pole Kaszub

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

pole Kaszub

Postautor: Warszawiak » ndz kwie 23, 2006 10:32 pm

Witam wszystkich i dołożę swoje trzy grosze:Tylko Kaszub!!!!!Nigdy mi się nie zaciął automat prysznicowy(może miaLem szczęście),było czysto,pracownicy campingu przesympatyczni,akurat nie było tłoku(2-16 lipca),widocznie jednak Kaszub ma wiecej gosci niż Leśne bo na to zasługuje.Ale jak ktoś lubi nocne akcje,wilgoć,komary,brudne kible to rzeczywiście Leśne jest ok.!Do zobaczyska latem!
Warszawiak
 

Dajcie spokój

Postautor: Gość » pn maja 01, 2006 8:45 am

Wielki panie warszawiak co pan porównuje, przecież Kaszub dumnie zwie się Campingiem,a Leśne to pole namiotwe i to dużo mniejsze.Natomiast komary albo są albo ich nie ma, a jak są to wszędzie.
Gość
 

kaszub

Postautor: Warszawiak » wt maja 02, 2006 4:24 pm

Dlaczego Wielki????Jakiś kompleks?A komary jak wiadomo lubią wilgoć wiec wiecej ich jest w podmokłym lasku z bagienkiem na środku(lesne) niż w suchym,sosnowym lasku ale to akurat szczegół.Każdy lubi to co lubi,kwestia gustu,pozdrawiam.
Warszawiak
 

Postautor: Gość » śr maja 03, 2006 7:41 am

Kwestią gustu jest też siedzenie na zatłoczonym molochu,gdzie komary, zaręczam, też są gdy jest pora ich wylęgu i gdzie placi sie nawet za pobyt pieska.Jeśli chodzi zaś o "warszawiaka",to własnie ta grupa ludzi(z WARSZAWY) lubi tak bardzo podkreślać skąd pochodzi i to mnie śmieszy.
Gość
 

pole

Postautor: warszawiak » śr maja 03, 2006 8:47 pm

A mnie śmieszy takie podchodzenie do sprawy!Myślałem,że to forum to miejsce gdzie można spokojnie wyrazic swoją opinie ale jak widac zacietrzewienie niekrórych użytkowników godne jest lepszej sprawy!!Wiecej luzu "przyjaciele"!!!
warszawiak
 

Postautor: Gość » czw maja 04, 2006 6:57 am

Warszawiak masz rację ja też myslę że tylko Kaszub bo jest na poziomie Piotrek ze Sląska
Gość
 

pole

Postautor: warszawiak » czw maja 04, 2006 11:32 am

Pozdrawiam Piotrka ze Sląska,moło,ze jeszcze wypowiadaja się normalni ludzie !!:)
warszawiak
 

Postautor: Kot Behemot » sob lip 29, 2006 8:19 am

Pracuje tu odkad pamieam i jakos nie jestem w stanie przpypomniec sobie zeby Kaszub byl kiedys zapchany...
Kot Behemot
 

Postautor: Kot Behemot » sob lip 29, 2006 8:47 am

A niby czemu masz nie placic za psa? Pies robi kupy, biega i wkurza nnych gosci. Mr Lechu musi po nim sprzatac bo jakos nie widzialem zeby ktos sie schylil i wywalil dzielo swojego 4noga do smieci. Nie chcesz placic ale za to chcez zeby bylo czysto? ... Jak ci za drogo to zostan w domu albo jedz za granice. Tam ci dowala za pieska i kotka w euro i tyle....
Kot Behemot
 

Postautor: sosek » sob lip 29, 2006 9:57 am

Anonymous pisze:Kwestią gustu jest też siedzenie na zatłoczonym molochu,gdzie komary, zaręczam, też są gdy jest pora ich wylęgu i gdzie placi sie nawet za pobyt pieska.Jeśli chodzi zaś o "warszawiaka",to własnie ta grupa ludzi(z WARSZAWY) lubi tak bardzo podkreślać skąd pochodzi i to mnie śmieszy.

Wcale nie uwazam zeby ludzie z Warszawy podkreslali swoja tozsamosc.A za psa to zaplacisz wszedzie. Nam piesek "zlamal" sie przy samym namiocie, ale Pan wlasciciel po nim posprzatal. Ciekawe co Ty bys zrobil jak by przy twoim miejscu pobytu sie piesek wyproznil. A co do komarow to nie ma ich tak duzo jak na Mazurach.Tam nie posiedzisz wieczorem nie spsikany roznymi preparatami antykomarowymi.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

100% zadowolenia

Postautor: urlopowicz » pn paź 09, 2006 9:55 am

Witam. Szczerze polecam pole "KASZUB". Może z czystością w sanitariatach jest różnie, ale dziewczyny robią co mogą. To że czasami robi się brudno to na pewno nie ich wina. A napis w części damskiej o obowiązku wyrzucania podpasek do kosza mówi sam za siebie. Ceny przystępne, lokalizacja ok. Za rok na pewno wrócę do KASZUBA!
urlopowicz
 

kemping kaszub w dębkach

Postautor: krzysiek z krakowa » czw sty 18, 2007 10:45 pm

pozdrowienia dla warszawiaka. też jeżdżę od 16 lat do dębek . zawsze mieszkałem na kaszubie . na początku było to gminne pole namiotowe. najładniejsze miejsce w dębkach . piękny las , rzeczka w której są szczupaki i dużo miejsca na rozbicie namiotu . parę lat temu jezdziliśmy w 7/8 duzych namiotów i był pełny luz.uroczy jest drewniany biały sklepik w którym jest wszystko. do niedawna był drink bar do którego mam jeszcze zniżkę . ogólnie w dębkach jestem zakochany . piękniejszej plaży nie znajdziecie na całym wybrzeżu.
krzysiek z krakowa
 

Postautor: Gość » pt kwie 27, 2007 11:17 pm

przyjeżdżam tu od trzech lat dopiero ale jest super i czekam aby tu wrócić następne dwanaście miesięcy tłukę się w korkach osiem godzin aż w końcu jestem na kaszubie nie ma nic piekniejszego takiego zdania jest moja rodzina tylko żeby cos zrobili z tym starszym panem i jego dużym czarnym psem on nam nie daje spokoju oczywiście ten pies
Gość
 

..

Postautor: żyrardów » wt maja 08, 2007 7:33 pm

Hello, czy jest coś wolnego..mianowicie jakas przyczepa, wieksza przyczepa w sumie na 3 osoby ale musi być duża, na kempingu przy Bungalowie..nie wiem jaki to cawmping..pomocy! niecvh ktos da ZNAĆ!
pozdrawiamy. :D
żyrardów
 

Postautor: maksym69 » śr maja 09, 2007 10:06 pm

cawmping..pomocy! niecvh ktos da ZNAĆ! to L E Ś N E -- poszukaj w sieci to znajdziesz...
maksym69
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: śr lip 26, 2006 12:13 am
Lokalizacja: Radom

Re: ..

Postautor: KOt Behemot » sob cze 16, 2007 11:11 pm

żyrardów pisze:Hello, czy jest coś wolnego..mianowicie jakas przyczepa, wieksza przyczepa w sumie na 3 osoby ale musi być duża, na kempingu przy Bungalowie..nie wiem jaki to cawmping..pomocy! niecvh ktos da ZNAĆ!
pozdrawiamy. :D


Camping Kaszub. Zawsze cos jest; )
KOt Behemot
 

Postautor: Dorota » ndz lip 15, 2007 4:58 pm

ODRADZAM "KASZUB" beznadziejna obsługa: sprzątaczki ochroniarze, na panów techników zawsze natkniesz sie wychodzą z pod prysznica, woda ciepła do godz22.00 i ani minuty dłużej, boisko do siatki to bagno a o stołach do tenisa zapomnij !!!!!!!!!!!!!! BEZNADZIEJA
Dorota
 

Postautor: Gość » pn sie 20, 2007 9:24 am

Dorota pisze:ODRADZAM "KASZUB" beznadziejna obsługa: sprzątaczki ochroniarze, na panów techników zawsze natkniesz sie wychodzą z pod prysznica, woda ciepła do godz22.00 i ani minuty dłużej, boisko do siatki to bagno a o stołach do tenisa zapomnij !!!!!!!!!!!!!! BEZNADZIEJA


A jak ma wygladac boisko jesli pada przez 20 dni pod rzad?
Gość
 

Postautor: Dorota » pn sie 20, 2007 6:58 pm

Anonymous pisze:
Dorota pisze:ODRADZAM "KASZUB" beznadziejna obsługa: sprzątaczki ochroniarze, na panów techników zawsze natkniesz sie wychodzą z pod prysznica, woda ciepła do godz22.00 i ani minuty dłużej, boisko do siatki to bagno a o stołach do tenisa zapomnij !!!!!!!!!!!!!! BEZNADZIEJA


A jak ma wygladac boisko jesli pada przez 20 dni pod rzad?


Sorry ale jak ja byłam to nie padało przez 20 dni padało 1 dzień a byłam 2 tygodnie i ani razu nie zagrałam na bagnie!!!
Dorota
 

Postautor: Gość » pt wrz 12, 2008 9:38 am

Nie zgadzam się z tym że obsługa,sprzątaczki i ochrona beznadziejna. W tym roku byłam z rodziną 16 dni na Kaszubie i zawsze było czysto w toaletach i pod prysznicem,panie sprzątające zawsze uśmiechnięte i miłe.Jednego co mi brakowało to placu zabaw dla dzieci i nad tym powinni się zastanowic.W przyszłym roku znowu zawitam z rodzinką na Kaszubie i polecam go wszystkim
Gość
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron