .
kazik3
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:22 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Alutka » pn kwie 19, 2021 8:40 am

Mieszkania bez przedpokoju są bardzo fajne, można je nowocześnie urządzić. Nie traci się powierzchni na wiatrołap, który w bloku czy hotelu i tak nie jest konieczny. Jeśli ktoś z was chciałby jednak odgrodzić część wejściową od reszty pomieszczenia można zamieścić bardzo modny panel z plexi lub poliwęglanu. Może być ażurowy lub gładki z nadrukiem UV. Jak ktoś ma fajne swoje zdjęcia może je wydrukować i w całości wykonać w firmie, która jest producentem wyrobów z plexi. Polecam Formedia z Bydgoszczy. Są solidni i wykonają każdy projekt, a w razie potrzeby zaprojektują coś dla Twojego wnętrza. Sprawdź sam https://www.formedia.pl/kontakt/ :P
Alutka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:34 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Alutka » pn kwie 19, 2021 8:40 am

Mieszkania bez przedpokoju są bardzo fajne, można je nowocześnie urządzić. Nie traci się powierzchni na wiatrołap, który w bloku czy hotelu i tak nie jest konieczny. Jeśli ktoś z was chciałby jednak odgrodzić część wejściową od reszty pomieszczenia można zamieścić bardzo modny panel z plexi lub poliwęglanu. Może być ażurowy lub gładki z nadrukiem UV. Jak ktoś ma fajne swoje zdjęcia może je wydrukować i w całości wykonać w firmie, która jest producentem wyrobów z plexi. Polecam Formedia z Bydgoszczy. Są solidni i wykonają każdy projekt, a w razie potrzeby zaprojektują coś dla Twojego wnętrza. Sprawdź sam https://www.formedia.pl/kontakt/ :P
Alutka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:34 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Alutka » pn kwie 19, 2021 8:40 am

Mieszkania bez przedpokoju są bardzo fajne, można je nowocześnie urządzić. Nie traci się powierzchni na wiatrołap, który w bloku czy hotelu i tak nie jest konieczny. Jeśli ktoś z was chciałby jednak odgrodzić część wejściową od reszty pomieszczenia można zamieścić bardzo modny panel z plexi lub poliwęglanu. Może być ażurowy lub gładki z nadrukiem UV. Jak ktoś ma fajne swoje zdjęcia może je wydrukować i w całości wykonać w firmie, która jest producentem wyrobów z plexi. Polecam Formedia z Bydgoszczy. Są solidni i wykonają każdy projekt, a w razie potrzeby zaprojektują coś dla Twojego wnętrza. Sprawdź sam https://www.formedia.pl/kontakt/ :P
Alutka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:34 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: McKenzie » pt kwie 23, 2021 6:20 pm

Brzmi to bardzo ciekawie.
McKenzie
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:13 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: rlittel » czw maja 27, 2021 6:50 pm

Ja również posiadam mieszkanie tego typu. W ostatnim czasie przeprowadzam remont i zastanawiam się nad podwieszeniem sufitu. Z tego co wiem koszt materiałów potrzebnych do tego nie jest duży a efekt jest bardzo fajny. Dodałoby to nowoczesności.
Awatar użytkownika
rlittel
 
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 27, 2021 6:45 pm
Lokalizacja: Bieruń

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: kassulke.russel » pn cze 14, 2021 5:08 pm

Wydaje mi się, że w takim pomieszczeniu główną rolę powinno odgrywać światło. Zazwyczaj małe pomieszczenia są przytulne i warto stosować nowoczesne rozwiązania. Jeśli chodzi o kwestię oświetlenia to należy robić zakupy u solidnych sprzedawców.
Awatar użytkownika
kassulke.russel
 
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 14, 2021 5:03 pm
Lokalizacja: Białuń

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: ethel.wolf » śr lip 07, 2021 3:35 pm

Mieszkałem w takim mieszkaniu przez wiele lat aż podjąłem decyzję o budowie własnego domu i nie żałuję. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Co prawda proces budowy do prostych nie należał, trzeba było się zaopatrzyć w wiele różnych materiałów jak np. siatka ścierna. Jednak nic nie zastąpi tej satysfakcji, która wiąże się z mieszkaniem na swoim.
ethel.wolf
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 07, 2021 3:31 pm
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: daniel.cayla » ndz sie 22, 2021 3:28 pm

Myślicie, że bardziej opłaca się wynająć czy kupić mieszkanie? Co prawda od wielu lat wynajmuję, ale coraz częściej zastanawiam się nad zakupem czegoś własnego. Możecie mi jakoś doradzić w tej kwestii?
Awatar użytkownika
daniel.cayla
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 22, 2021 3:25 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: robert.douglas » wt paź 19, 2021 6:47 pm

Myślę, że takie mieszkanie to nie problem, ponieważ dzięki odpowiednim dodatkom możesz stworzyć przytulne miejsce. Ostatnio kupiłam piękny zegar z kukułką, który nie tylko jest funkcjonalny, ale również stanowi świetny element ozdobny.
Awatar użytkownika
robert.douglas
 
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 19, 2021 6:38 pm
Lokalizacja: Białuń

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: donny.okuneva » wt lis 30, 2021 12:50 am

Moim zdaniem nie jest to głupi pomysł zaoszczędzamy wtedy nieco na miejscu. Jednak z drugiej strony przedpokój też jest miejscem ważnym, pełnym schowków i stwarzającym pierwsze wrażenie na temat mieszkania.
Awatar użytkownika
donny.okuneva
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:48 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: sanchoss » ndz sty 23, 2022 7:42 pm

Jeśli chodzi o przedpokój, jest konieczny. Najlepiej dobrze wyposażony. Jeśli to się nie uda, to wrażenie z mieszkania będzie dosyć kiepskie.
Szukasz zegarów na ściane? Sprawdź https://www.wnetrzekuchni.pl/salon/392- ... -sciennych - dowiesz się gdzie wybrać najtańszy zegar na ścianę.
sanchoss
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 6:46 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Kubhen522 » pn sty 31, 2022 6:20 pm

Oprócz tego w każdym mieszkaniu bardzo ważnym elementem wykończenie podłóg są listwy i profile podłogowe. Ich montaż jest bezinwazyjny czyli bez konieczności wiercenia, wystarczy odpowiedni klej monterski. Wybór na vox.pl jest szeroki od minimalistycznych prostokątnych wzorów po modele wykończone eleganckim frezowaniem.
Kubhen522
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 31, 2022 5:55 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Esaban » śr paź 26, 2022 9:05 am

I don't believe that having such tiny apartment is an issue because you can make it comfortable with the correct furnishings. A lovely cuckoo clock that I recently purchased serves as both an useful and wonderful ornamental item.
Esaban
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 26, 2022 5:47 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: leste » pn gru 26, 2022 9:12 am

Ich montaż jest bezinwazyjny czyli bez konieczności wiercenia
leste
 
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 26, 2022 9:11 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: superedan » pn mar 13, 2023 4:04 am

Inną opcją jest stworzenie projektu dwupoziomowego, z różnymi poziomami dla różnych funkcji.
superedan
 
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 09, 2023 4:19 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: labourextreme » pt mar 31, 2023 5:50 am

Tapety to niezbędnik każdego posiadacza mieszkania.
labourextreme
 
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 31, 2023 5:47 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: Esmirrasnda » czw kwie 13, 2023 10:07 am

Residence halls easily win this category. It's quite easy to meet people because you're always surrounded by them, and residence halls host a variety of events (holiday parties, dining events, floor meetings, and so on) that are wonderful for meeting people.
Esmirrasnda
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 9:57 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: kolkimorki16 » sob wrz 16, 2023 12:13 pm

Wykorzystaj wieszaki i półki na ścianie przy drzwiach wejściowych do przechowywania kurtki, torebki i kluczy.
kolkimorki16
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 15, 2023 1:25 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: technicalasleep » śr wrz 27, 2023 6:37 am

Nie sądzę, że to wielka sprawa, że twoje mieszkanie jest małe, pod warunkiem, że masz odpowiednie meble. Niedawno kupiłem piękny zegar z kukułką, który spełnia podwójną funkcję: oszałamiający element wystroju i praktyczne narzędzie. Nie rozumiem, dlaczego takie mieszkanie nie miałoby się sprawdzić, biorąc pod uwagę, że przy odpowiednim umeblowaniu można zapewnić mu całkiem komfortowe warunki.
technicalasleep
 
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 27, 2023 9:07 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: superedan » czw lis 02, 2023 4:43 am

Brak osobnego przedpokoju oznacza, że trzeba będzie dokładnie zaplanować, jak wykorzystać dostępną przestrzeń. Możesz rozważyć, czy można stworzyć miejsce do przechowywania ubrań i butów w inny sposób, np. za pomocą szaf wnękowych lub szafek w korytarzu.
superedan
 
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 09, 2023 4:19 am

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: mariooz » pn gru 04, 2023 6:27 pm

Mało praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza zimą. Najlepsza opcja to szafa przesuwna w tym salonie i tam trzymać swoje rzeczy.
GoleDziewczyny.pl - Randki Online za Darmo
mariooz
 
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 04, 2023 6:23 pm

Re: Mieszkanie bez przedpokoju

Postautor: xedar28776 » czw mar 21, 2024 12:29 pm

It sounds like a challenging layout, but there are definitely ways to make it work. One option could be to install some hooks or a small wall-mounted coat rack near the entrance for jackets
xedar28776
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:25 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron