Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy

różne tematy

Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy

Postautor: 82koku » ndz maja 21, 2017 11:04 am

Hej, chciałam opowiedzieć Wam co mi się zdarzyło i jednocześnie przestrzec Was przed samodzielnym farbowaniem włosów w domu. Od jakiegoś czasu robię sobie balejaż blond platynowy. Albowiem miałam już odrosty postanowiłam udać się do fryzjera, aczkolwiek dzień wcześniej spotkałam się z koleżanką jaka poradziła mi bym zrobiła sobie odrosty w domu, gdyż wyjdzie mi to sporo taniej. Posłuchałam jej, kupiłam sobie farbę platynowy blond, niestety włosy na odrostach wyszły mi żółte, nie było tego tak widać ale ja postanowiłam działać nadal, poleciałam szybko do sklepu i kupiłam silniejszy rozjaśniacz i ...przeraziłam sie efektu, włosy były pomarańczowe u góry a popielate na dole! Szok! Wyglądałam komicznie a zarazem przerażająco!! Na drugi dzień wcześnie rano w chustce na głowie poszłam do fryzjera, i on był przerażony. Miałam popaloną skórę głowy, otwarte rany z których trochę się sączyło i dużo mniej włosów na głowie niż wcześniej. Oznajmił mi iż to cud że nie straciłam włosów!!! Błagałam go jednak aby coś z tym zrobił i powiem Wam że udało się!! Niemniej jednak trzęsłam się ze strachu czy nie wylecą mi włosy, nałożył mi niedużo brązu i trochę platyny i nawet się wyrównało. Niestety na głowie w dalszym ciągu mam strupy, i włosy przeraźliwie rzadkie lecz zainwestowałam w świetna jednakże drogą maseczkę i daję ją po każdym umyciu, niestety musi minąć przynajmniej pół roku aby włosy wróciły do poprzedniego stanu. Powiem Wam że to był mój pierwszy i ostatni raz gdy farbowałam sama włosy a nauczkę mam do końca życia! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
82koku
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 21, 2017 11:01 am
Lokalizacja: Albuquerque

Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron