Pytania do Wójtów Gminy Krokowa

Pytania do Wójtów Gminy Krokowa

Postautor: Dębczanin z Dębek » sob cze 27, 2009 12:06 am

A może by tak odpowiadał na pytania Wójt Gminy Krokowa jak to robi Wójt Gminy WIELISZEW
Tam obywatele Gminy Waliszew zadają pytania Wójtowi a Wójt odpowiada
Nie wirzycie poszukajcie pod
http : // www . wieliszew . pl/index.php?cmd=prezydent&opt=wykaz&kategoria=all&szukaj=&page=5
CIEKAWE CZY TEN TEMAT PODEJMIE KTÓRYŚ Z WÓJTÓW - DOERING CZY BIAŁK
A wybory znowu blisko.
Dębczanin z Dębek
 

Pytania do Wójtów Gminy Krokowa

Postautor: Żarno@ » sob cze 27, 2009 9:23 am

Bardzo dobry pomysł - nareszcie ktoś z Dębek wpadł na ciekawą inicjatywę lokalną.
Czy naprawdę myślicie, że uzyskacie-uzyskamy jakieś odpowiedzi - o tych naszych ??? - WÓJTÓW.
A chwalą się, że są dla nas - KTO TO SĄ NASI.
Żarno@
 

Informacje dla Wójtów

Postautor: II SA/Gd 11/08 - Krokowej » pn cze 29, 2009 4:09 pm

II SA/Gd 11/08 - Postanowienie WSA w Gdańsku
Po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 23 kwietnia 2008 r. sprawy ze skargi Z. O. na decyzję Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego z dnia 8 listopada 2007 r. nr [...] w przedmiocie nakazu rozbiórki obiektu budowlanego
1. uchyla zaskarżoną decyzję z dnia 8 listopada 2007 r ( Woj. Insp. Nadz. Bud.) oraz poprzedzającą ją decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z dnia 23 maja 2007 r., nr [...],
2. określa, że decyzje wymienione w punkcie pierwszym wyroku nie mogą być wykonane. – wstrzymanie – uchylenie obu decyzji

Wobec wydania przez Trybunał wyżej opisanego wyroku z dnia 20 grudnia 2007 r. w niniejszej sprawie zaistniała, zatem podstawa do wznowienia postępowania administracyjnego obligująca sąd administracyjny do uchylenia wydanych przez organy decyzji stosownie do art. 145 § 1 pkt 1 lit. b ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.
MOŻE WRESZCIE TO DOTRZE DO GMINY - KROKOWA
Przy ponownym rozpoznaniu organ uwzględni stan prawny ukształtowany wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, czyli przyjmie, że legalizacja samowoli budowlanej na terenie, na którym nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego może nastąpić także na podstawie ostatecznej decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, którą inwestor uzyskał już po wszczęciu postępowania rozbiórkowego.
ALE TAKŻE, ZE:
W zależności od dokonanego ustalenia organ zobowiąże skarżącą albo do przedłożenia zaświadczenia Wójta Gminy Krokowa o zgodności budowy z ustaleniami obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego albo do przedłożenia ostatecznej decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu w określonym terminie, a także do złożenia pozostałej dokumentacji wskazanej w przepisie art. 48 ust. 3 Prawa budowlanego.
II SA/Gd 11/08 - Krokowej
 

Informacje dla Wójtów

Postautor: II SA/Gd 11/08 - Krokowa » pn cze 29, 2009 4:13 pm

Naczelny Sąd Administracyjny zważył, co następuje:
W niniejszej sprawie, z uwagi na wstrzymanie w punkcie drugim wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku z dnia 23 kwietnia 2008 r. wykonania zaskarżonej do sądu decyzji, jak też poprzedzającej ją decyzji, rozpoznanie zażalenia na postanowienie tego Sądu z dnia 21 lutego 2008 r. w przedmiocie oddalenia wniosku skarżącej o wstrzymanie wykonania zaskarżonej decyzji stało się bezprzedmiotowe.
II SA/Gd 11/08 - Krokowa
 

Informacje dla Wójtów

Postautor: Skarga na bezczynność. » pn cze 29, 2009 4:20 pm

Skarga na bezczynność Wójt Krokowej - przy nieterminowym postępowaniu w postępowaniu administracyjnym.
Wyrok II OSK 465/08
Nie ma zażalenia, ale jest skarga na bezczynność.
Jeżeli ustawa nie przewiduje środków zaskarżenia w sprawie będącej przedmiotem skargi, to skargę można wnieść po uprzednim wezwaniu na piśmie właściwego organu do usunięcia naruszenia prawa.
Na bezczynność w przedmiocie wydania zaświadczenia zażalenie nie przysługuje, ale służy skarga do sądu administracyjnego, po uprzednim wezwaniu organu do usunięcia naruszenia prawa
Skarga na bezczynność.
 

Informacje od Wójtów

Postautor: Arek z Gdyni » pn cze 29, 2009 9:04 pm

WIĘCEJ TAKICH INFORMACJI.
Oto dobry przykład takich wpisów. Widać, że Wójtowie i tak się nie wypowiedzą się w tym temacie.
Temat dobry dla działkowiczów jak i dla miejscowych aby ich władza nie kiwała.
Arek z Gdyni
 

Pytania do Wójtów Gminy Krokowa

Postautor: POCZYTAŁEM-DODAŁEM » pn cze 29, 2009 9:37 pm

POCZYTAŁEM i DODAŁEM następne pytanie do Wója Gminy Krokowa
Przyjechałem do Dębek i :
W gminie u Wójta odpowiedziano, że nie mam drogi dojazdowej do swojej działki - DLACZEGO - BO NIE. Czyli nie ma sił na drania.
Dowiedziałem się także, że kanał jest też prywatny - PARANOJA w tej Gminie
KTO ZROBI PORZĄDEK - w tej gminie.
Gdzie jest POLICJA
POCZYTAŁEM-DODAŁEM
 

Pytania do Wójtów Gminy Krokowa

Postautor: Gość » śr lip 01, 2009 10:17 pm

ZABLOKOWANI JUŻ WPISY NA FORUM - PRYWATRNA SPALARNIA ŚMIECI.
Czy Pan Wójt Gminy Krokowa nie ma prawa na śmierdziela Dębek. 1. Smrodzi palonymi śmieciami - SMRODY I CHEMIA - czarne dymy.
2. Zablobował drogę przejazdową - wzdłuż kanału.
3. Zablokował siatkami II kanał - kto mu dał zgodę.
4. Jego ludzie chodzą - jeżdżą po łąkach i wyciągają z sideł dziką zwierzynę - a ludzie jego oprawiają.
5. Posiada nielegalną zabudowę - co z miejscowym planem zagospodarowania tego terenu.
A WIĘC - GDZIE SĄ:
- WÓJT GMINY
- POLICJA
- GMINNA KOMISJA ŚRODOWISKOWA
Może wreście trzeba PROKURATURY aby ukrócić to kolesiostwo.
Gość
 

Postautor: Jaga@ » śr lip 01, 2009 10:21 pm

Rzeczywiście zablokowano na ForuM - PARONOJA - wpisy ludzi.
Ale draństwo administratora.
Jaga@
 


Wróć do test

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron