Ubezpieczenie

różne tematy

Ubezpieczenie

Postautor: marian332 » wt cze 23, 2020 6:54 am

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest posiadanie ubezpieczenia. Sam na przykład od bardzo dawna posiadam bardzo dobre ubezpieczenie od https://polisoteka.pl/ .Nawet moją żonę namówiłem żeby sobie te ubezpieczenie wykupiła.
marian332
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:51 am

Re: Ubezpieczenie

Postautor: GD1980 » śr lip 01, 2020 12:51 pm

zgadzam się - warto mieć ubezpieczenie. Zwłaszcza, kiedy ma się rodzinę... Różnie w życiu się dzieje i nikt z nas nie wie, co go czeka, dobrze choć w jakimś stopniu zabezpieczyć swoich najbliższych. Co mogę podpowiedzieć...? Ano warto dowiedzieć się w swoim miejscu zatrudnienia czy oferują ubezpieczenie. Bo to zawsze taniej wychodzi i firma może wynegocjować lepsze warunki. Ja właśnie jestem ubezpieczona w pracy, ale kiedyś ubezpieczałam się sama, indywidualnie i nie dość, ze płaciłam dość wysokie składki, to jeszcze - kiedy urodziłam córkę i dostałam z tego tytułu pieniądze, były to groszowe sprawy. Później, po narodzinach syna, kiedy byłam juz ubezpieczona w zakładzie pracy, pieniądze które otrzymałam były o wiele większe.
GD1980
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 01, 2020 12:42 pm

Re: Ubezpieczenie

Postautor: yonogo2704 » pn mar 04, 2024 9:46 am

zgadzam się
yonogo2704
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 04, 2024 9:39 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron