Dokuczają mi w szkole. Mam tego dość, co zrobić!?

różne tematy

Dokuczają mi w szkole. Mam tego dość, co zrobić!?

Postautor: hotogi37 » pt cze 16, 2017 11:47 am

Powiedzieć o tym komuś. Najlepiej nagrywać to co oni mówią? Jeżeli masz w szkole dobry znajomych to poproś ich o to by filmowali to jak Ciebie biją. Zbierz jak najwięcej dowodów. Bo ty możesz pójść na skargę, ale oni mogą się wyprzeć. Wtedy nawet rozmowa z nauczycielem poskutkuje jedynie na parę dni. Po za tym jeżeli dochodzi do aktów agresji, że nawet doszło do krwotoku z nosa to już powinni być nauczyciele o tym powiadomieni. Bo to jest karalne mogą mieć wtedy kuratora. Po za tym nie idź tym tokiem wet za wet. Bądź spokojny. Nie bij nikogo kto Ciebie pobił, bo inaczej ty też będziesz temu winny. Rozumiem Cię, że nie wytrzymujesz, ale nie daj się sprowokować. Chodź czasami dać komuś w łeb też może poskutkować. Po za tym nie bij dziewczyn. Nie zniżaj się do tego poziomu.
hotogi37
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 16, 2017 11:44 am
Lokalizacja: Clarksville

Re: Dokuczają mi w szkole. Mam tego dość, co zrobić!?

Postautor: Durka12 » wt cze 20, 2017 2:50 pm

Zgadzam się z przedmówcą. Nie ma co wstydzić jak pójdzie się na nich donieść. Zawsze trzeba walczyć z takim zachowaniem. nie powinno się zachowywać tak samo. Chojrakami sa tylko dlatego, że ty dajesz im do tego zgodę i milczysz, nie mówiąc o tym nikomu
Durka12
 
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 20, 2017 2:40 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron