Dębki dziś i parę lat temu

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Dębki dziś i parę lat temu

Postautor: old » wt lip 03, 2007 1:51 pm

jeździłem do Dębek z przyjaciólmi 0d 1990 roku pod rząd do '94 - wtedy mieszkałem na polu u Detlafowej lub na Leśnym. Nie było ani jednego hotelu, 3 knajpy, 2 sklepy spożywcze i wspaniali ludzie... teraz nie ma po co jeździć do Dębek...
old
 

Postautor: monicca263 » wt lip 03, 2007 3:26 pm

czemu tak twierdzisz?
monicca263
 

Postautor: Natalia17 » wt lip 03, 2007 10:30 pm

ja to od 10 lat jezdze i jest super
Natalia17
 

Re: Dębki dziś i parę lat temu

Postautor: Mirek » śr lip 04, 2007 6:19 am

A ja jeździłem od 1978 do 1988 , i znowu sie wybieram . Tym razem z rodziną i oczywiście pod namiot.
Tylko tak można być w Dębkach niezależnym.

Pamiętam , że wtedy było tylko jedno pole namiotowe, czy KASZUB jest w tym miejscu ?
Mirek
 

Postautor: baart » śr lip 04, 2007 8:28 am

Kaszub jest

i kilka innych campingów

i tłum ludzi

i jest to zupełnie inne miejsce
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: blazus1 » śr lip 04, 2007 11:00 am

owszem inne ale czy gorsze to juz kazdy widzi inaczej :) zastanow sie jak nudno bylo by bez zmian :) masz oczywiscie sporo racji nie kazdy lubi jak jest duzo ludzi ale... hym :)
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: tyrt » pn lip 07, 2008 3:02 pm

Ktoś, kto był tam kilkanaście lat temu i pojechał tam teraz, wie o czym mowa...

To jest już zupełnie inne miejsce! :cry:
tyrt
 

Postautor: Mlody » sob lip 12, 2008 3:39 pm

Nie kilkanascie a nawet kilka lat temu....pamietam jako dzieciak jaka to wies byla...wtedy to byl klimat- malo turystow, dwa sklepy i desperados i piaszczysta droga;]
Mlody
 

Postautor: anax » ndz lip 20, 2008 11:03 pm

Bardzo chciałem się tam wybrać w tym roku z czystego sentymentu do Dębek. Pierwszy raz byłem z dziewczyną 14 lat temu- było super cisza, spokój. Póżniej już z żoną i dziećmi jakieś cztery razy z rzędu i też było fajnie, ale już robiła się z małej wioseczki letnia metropolia. Zastanawiałem się jak jest teraz, czy dalej tak fajnie.Trochę ostudziliście mój zapęd do wyjazdu- mam tylko nadzieję, że plaża została :cry: przynajmniej tak samo piękna i szeroka.
anax
 

Postautor: alpjn » pn lip 21, 2008 9:50 am

plaza jest taka jaka pamietasz a reszta sam ocenisz
alpjn
 

Re: Dębki dziś i parę lat temu

Postautor: dakola » pt mar 29, 2019 4:47 pm

Zmieniło się jak wszędzie. Jednak nie ma co narzekać, myślę, że trzeba być bardziej otwartym na ludzi, nie zrażać się i na pewno powrót do Dębek będzie miły! Szkoda tylko, że każde wolne miejsce jest zabudowywane ...
Operator wózka widłowego? Zainteresowany, dowiedz się więcej tutaj!
dakola
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 29, 2019 4:34 pm

Re: Dębki dziś i parę lat temu

Postautor: prezentsimple.pl » śr lip 17, 2019 4:58 am

Uwielbiałam Dębki, gdy przejeżdżałam tam jako dziecko. Teraz nie jestem w stanie znieść tych ludzi, którzy tam przyjeżdzają.
prezentsimple.pl
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 17, 2019 4:13 am

Re: Dębki dziś i parę lat temu

Postautor: sophia90 » czw kwie 13, 2023 6:55 am

This is something I've discussed with a friend. Run 3 is an addicting infinite runner game set in a futuristic universe in which you control a self-falling ball on a 3D track, combining old and new gameplay elements. A fast-paced game with some bizarre high-tech elements.
sophia90
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 6:53 am


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron