Strona 1 z 1

Czas pomyśleć o walentynkach

Post: pn sty 30, 2017 2:24 pm
autor: rendpalb1988
Zbliżają się walentynki- święto zakochanych. Próbowaliście je urządzić w domu? Nastrojowa kolacja we dwoje, zwłaszcza wtedy, kiedy was dwoje na co dzień ciężko pracuje i nie ma czasu ani głowy na romantyczne t?te-?-t?te. A przy tym nie ma wcale ochoty wydawać na drogie hotele. Wyobraźmy sobie, że menu kolacyjne mamy już opanowane. Owoce morza bądź inne egzotyczne specjały niedostępne na co dzień już postanowione.Trunki czekają od dawna w lodówce. A pozostaje tylko na przyjęcie święta miłości postarać się o nastrojową dekorację pokoju. Wymaga to trochę wysiłku, ale pamięć wspomagana ewentualną dokumentacją zdjęciową pozostanie z nami na dłużej. Nie trzeba przy tym zmieniać całego wnętrza. Wystarczy kilka dodatków pasujących do stylu dotychczasowego wnętrza. Z walentynkami kojarzymy czerwone serduszka , których w sklepach jest zatrzęsienie. Dobrze sprawdzą się czerwone poduszki w kształcie serca, miękkie narzuty oraz podkładki i serwetki z miłosnym motywem i oczywiście czerwone róże. Jeśli planujemy walentynkową kolację. Na stole nie może zabraknąć romantycznych świec. Wyższa szkoła jazdy to przygotowanie całej serduszkowej zastawy stołowej. Osobiście bardzo lubię kwiaty, więc w takiej scenerii nie mogłoby ich zabraknąć. I niekoniecznie te słynne rozsypane tu i ówdzie płatki róż.

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: pn lut 13, 2017 7:03 pm
autor: mause
Teraz to już powiedziałabym ostatni dzwonek na prezenty walentynkowe, może więc na biegu zamówić voucher na jazdę sportowym samochodem? Wystarczy zadzwonić i zamówić 22 245 05 59, 504 735 549 w motoprezent.pl

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: pt sie 04, 2017 11:44 am
autor: andre
Jednak łatwiej jest gdzieś wyjść na miasto, np. do restauracji niż się tym samemu zajmować. W Walentynki warto właśnie odpocząć od domu i codziennych spraw.

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: śr sie 30, 2017 2:45 pm
autor: pander
Oj, ja już nie mam niestety pomysłu co na te walentynki kupować..:/

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: pt paź 20, 2017 9:26 am
autor: daniel49284
Przereklamowane straszliwie święto - jeśli nam zależy na naszej drugiej połówce to będziemy o nią dbać codziennie ! :D

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: sob paź 21, 2017 10:09 pm
autor: hgendasx
Kolacja w domu to rzeczywiście fajny pomysł ale ja już jestem ze swoim chłopakiem tyle lat, że ten ponysł już przetestowałam wiele razy. W tym roku zatem postawiłam na coś do ubrania bo głupot typu kubek czy poduszka to nie lubię. Więc zakupiłam już T-shirt prezent przydatny i nie za drogi

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: śr paź 25, 2017 10:20 am
autor: kazimiera73522
A nie lepiej coś kupować fajnego na co dzień a nie tak że tylko raz na rok jak są walentynki ? :P

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: śr lis 01, 2017 1:09 am
autor: zygmunt74311
Dzień jak dzień, dbajcie o swoje kobiety na co dzień to nie będzie potrzeby walentynek :P.

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Post: wt paź 15, 2019 3:08 pm
autor: monikaj
No walentynki się zbliżają. Mi zawsze pomaga w tych sprawach https://www.e-kwiaty.pl . Sami zobaczcie jak atrakcyjną ofertę mają.