PIĘKNE zaplecze dla RYBAKÓW !!! TYLKO SĄ też SZUJE !!!

PIĘKNE zaplecze dla RYBAKÓW !!! TYLKO SĄ też SZUJE !!!

Postautor: polo » wt kwie 03, 2007 8:27 pm

Jeżeli był ktoś kiedyś w DĘBKACH wie w jakich warunkach pracują tamtejsi rybacy (JAK ZA CZASÓW KAMIENIA ŁUPANEGO)jedna z nielicznych atrakcji tej miejscowości.
NIEBAWEM MA TO SIĘ WSZYSTKO ZMIENIĆ,lecz czy napewno?
Na wydmie ma stanąć współgrający z naturą i kaszubską zabudową budynek z zapleczami DLA RYBAKÓW (CHŁODNIE <SIECIARNIE POMIESZCZENIA DO REMONTÓW ŁODZI,SANITARIATY itd)

ALE UWAGA!!!! URZĄD MORSKI WRAZ Z ZARZĄDCĄ WYDM W DĘBKACH PEWNIE ZROBIĄ WSZYSTKO ABY DO TEGO NIE DOSZŁO.

NIE MAM POJĘCIA JAK TAKA SZUJA MOŻE CZUĆ SIĘ DĘBCZANINEM I SZKODA ŻE DĘBCZANIE MUSZĄ NA NIEGO PATRZEĆ.
polo
 

Postautor: HAHAHA » sob cze 09, 2007 11:01 pm

Wykopał lampy na przejściu nr 19(główne), a teraz im nie chce pozwolić na Pomieszcenia dla rybaków.

Słyszałem, że dopiero to powstawią jak będą wiatraki ale po co im to będzie jeżeli ryby uciekną od tych wiatraków, ponieważ watraki będą je odstraszać tymi wibracjami :!:

"NIE MAM POJĘCIA JAK TAKA SZUJA MOŻE CZUĆ SIĘ DĘBCZANINEM I SZKODA ŻE DĘBCZANIE MUSZĄ NA NIEGO PATRZEĆ."

Ja bym wywiózł z Dębek do miejscowości przed tam gdzie jego miejsce :!:
HAHAHA
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 44
Rejestracja: sob cze 09, 2007 10:12 pm

Do tematu RYBACZÓWKI

Postautor: Gość » śr sty 23, 2008 6:41 pm

Popieram postawienie tej Rybaczówki dla rybaków. Należą im się te prawa, bo już gmina ich zawiodła i nie czyni żadnych przedsięwzięć w tym temacie.
A gdzie jest wasz sołtys - Obszyński Krzysztof, V-ce Wójt Białk Jarosław - czy oni zawierają tylko głos przy wyborach. A co oni robią przez cztery lata. Kogo więc wybieracie - to wy musicie skończyć i dać swój głos w tych waszych sprawach. Jak sami nie podejmiecie działania to oni będą się ukrywać do następnych wyborów.
Gość
 

Postautor: tu » pt sty 25, 2008 8:27 pm

Ale "sołtys - Obszyński Krzysztof, V-ce Wójt Białk Jarosław" niemają nic do gadania. To jest teren UM ktory dazy do likwidowania wszyskich zabudowan na wydmach a co dopiero pozwolic na budowe czegos
tu
 

Rybaczówka

Postautor: Bywający w DĘBKACH » pn sty 28, 2008 10:37 pm

Popieram Wasze działania. Znam Kurów, Dominików i innych i aż dziwne, że jeszcze w takich warunkach pracują. Działajcie poprzez Waszego bezradnego V-ce Ministra Plocke, a jak nie to dążcie do spotkania z Wojewodą Zaborowskim - bo to on jest zarządzającym w terenie z rządu. W ostateczności poproście o spotkanie z Ministrem MSWiA i poprzez niego zapadną decyzje w sprawie Waszej Rybaczówki. Gmina Wam nie pomorze, bo dbają o swoje interesy.
Bywający w DĘBKACH
 

Postautor: tu » śr sty 30, 2008 7:35 pm

plocke juz dosc "dobrego" zrobił. Wiatropol sprowadził
tu
 

RYBACZÓWKA

Postautor: Gość z poza Dębek » śr lut 20, 2008 11:00 pm

Uruchomić
Wojewodę Pomorskiego - Romana Zborowskiego - 058i30i77i232
Marszałka Woj. Pomorskiego - Jana Kozłowskiego - 058i32i61i502
Napisać pismo do nich o spotkanie w trybie pilnym i tam z Nimi rozmawiać. To oni odpowiadają za politykę przestrzenną i sprawują nadzór nad UM. Nie czekajcie na sołysa i V-ce Wóta czy Wójta. Widzicie, że oni nic nie robią a tylko przytakują wam głowami.
Gość z poza Dębek
 

Postautor: zorientowany » czw lip 24, 2008 2:34 pm

Jak nic na temat rybaczówki nie wiecie, to się nie wypowiadajcie.
Faktycznie procedura się przeciąga, ale z drugiej strony to dobrze, gdyż jest czas na wymagane sporządzenie planu zagospodarowania na ten teren. Bez planu nie uda się nic. Każdy, kto ma chociaż trochę pojęcia o planach zagospodarowania wie jak długo to trwa. Równolegle w tej chwili opracowywany jest projekt budowlany, który z tego co się orientuje ma być gotowy na jesień. Agencja przesunęła termin rozpatrywania wniosków na koniec roku a może i na początek roku 2009. Szkoda tylko, że razem przesunięto termin przyznania środków na pierwszy etap inwestycji, którym jest utwardzenie całego przejścia na plażę od ul. Spacerowej aż do plaży, łącznie z mediami /woda, gaz, prąd, kanalizacja, plus ławki, kosze, itd./. Pierwszy etap pod względem formalnym jest zakończony. Złożony przez gminę wniosek został rozpatrzony pozytywnie i można by było przystąpić do realizacji. Niestety przyznanie pieniędzy przesunięto razem z rybaczówkami na koniec roku, początek następnego. Są niestety zapędy żeby całą kase przeznaczyć na dwie, trzy potężne inwestycje a te mniejsze jak nasza odrzucić. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Tak naprawdę Pan w-ce minister Plocke, może to załatwić w pięć minut. Zobaczymy jak postąpi.
zorientowany
 


Wróć do test

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron