CO NOWEGO NA KASZUBIE

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

CO NOWEGO NA KASZUBIE

Postautor: BAJKINGA » śr sie 02, 2006 11:02 am

TAK ZACHWALACIE KASZUBA A JA TAM BYŁAM I WCALE NIE JEST TAKI ZACHWYCAJĄCY .W PRZYCZEPIE KTÓREJ MIAŁAM ZASZCZYT SPAC BYŁO BARZO BRUDNO AZ FEEEE .....W ŁAZIENKACH TEZ BRUD *SPRZATANIE ODBYWA SIĘ W GODZINNACH OKOŁO9 RANO I WTEDY TEZ DZIEWCZYNY KTÓRE SPRZĄTAJĄ NIE POZWALALĄ WCHODZIĆ*
WODA JEST WYŁĄCZANA AUTOMATYCZNIE I LECI DOBRE 5 SEKUND ,PRYSZNIC KOSZTUJE 3 ZŁ I LECI UKROP WODA .OWSZEM JEST SPOKÓJ ALE NIC PONNADTO NA DRUGI ROK JUZ TAM SIĘ NIE POJAWIĘ ,SA INNE FAJNIEJSZE PRZYCZEPKI ,CZYSTSZE I TAŃSZE
SPRAWDZIŁAM
KINGA :shock:
BAJKINGA
 

Postautor: ciany » śr sie 02, 2006 8:00 pm

a mogla bys podac namiary na te przyczepki z gory wielkie dzieki
ciany
 

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 8:01 pm

a mogla bys podac namieary na te przyczepy.gdzie i za ile
Gość
 

Re: CO NOWEGO NA KASZUBIE

Postautor: sosek » czw sie 03, 2006 6:47 pm

BAJKINGA pisze:TAK ZACHWALACIE KASZUBA A JA TAM BYŁAM I WCALE NIE JEST TAKI ZACHWYCAJĄCY .W PRZYCZEPIE KTÓREJ MIAŁAM ZASZCZYT SPAC BYŁO BARZO BRUDNO AZ FEEEE .....W ŁAZIENKACH TEZ BRUD *SPRZATANIE ODBYWA SIĘ W GODZINNACH OKOŁO9 RANO I WTEDY TEZ DZIEWCZYNY KTÓRE SPRZĄTAJĄ NIE POZWALALĄ WCHODZIĆ*
WODA JEST WYŁĄCZANA AUTOMATYCZNIE I LECI DOBRE 5 SEKUND ,PRYSZNIC KOSZTUJE 3 ZŁ I LECI UKROP WODA .OWSZEM JEST SPOKÓJ ALE NIC PONNADTO NA DRUGI ROK JUZ TAM SIĘ NIE POJAWIĘ ,SA INNE FAJNIEJSZE PRZYCZEPKI ,CZYSTSZE I TAŃSZE
SPRAWDZIŁAM
KINGA :shock:


Co do przyczep to moze i masz racje nie wygladaja atrakcyjnie, jesli chodzi o ogolna myjnie to mylisz sie. Uwazam ze obsluga wklada bardzo duzo wysilku w utrzymanie czystosci.Powiem szczerze ze jak zobaczylem dziewczyne ktora czyscila mopem podloge po zostawieniu sladu przez klapek to pomyslelem ze "zwariowala" chyba.Brodno jest w toalecie przy recepcji i to tylko po nocy. Jesli chodzi o prysznic to z tym bywa roznie ukrop leci jak malo osob z nich korzysta, wieczorem jak sie wszyscy szoruja woda jest "normalna". Mi nigdy nikt nie zabranial korzystac z lazienki i toalet, a obsluga jest mila i uczynna.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: gość » wt sie 08, 2006 6:39 pm

całkowicie sie zgadzam z Soskiem,dziewczyny z toalet pracują na okrągło,jest czyściutko,a w mniejszych kibelkach nikt nie pełni dyżuru całodobowo,w ciagu nocy przewali się masa osób,a wiadomo co są w stanie zostawic po sobie ludzie,gorzej niż zwierzeta,te chociaz czasem zakopia po sobie!!Ogólnie camping jest w porzadku,jeżdzę tam od 5 lat i mam nadzieję jeżdzic jeszcze co najmniej 25,pozdrawiam .
gość
 

Postautor: Kot Behemot » śr sie 09, 2006 3:39 pm

Poza tym mamy za duzo szyszek, niebo ma strasznie skopany odcien blekitu, sklad chemiczny gleby nie jest taki jak powinien (zwlaszcza na glebokosci 2 km) i bezosrednio odpowiadamy za zwycieztwo pisu w wyborach. Zachecam do odwiedzania pewnej debkowskej posesji na ktorej podobno mozna postawic przyczepe i auto i 5 osob za 20 zl za dobe, niestety chwlacy sie nie chcial mnie oswiecic gdzie to jest. Tam uracza zachwycona klientele wychodkiem w srodku pola i powierzchnia rowna 4 moim bagaznikom (posiadam nissan sunny).
Ps. Sosek ma racje. Pozdrawiam wszystke Soski.
Kot Behemot
 

Postautor: sosek » czw sie 10, 2006 9:18 pm

Pozdrawiam Kota Behemota :)
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

co nowego na kaszubie

Postautor: Robert » ndz sie 13, 2006 7:48 pm

Jesli chodzi o pole kempingowe (mam na mysli teren) to jest fajnie i czysto. Nie sprawdzalem gleby na glebokosci 2m ale na powierzchni jest OK. Normalne igielki, dobra ziemia no i zielona trawka.

Przykro mi potwierdzic ale w toaletach nie jest za czysto. Prawda jest ze Panie sprzataja ale wysilkow ich ciezkiej pracy jakos nie widac. Mysle, ze wina za stan czystosci toalet lezy po stronie uslugodawcy oraz wczasowicza. Widzialem jakie rzeczy zostawiaja po sobie wczasowicze i nie chce tego wiecej pamietac (ochyda). Ciekawe czy ci brudzacy wczasowicze w domu robią tak samo? Moze tam takze ktos po nich sprzata, takie zachowanie wynosi sie z domu. Moim zdaniem jest to brak szacunku dla innych wczasowiczow oraz dla ludzi ktorzy musza to sprzatac.

W toaletach jest jakos tak staro i brudno. Nie ma co sie obrazac Panie KOT Behemot, proponuje cos z tym zrobic bo to jest jedyny minus kempingu KASZUB. Moze w przyszlym roku remoncik w duzym bialym budynku. Reszta jest godna polecenia bo jest OK.

Prysznice - 4 minuty dla faceta jest ok'a ale dla kobietki to troche za malo (opinia mojej Pani). :lol: Podoba mi sie pomysl z kluczykami.

Sklep - dobrze zaopatrzony, ceny sa w normie. Swieze pieczywko, gazetki. Zimne TYSKIE z lodowki za 2.6zl.

Bar - jest telewizor, dobre jedzonko i co wazne podaja piwo w SZKLANYCH kuflach.

Fajna sprawa, co dwa lub trzy dni przyjezdza "smieciarka" po smieci, problem w tym, iz odbywa sie to okolo 8 rano. Wowczas caly kemping ma fajna pobudke. Mysle, ze wlasciciele kempingu nic z tym porannym wywozem smieci nie moga zrobic. Coz trzeba sie z tym pogodzic. Fajnie jest wstac rano, dzien jest troche dluzszy. :lol:

Najlepszy kamping w DEBKACH / Polecam - Robert
Robert
 

Postautor: KB » ndz sie 20, 2006 8:23 pm

I wtedy wlasnie bierze sie 2 prysznice.
A sanipor przyezdza rano bo pozniej juz nie da rady (chyba ze staranuje bystrzakow parkujacych samochody na ulicy).

Pozdrawiam wszystkie robocopy z Poznania ;)
KB
 

Postautor: terenia » pt sty 05, 2007 12:08 pm

Kot Behemot pisze: Pozdrawiam wszystke Soski.


:mrgreen:

witam
właśnie znalazłam ten camping
Szukam sobie czegoś na lato
ma być ciepło, więc sie martwie, bo w zeszłym roku miało być zimno a było super ciepło
Wszystko mi sie teoretycznie podoba
tylko mówicie, że 4 zeta za prysznic 4 minuty?? hmmmmmmm

Przyczepe potrzebuję dla trzech osób
no i widze, że tu jest taka "2-3 osobowa" - to w sam raz dla nas
tylko ten prysznic hmmmmmmm

muszę sobie to przeliczyć
terenia
 

Postautor: Gość » pt sty 05, 2007 11:56 pm

wiesz co szczerze to bym ci radzil smignac na sloneczne moze niektorzy mowia ze w ogrodku u soltysa gdyz pole namiotowe i camping miesci sie na dzialce graniczacej dzialka na ktorej ma dom ale noim zdaniem jest to chyba najbardziej wpozadku gosc z nich wszystkich przetestowalem juz wszystkie pola i campingi w debkach i szczerze to to mi najbardziej odpowiada.ceny maja przystepne zawsze mozna sie dogadac jakis upust czy cos w tym stylu pozatym elektryka noi 3 zeta za 15 minut pod prysznicem nozna wchodzic we dwoje wiec jest oszczednosc a przy okazji ile ile uciechy nozna sobie sprawic jak nie ma kolejki 2x15 we dwoje w zupelnosci na wszystko wystarcza :-)
Gość
 

Postautor: gosc » sob sty 06, 2007 6:56 pm

Prysznic kosztuje 3 zlote za 4 minuty i tez mozna wejsc we dwoje :)
gosc
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron