Psycholog - Wasze doświadczenia

różne tematy

Psycholog - Wasze doświadczenia

Postautor: krzysiuk » wt paź 08, 2019 2:52 pm

W psychologiem miałem do czynienia niedawno. Miałem problemy z komunikacją nawet z niektórymi znajomymi. Koledzy poradzili mi pójście psychologa Molędy ( jego strona www http://psychologmoleda.pl ). Po kilku wizytach mój problem został rozwiązany. Teraz łatwiej jest dogadać się z znajomymi. Moje życie towarzyskie jest teraz lepsze. Psycholog popracował nawet nad poczuciem mojej wartości, które jak zauważył było niskie.
teraz po terapii mogę polecić tego psychologa, który bardzo mi pomógł.
Jakie macie doświadczenia z psychologami? Ja pozytywne. A Wy?
krzysiuk
 
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 08, 2019 2:37 pm
Lokalizacja: Konin

Re: Psycholog - Wasze doświadczenia

Postautor: Zbigniew22121 » czw sty 23, 2020 8:11 am

Teraz bardzo dużo osób chodzi do psychologa po pomoc.Sam nie wiem dlaczego tak jest.
Zbigniew22121
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 23, 2020 8:01 am

Re: Psycholog - Wasze doświadczenia

Postautor: Zbigniew22121 » czw sty 23, 2020 8:11 am

ok
Zbigniew22121
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 23, 2020 8:01 am

Re: Psycholog - Wasze doświadczenia

Postautor: miralek » czw sty 30, 2020 11:37 pm

Jak korzystałem i to bardzo dobra opcja.
miralek
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 29, 2019 10:00 pm

Re: Psycholog - Wasze doświadczenia

Postautor: silesius » pt sty 26, 2024 3:30 pm

Konsultacje psychologiczne oferują wiele korzyści i mogą być pomocne na różnych etapach życia. Psycholog pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoje myśli, emocje i zachowania, co może prowadzić do lepszego samopoznania. Nauczysz się nowych strategii radzenia sobie ze stresem, lękiem, depresją czy innymi trudnościami emocjonalnymi. Konsultacje psychologiczne zapewniają wsparcie w czasie kryzysów życiowych, takich jak żałoba, rozstanie czy trudności zawodowe. Psycholog może pomóc też w rozwiązywaniu konfliktów interpersonalnych i budowaniu zdrowych relacji z rodziną, przyjaciółmi oraz w pracy.
silesius
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 26, 2024 3:21 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron