Problem z wymową u dziecka

różne tematy

Problem z wymową u dziecka

Postautor: lukaszcosmetix » śr paź 23, 2019 10:27 am

Chciałabym rozwiązać problem z wymową u dziecka. Przeglądałam ofertę https://liger.net.pl i znalazłam sporo ciekawych rzeczy. Ktoś ma podobny problem? Jak poradziliście sobie z wadami wymowy u waszych dzieci?
lukaszcosmetix
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 23, 2019 10:16 am

Re: Problem z wymową u dziecka

Postautor: izapier » śr kwie 22, 2020 12:25 pm

jest dużo możliwosci np. youtube, konsultacje z logopedka aby cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc z mloda:)
izapier
 
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 21, 2020 9:40 am

Re: Problem z wymową u dziecka

Postautor: miroslaw21 » czw maja 07, 2020 7:58 am

Takich problemów teraz naprawdę jest bardzo dużo.Sam nie wiem z jakiego powodu.
miroslaw21
 
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 07, 2020 7:52 am

Re: Problem z wymową u dziecka

Postautor: JKelly96 » pn lip 06, 2020 11:40 am

a w jakim wieku jest Twoje dziecko? generalnie do któregoś roku życia, niestety nie pamiętam, do którego - dziecko ma prawo do pewnych niedoskonałości w wymowie. Raczej bym nie naciskała dziecko. Mój syn, w wieku 3 lat miał problem z wymową "sz" oraz "cz". Ale dopiero w wieku 4 lat, w drugim roku chodzenia do przedszkola - zaczął chodzić na zajęcia z logopedką. I dzięki pracy na tych zajęciach, poprawiła się jego wymowa. Także, jeśli Twoje dziecko jest małe... daj mu czas. Nie naciskaj. Ale jeśli jednak chcesz coś z tym zrobić, to myślę, że powinnaś umówić się do logopedy.
JKelly96
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 06, 2020 11:07 am

Re: Problem z wymową u dziecka

Postautor: Wiola238 » wt lis 17, 2020 7:44 pm

Problemy wymowy warto jak najwcześniej skonsultować ze specjalistą. Coraz więcej dzieci ma tego typu problemy. Przede wszystkim powinniśmy dziecko wspierać, żeby nie czuło się osamotnione :)
Wiola238
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 17, 2020 7:35 pm

Re: Problem z wymową u dziecka

Postautor: zanetkaaa54 » ndz gru 27, 2020 9:22 pm

Z wadą wymowy trzeba walczyć. Najlepiej iść do logopedy. Ćwiczenia są najważniejsze. Ja kiedyś się jąkałam, ale ćwiczenia pozwoliły mi to zwalczyć.
zanetkaaa54
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 27, 2020 9:18 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron