pole namiotowe słoneczne

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

pole namiotowe słoneczne

Postautor: vw » wt mar 14, 2006 7:48 pm

a czy ktoś był na słonecznym? W tym roku się tam wybieram i jestem ciekawa jak tam jest - czy jest duże, dużo ludzi czy spokój, czy jest miejsce, żeby w spokoju posiedzieć przed przyczepą? A może ktoś wynajmował od nich przyczepę? Jest w porządku?
vw
 

słoneczne

Postautor: Jas » ndz kwie 09, 2006 7:43 pm

Byłem w tamtym roku jest okey w tym też tam jade
Jas
 

Postautor: Gość » śr cze 07, 2006 10:50 pm

ja byłem w tamtym roku na słonecznym tylko nie było zbytnio miejsca więc spaliśmy na podwórku wójta tego campingu i było ziomsko
Gość
 

Postautor: hendryk » wt cze 13, 2006 11:09 am

No wiesz jeśli chodzi o warunki ok, ale ludzi za dużo jak widzą że są turysci to na siłe wciskają jeszcze nastepnych, namioty (jak ja byłem) były w odstepach 2 metrow od siebie, nie polecam tych małych domków na słonecznym są obleśne...
hendryk
 

Postautor: Gość » pt cze 23, 2006 2:13 pm

tu jest spoko. w nocy pilnuje stróż. nie ma hałasu. można spokojnie leżeż przed przyczepą i grillować :D
Gość
 

Postautor: GOŚĆ » sob gru 27, 2008 11:31 pm

Ja też tam byłam i przyjeżdżam co roku.
Jest świetnie! Można wieczorami posiedzieć i grilować. Stróż pilnuje pola i nie ma żadnych hałasów. Polecam również nowe domki sześcioosobowe.
GOŚĆ
 

Re: pole namiotowe słoneczne

Postautor: debka » śr lip 18, 2018 11:04 am

W okresie nie turystycznym jest tam wspaniale i spokojnie ale jak sa turyści to przynajmniej coś sie dzieje :lol: :)
Czy stosujesz jakieś kremy na powiększenie biustu z naturalnym składem?
Awatar użytkownika
debka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 16, 2018 6:11 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron