z psiakiem na wakacje w dębkach?

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

z psiakiem na wakacje w dębkach?

Postautor: ania » pt cze 29, 2007 2:58 am

cześć,

wybieram się nad morze z moją sunią rasy golden retriever i szukam w miarę spokojnej plaży gdzie mogłaby się do woli wyszaleć. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnośnie psów na plaży w dębkach?
Czy plaże są bardzo zatłoczone?
ania
 

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 2:19 pm

Nie ma siły...pewnie już leżysz na plaży w Dębkach, a Twoja piesa szaleje... a gdyby jednak nie, to polecam...szerokość plaży wszystkich zadowoli i tych lubiących subtelną ustronność i tych co to za tłokiem przepadają... wiadomo,że przy głównym wejściu najciaśniej...ale w kierunku lasu ...pełny lussss i swoboda...może się spotkamy gdzieś tam na spacerze z moim szpikulcem... :wink:
Gość
 

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 6:13 pm

Odkąd pamiętam zawsze w Dębkach były psy i psiaki...i ich niewielka uciążliwość w związku z dużą plażą i rozsądnymi miejscami wybieranymi na plażowanie przez właścicieli....mam nadzieję że i teraz tak pozostanie w końcu sama tam się wybieram...ALE!!! mam też nadzieję, że teraz przybędą do Dębek sami ŚWIADOMI WŁAŚCICIELE....którym nie straszne będzie sprzątnięcie nieczystości po swoim pupilku
Gość
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron