Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Olek » czw lip 28, 2005 6:10 pm

najfajniejsze i najwieksze pole na jakim bylem i gdzie poznalem super ludzi. Calodobowa ochrona przynajmniej wiesz ze ci nic nie zajebia (z namiotu czy samochodu) lazienki oooo to jest wielki plus czysto i to bardzo ale nieradze kupowac jedzenia ze sklepu czy polu :x
Olek
 

Postautor: jasio87poznan » wt sty 10, 2006 10:55 pm

OJ TAK :D na camping kaszub zawsze jezdzilem i bede jezdzic - jezdzetam od samego poczatku jego istnienia :) lazienki i ciepla woda pod prysznicami to mega zaleta tego campingu. no i ceny nie sa za wysokie :) Pozdrawiam
jasio87poznan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 10, 2006 10:14 pm
Lokalizacja: Poznań

kaszub

Postautor: kaszubiak » sob kwie 01, 2006 6:09 pm

absolutnie sie zgadzam,najlepsze pole w dębkach!!! Lesne to masakra,nigdy wiecej ani dnia na lesnym!!! Ludzie jak pod namiot czy z przyczepą to tylko na Kaszuba,czysto,jest ochrona,w sanitariatach zawsze gorąca woda,pralki dla gości,recepcja miła,na miejscu sklep i bar z telewizją i piwkiem oraz doskonałym żarełkiem,no i położone jest pięknie.Do zobaczenia w lipcu na Kaszubie :)
kaszubiak
 

suuuuuuuuuuuupcio ...

Postautor: mangoschya » sob kwie 08, 2006 8:45 pm

Bardzo podobało mi sę na tym campingu ... czysto, w miarę możliwości cicho :wink: oczywiście po jakiejś 1-szej nad ranem :-PPP 8) ogólnie faza tam odchodziła !! tylko szkoda ,że w tym roku troszkę nam pogoda nie dopisał :( ,ale !! co możemy zrobić ?? ... przyjechać za rok !! :-)) gorąco polecam pizzerie ( tak przy okazji :D ) ,tą przy wejściu na plaże. smakuje mi ich sos czosnkowy !! przepyszota ... :P
mangoschya
 

Postautor: Biały » pn maja 08, 2006 11:30 pm

Widze ze są pozytywne opinie na temat pola Kaszubie ostatnie dwa razy byłem na Słonecznym ale widze ze Kaszubie moze byc leprze to sie okaze ,dzis była rezerwacja na lipiec . Mysle ze bedzie ok pozna sie troche fajnych ludzi .
Biały
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:20 pm
Lokalizacja: z domu

kaszub

Postautor: warszawiak » wt maja 09, 2006 4:31 pm

SLuszna decyzja:) Zdecydowanie najlepsze pole w Dębkach!!
warszawiak
 

Pole "Kaszub"

Postautor: sosek-gość » wt maja 09, 2006 6:30 pm

Witam wszystkich, w ubieglym roku mialem przyjemnosc byc na tym polu i musze powiedziec ze jest tam super. Pod namiot wyjechalem po kilkunastu latach przerwy, namowili mnie na to moi znajomi ktorzy jezdza do Debek przez "cale zycie" pod namiot. Dodam tylko ze sa duzo ode mnie starsi a ja myslalem ze juz pod namiot to sie nie nadaje, bo latka(36) juz nie te.Teraz to zaluje ze nie wyjezdzalem pod namiot, oczywiscie w tym roku jesli zgramy sie z urlopami z zona tez jade do Debek na" Kaszub-a" Tak powinno wygladac kazde pole nam.czyli ciepla woda , ochrona, sklepik, barek i porzadni urlopowicze.Dodam jeszcze ze ludzie na tym polu nie boja sie zostawiac tel.komorkowych bez opieki na czas ladowania, nie slyszalem zeby komus zginal. Polecam.
sosek-gość
 

Pole "Kaszub"

Postautor: sosek » wt maja 09, 2006 6:34 pm

Jeszcze raz ja Jestem sam "sosek" bez gość...pomylka.
Pozdrawiam
sosek
 

kaszub

Postautor: oldboy » wt maja 09, 2006 6:58 pm

Własnie to jest fajne na tym polu,że nie ma samej młodzieży,tylko pełny przekrój wiekowy,nikt nie jest za "stary"żeby spędzać urlop pod namiotem,zwłaszcza jeśli są takie swietne warunki jak na Kaszubie!Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Debek i do zobaczenia w sierpniu,oczywiście na Kaszubie ! :)
oldboy
 

do jasia87poznan

Postautor: Gość » sob maja 13, 2006 11:49 am

Jasiu. A w którym roku założyli kemping Kaszub? Chyba musisz to wiedzieć, bo jak piszesz jeździsz tam od 16 lat. I jeszcze napisz, bo na pewno wiesz, z czego zasłyną sławny "człowiek ważywo" z Dębek, co robił? Jacek
Gość
 

Kaszub

Postautor: Gonia » wt lip 11, 2006 10:32 am

Tak zachwalacie tego Kaszuba, a ja mam pytanie, przy jakiej ulicy się on mieści????
Gonia
 

Postautor: Adam » wt lip 11, 2006 1:47 pm

tak ciezko jest otworzyc mapke dębek?
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 10:36 am

Dzien Dobry a moze mi ktos powiedziec jakie sa tam aktualnie ceny. Ja przez ostnie 3 lata jedzilam do łeby na Camping morski jednak szukam teraz jakies odmiany i czytajac te wypowiedzi stwierdzam ze wartobylo by tam wpasc tylko te ceny mnie ciekawia wiec jak ktos juz byl to neich napisze z gory dziekuje i pozdrawiam :)
Gość
 

Postautor: KOt Behemot » sob lip 29, 2006 8:06 am

Jako glowny pracownik recepci mowie ze ceny sa do sprawdzenia na stronie campingu :P
KOt Behemot
 

odległość od kaszuba do plaży

Postautor: lola » wt maja 22, 2007 10:21 am

witam
czy może mi ktoś podać faktyczną odległość pola naiotowego "KASZUB" od plaży
lola
 

kaszub

Postautor: wjx » śr maja 23, 2007 12:40 am

odleglosc Kaszuba od plazy to ok 8-10 min baaardzo luznym spacerkiem (z mini zakupami w sklepie).

ceny na Kaszubie sa tu http://www.debki.pl/pola-namiotowe.html
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Postautor: Gość » pt cze 08, 2007 2:09 pm

Witam

a ja mam pytanie w temacie placu zabaw dla dzieci - 2 lata temu jak bylem to pod tym kątem było kiepsko - jak sprawa wygląda teraz?? Szykuje się na lipiec i Kaszub jest bardzo brany pod uwagę :) I jeszcze jedno - na stronei jest cena dla dzieci 7PLN - znaczy sie dla takich rocznych czy 4 letnich tez????

pozdrowka
cieplul
Gość
 

Postautor: Tomek » wt cze 26, 2007 11:00 pm

Kaszub jest świetny. Jeżdżę tam od dziecka. Pamietam jeszcze jak zamiast toalet były zielone, drewniane budki z dziurą w podłodze a wodę dowoziły beczkowozy. Zdecydowanie polecam. Wybieram sie tam z tydzień:-)
Tomek
 

Postautor: Tomek » wt cze 26, 2007 11:07 pm

Jest jeszcze jedna duża zaleta Kaszuba. Można rozbić namiot miedzy drzewami i odpoczywać w cieniu po zejściu ze słonecznej plaży. Pamiętam kiedyś nocną ulewę po której na Kaszubie było wody do połowy łydek, to było jakieś..... z 18 lat temu. Tylko namioty pod drzewami wyszły z tego "sucha noga".
Tomek
 

Postautor: Prusiak » sob cze 30, 2007 1:04 am

Czy na kaszubie rosnie juz trawa? Czy nadal chodzi sie po szyszkach i kolkach? I czy zaglada tam slonko....
Prusiak
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 30, 2007 12:56 am

A jak z rezerwacjami?

Postautor: ZIELONY » wt lip 03, 2007 1:18 am

Wybieram się pod namiot z dziewczyną , dokładnej daty jeszcze nie znam , ale tak zapewne w okolicach 10 lipca , trzeba wcześniej rezerwować , czy miejsce na namiot dwójeczkę dostanę od ręki?
ZIELONY
 

Postautor: Gość » wt lip 03, 2007 11:31 am

na Kaszubie zawsze znajdziesz miejsce na namiot lub przyczepę i możesz byc pewny bezpieczenstwa i spokoju
Gość
 

KAszub

Postautor: Dorota » ndz lip 15, 2007 4:46 pm

Beznadziejne pole namiotowe, nigdy więcej na polu "KASZUB" ciepla woda do 22.00 nie miła obsługa, panie które sprzątają toalety mało wzrokiem nie zabiją, wcale nie jest tak czysto, a ochraniarze zamiast ochraniać to grożą i używają wulgarnych słów wobec wczasowiczów na campingu. Przekonałam sie na własnej skórze ludzie tylko NIE KASZUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze mogłabym takich minusów sto wypisać jednym słowem BEZNNAADDZIIEJA
Dorota
 

Re: KAszub

Postautor: sosek » wt lip 17, 2007 6:23 pm

Dorota pisze:Beznadziejne pole namiotowe, nigdy więcej na polu "KASZUB" ciepla woda do 22.00 nie miła obsługa, panie które sprzątają toalety mało wzrokiem nie zabiją, wcale nie jest tak czysto, a ochraniarze zamiast ochraniać to grożą i używają wulgarnych słów wobec wczasowiczów na campingu. Przekonałam sie na własnej skórze ludzie tylko NIE KASZUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze mogłabym takich minusów sto wypisać jednym słowem BEZNNAADDZIIEJA



To w takim razie wiele się zmieniło od ubiegłego roku, ja takich nieprzyjemności nie uświadczyłem. Bardzo mi tam sie podobało. A KOT B. co ma do powiedzenia , może to post jakiejś sfrustrowanej pogoda wczasowiczki ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Gość » ndz lip 22, 2007 10:11 pm

akurat pogode miałam super, i nigdy więcej nie pojade na pole namiotowe kaszub chocby tylko tam świeciło słońce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a może tobie sieto podoba że ochroniarze wyzywają cię. Jak tak to ok pozdro
Gość
 

Postautor: sosek » wt lip 24, 2007 9:59 am

Więc byłem, wróciłem wczoraj i powiem że toalety przy recepcji - obraz nędzy i rozpaczy, ale po interwencji w w\w wydaje mi sie że nastąpiła poprawa, myjnia ogólna - czystość aż do przesady nie zauważyłem oznak wrogości na twarzach pań sprzątających, a ochrona no cóż raz przesadza a raz jakby jej nie było. Generalnie myślę że przydałyby się jakieś inwestycje, tak jak i w całej miejscowości bo jedyna zmianą jaką zauważyłem to bankomat.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

POLE NAMIOTOWE KASZUB

Postautor: Gość » wt lip 24, 2007 1:27 pm

Najgorsze pole namiotowe na jakim byłam , opinie forumowiczów jak dla mnie nie zrozumiałe , pole obleśne ,brudne , zarośnięte , kible obsukrne , żałuje ,że miałam okazję tam być (po raz pierwszy zresztą) NIGDY WIĘCEJ ANI JA ANI ANI MOI ZNAJOMI NA TYM POLU SIĘ NIE POJAWIĄ !!!!BEZNADZIEJA!!!
Gość
 

Postautor: sosek » śr lip 25, 2007 10:10 am

A jakie jest te najlepsze pole namiotowe ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Faoa » czw lip 26, 2007 12:59 pm

Chciałabym poruszyć jendną kwestie czyli bankomatu. Byłam w dębkach na początku lipca przez dwa tygodnie i ani jednego dnia tem bankomat nie działał. A co do pola namiotowego Kaszub to zgadzam sie z opinia że jest beznadziejne!! Też wiem że ani ja ani moi znajomi więcej na pole namiotowe 'Kaszub"nie pojadą, niestety ale nie warto!!
Faoa
 

Re: KAszub

Postautor: Kot B niesfrustrowany ;) » pn sie 20, 2007 9:20 am

To w takim razie wiele się zmieniło od ubiegłego roku, ja takich nieprzyjemności nie uświadczyłem. Bardzo mi tam sie podobało. A KOT B. co ma do powiedzenia , może to post jakiejś sfrustrowanej pogoda wczasowiczki


Co ja mam do powiedzienia? Hmm. Jak ktos nie moze zrozumiec, ze jesli zaplacil, do dajmy na to 9, to ma wyjechac 9, a nie 10, ze informacja odnosnie oplaty klimatycznej wisi obok cennika i ze przy wilgotnosci powietrza rownej wilgotnosci w akwarium podlogi po prostu nie schna...
Ja tam mowic nic nie bede. Bo i po co ;)

Przy okazji pozwole sobie polecic splywy kajakowe Piasnica. Bardzo fajne.
Kot B niesfrustrowany ;)
 

Postautor: Gość » pn sie 20, 2007 7:02 pm

Spływy możesz poleceć bo napewno nie to beznadziejne pole namiotowe!!!
Gość
 

Postautor: Kot B » pt sie 24, 2007 8:20 am

Bo i to nie jest pole namiotowe :)
Kot B
 

Postautor: Gość » pt sie 24, 2007 10:20 pm

Jak tak to ok
Czyli nie pole namiotowe tylko bagno ogrodzone ostrokołem!
Gość
 

Postautor: Gość » wt sie 28, 2007 11:26 am

Byłem na urlopie w Dębkachz żoną dziećmi i znajomymi, lubimy jeździć pod namiot więc wybraliśmy sie na camping Kaszub. Nie widziałem gorszego syfu, byłem w wielu miejscowościach nad morskich pod namiotem, ale z czym takim nigdzie sie nie spotkałem. Jest brudno w toaletach, obsługa jest nie miła, są tu ochroniarze którzy są beszczelni! nie ma żadnego placu zabaw dla dzieci, co krok można wdepnąc w psią kupe, prysznice za opłatą 3 minutowe - paranoja, ździerają z czego mogą!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam tego pola namiotowego, jest okrutnie
Gość
 

Re: Kaszub

Postautor: mietek » wt sie 28, 2007 4:48 pm

[quote="Gonia"]Tak zachwalacie tego Kaszuba, a ja mam pytanie, przy jakiej ulicy się on mieści????[/quote]

Ul.łakowa 5
mietek
 

kaszub

Postautor: Gertrudella » wt sie 28, 2007 7:36 pm

no cóż jeżeli ktoś szuka wygód prosto z Hiltona to nich sie zastanowi czy pole namiotowe to dobry pomysł na wypoczynek.
Gertrudella
 

kaszub

Postautor: Gertrudella » wt sie 28, 2007 7:38 pm

albo jedzie na mazury i tam sie przekona co to są kosmiczne ceny za kawałek trawy 1mx 1m
Gertrudella
 

Postautor: Gość » pn wrz 03, 2007 9:17 am

Witam

Ja tez dodam swoja opinie nt. tego kempingu.
Generalnie kemping zorganizowany nie najgorzej. Nie na kazdym kempingu znajdziemy miejsce do wylewania fekalii. A plac zabaw dla dzieci... czego wy chcecie. Bylem zdziwiony ze oprocz piaskownicy sa jeszcze jakies platikowe zabawki. Fakt, ze po jakims czasie komus sie spodobaly i zniknely, ale byly. Przydala by sie hustawka i troche innych. CO do Lazienek to rzeczywiscie, mimo ze mlode dziewczyny byly obcne w lazienkach i jezdzily na mopach nie powodowalo dostatecznej czystosci. Porownac mozna bylo jak bylo posprzatane po 15 sierpnia kiedy to dziewczyn nie bylo a wziala sie za sprzatanie profesjonalna sprzataczka.
Aha i prysznice trwaja 4 minuty, to tak kwoli sprostowania.
Co do ochrony, to powiedzcie mi jak wygladala ta ochrona? Bo nie widzialem chyba.
Za duzy plus moge uznac swobode w rozstawianiu kempingu, kto widzial zorganizowane kempingi w Lebie to wie ze tam przyczepy maja swoje wydzielone niewielkie miejsce.
Z tego co mozna podpowiedziec wlascicielom to niech pomysla o zorganizowanie podlaczen elektrycznych. moze dodac kilka punktow zasilajacych i prowadzic kable nie po ziemi a po drzewach, jak to sie robi na niektorych kempingach. I przydalo by sie odswiezenie ubikacji....

Generalnie kemping na 4- w ocenie 0-5.
Gość
 

Postautor: scech » pt wrz 28, 2007 8:15 pm

Ja jak do debek wjezdzam to na prawo skrecam bo tam po lewej jakos mi nieodpowiada i z tego miejsca polecam kamping rodzinny.
Pozostale te na lewo odwiedzalem zwiedzajac debki jakos mi niepasowaly. Skrecajcie na prawo spokojniej.
Pozdrawiam
scech
 

Postautor: Gość » czw paź 04, 2007 8:40 pm

Już nie ma sezonu na pola namiotowe ale na przyszły rok jak się nic w tym burdellu nie zmieni to nie jedżcie tam bo nie warto rozczarujecie się i niepotrzebnie wydacie kase na beznadziejne wczasy!
Gość
 

Camping Kaszub

Postautor: Zakosz » ndz lut 17, 2008 12:34 pm

Mam pytanie.W tamtym roku byliśmy na polu Kaszub i pani z recepcji mówiła że prawdopodobnie niektóre przyczepy będą wymieniane.Chcielibyśmy dowiedzieć się czy coś w tej sprawie wiadomo.

Pozdrawiamy
Zakosz
 

Postautor: kaszub » pn lut 18, 2008 2:58 pm

tak,będą wymieniane,bedzie nowe super boisko,remont sanitariatów i masa innych ciekawych rzeczy.Wreszcie!
kaszub
 

Postautor: Gośc2 » pt mar 21, 2008 1:48 am

Ludzie tak narzekają na ten camping i na obsługę.ale nie zwróca uwagi na to,że sami robią syf,bo taka właśnie jest prawda.Byłam tam 2 tygodnie w tym czasie pogoda była straszna wiec jak te dziewczyny miały tam sprzątać skoro co chwila ktoś wnosił im do środka błoto,dreptał od zlewu do zlewu i je roznosił.Sama byłam świadkiem wielu takich sytuacji,wy przyjeżdżacie na urlop a te osoby tam pracują i naprawdę nie mają lekko z osobami,które non-stop narzekają na co się tylko da.Byłam świadkiem sceny,w której pewien pan wyżył sie na jednej z dziewczyn chyba tylko dlatego,że nie chodziła za nim i nie sprzątała tego co narobił(a biegał w brudnych butach od zlewu do zlewu roznosząc błoto,a później jeszcze w tych brudnych butach wszedł pod prysznic).Ludzie sami robicie sobie problemy.Narzekając na wszystko co się da.Ja byłam na tym campingu nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz i bardzo mi sie tam podoba.A jeżeli wy zaczniecie zwracać uwagę na czystość i posprzątacie po sobie(nie mówię oczywiście o lataniu z mopem,ale np.o wyrzuceniu/zabraniu ze sobą gazety po przeczytaniu,zabieraniu opakowań po wkładkach czy podpaskach), to też dłużej tam będzie czysto,bo utrzymanie porządku w miejscu gdzie codziennie przewijają sie setki osób to nie lada sztuka.Bardzo mi sie tam podobało według mnie obsługa i camping na 5 można niektóre rzeczy zmienićoczywiście,ale ogólnie jest naprawdę fajnie polecam.
Gośc2
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 21, 2008 1:29 am

Postautor: Gość » wt kwie 15, 2008 7:47 pm

Nigdy więcej na kaszubie było beznadziejnie i obskurnie, niewiem na jakiej podstawie mówicie dobre słowa o tym polu namiotowym, niezauważyłam tam żadnego plusa.
Fffffuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj jak sobie przypomne ten beznadziejny urlop na kaszubie lepiej by było zamieszkać na plaży jak samotnik niż na tym bagnie!!!!!!!!!
Gość
 

Postautor: gościu » czw kwie 17, 2008 2:14 pm

to sie trzeba bylo wynieśc na plaze albo gdziekolwiek a nie siedziec na sile i psuc urlop innym,nikt na sile nie trzyma!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gościu
 

ochrona

Postautor: agaaa » pt cze 13, 2008 9:54 am

Ja z Kaszubem mam same dobre wspomnienia a byłam tam już kilkanaście razy. Co do ochrony to mieliśmy raz przyjemność mieć z nią kontakt. Siedzieliśmy przy namiocie "troszkę" hałasując (min. muzyka z auta) i przyszli po 22 pare minut i poprosili bardzo kulturalnie żeby ściszyć muzykę i ogólnie żebyśmy byli już ciszej bo naokoło już dzieci śpią. Mieli racje! W tym roku jedziemy tam z naszym rocznym dzieckiem. Pewnie też pokocha Dębki.

A i na Kaszubie nigdy mi nic nie zginęło i nie słyszałam o żadnych takich incydentach. Byłam kiedyś na polu przy samym wjeździe do Dębek, po lewej stronie - w ciągu jednej nocy skradziono nam 3 pary butów.

POLECAM KASZUB.
agaaa
 

Postautor: sosek » czw cze 26, 2008 11:17 am

Słyszałem o jakimś remoncie na Kaszubie czy to prawda ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: sid » pn cze 30, 2008 3:35 pm

Musze potwierdzic ze w tym roku naprawde porządnie wyremontowano sanitariaty,poz tym dziwię się ludzia kitorzy jada na kęping i narzekają,ze to ze tamto brudno itd Na kaszubie byywam juz kilka lat i jade tam po to aby odpocząc od bloku ,miasta i cywilizacji...i uwazam ze nie ma sie do czego przyczepic.slyszalem juz narzekania ludzi ze szyszek jest za duzo....he he ,witki mi opadły zas co do czystosci to zgadzam sie z opinia ze to czesto ludzie sami o nia nie dbaja bo jesli komus ciezko podniesc deske w ubikacji....to co tu mozna jeszcze mowic
sid
 

Postautor: suonek » pn cze 30, 2008 3:50 pm

Również polecam Kaszuba - super miejsce, miła obsługa, złego słowa nie mogę powiedzieć! Ech już się stęskniłam i zazdrośnie patrzę na wpisy osób, które już mogły poczuć dębkowy klimat...

Aha, a marudom to nigdy nic nie odpowiada i nie cierpię tej typowo polskiej cechy - narzekania na wszystko (bo to NIBY w oczach innych pokazuje, jacy to ważni jesteśmy albo jaki mamy wysublimowany gust...a tymczasem słoma z butów wystaje). Takie gęganie i kapryszenie może zepsuć innym urlop, chociaż często też marudy nie zdają sobie sprawy z komizmu swoich wypowiedzi i z tego, że inni kręcą z nich bekę :)
suonek
 

Postautor: sosek » pn cze 30, 2008 7:38 pm

Ludzie wyjeżdzają " pod namiot ", a wydaje im sie że będą mieli luksusy jak w 5-cio gwiazdkowym hotelu. No i marudzą...
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Następna

Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron