Firma do prac na wysokościach

różne tematy

Firma do prac na wysokościach

Postautor: barbarejszyn » pt cze 07, 2019 10:02 am

Witam, mam do Was pytanie odnośnie firmy https://kgpol.pl/ . Szukam dźwigu na wynajem do prostych prac na wysokości. Chodzi mi tu głównie o czyszczenie i usuwanie zagrożeń. Sprawdzi się ta firma? Potrzebuję dosyć wysokiego dźwigu i nie wiem czy ich się sprawdzi. Może powinienem zadzwonić i zapytać? Najpierw wolę usłyszeć jednak Wasze opinie na temat jakości ich usług. Słyszałem, że dają radę, potwierdzicie to?
- Trzymasz życie bardzo krótko. - A cóż to ma znaczyć? - Boisz się wszystkiego, nad czym nie masz kontroli
Awatar użytkownika
barbarejszyn
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 05, 2019 3:21 pm

Re: Firma do prac na wysokościach

Postautor: mariaem » sob cze 15, 2019 4:49 pm

Ciekawe jak to jest prowadzic taka firme. Duze jest zapotrzebowanie na takie uslugi?
mariaem
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 04, 2018 8:28 pm

Re: Firma do prac na wysokościach

Postautor: RealYanusz » sob cze 15, 2019 4:58 pm

Przymierzajac sie do otwarcia wlasnego biznesu trzeba sie liczyc z pewnymi kwestiami. Po pierwsze to trzeba miec duza baze potencjalnych klientow dlatego dobra lokalizacja bedzie tutaj podstawa wszystkiego. Najlepsza reklama jaka mozemy sobie zrobic to bedzie ich zadowolenie, dziala wtedy zasada przekazwyanie rekomendacji dalej. Oczywiscie dla ludzi z dostepnym wiekszym budzetem mozna takze postawic na reklame online jednak to w pozniejszym etapie sprawdzi sie lepiej. Najpopularniejszym narzedziem jest aktualnie social media, patrzac na stosunek kosztow jakie musimy poniesc do skutecznosci. W kwestii odpowiednich maszyn do zadan ciezkich sprawa jest troche prostsza bo na rynku jest niewielu producentow ktorzy spelnia wysokie wymagania. Wlasciwie to glownym graczem jest Riwal - riwal.com/poland/pl-pl/kontakt/wroclaw Warto to miec na uwadze w razie potrzeby zakupu czy wypozyczenia.
RealYanusz
 
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 15, 2019 4:50 pm

Re: Firma do prac na wysokościach

Postautor: madison81 » śr wrz 22, 2021 11:08 pm

Jeżeli chodzi o pracę na wysokościach to na szczęście znam jedną dobrą firmę, ale za to potrzebuję namiaru na inną, która zajmuje się wynajmem kładek pieszo-rowerowych. Czy ktoś z was jest w stanie mi taką polecić?
Awatar użytkownika
madison81
 
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 22, 2021 11:03 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Firma do prac na wysokościach

Postautor: Brudtech » pn gru 13, 2021 12:13 pm

My zajmujemy się pracami na wysokości. W czym możemy pomóc?
Brudtech
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob gru 11, 2021 4:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Firma do prac na wysokościach

Postautor: karpiar199 » pt wrz 29, 2023 12:33 pm

Zalecam zadzwonić do firmy https://kgpol.pl/ i omówić swoje potrzeby oraz zapytać o referencje od innych klientów, aby dowiedzieć się, czy spełnią Twoje oczekiwania.
karpiar199
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 28, 2023 2:42 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron