Które pole namiotowe najlepsze dla rodziny z campingiem

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Które pole namiotowe najlepsze dla rodziny z campingiem

Postautor: Klaudia » pt kwie 27, 2007 7:37 pm

Wybór trudny. Może ktoś byłby na tyle uprzejmy żeby opisać mi warunki na poszczególnych polach namiotowych.

Najbardziej zależałoby mi na energi elektrycznej, a także na ciepłej wodzie w sanitariatach ( choć wiem że z tą wodą to nierealne). Dwa lata pod rząd jeździłam na pole namiotowe o dość prymitywnych warunkach. Sanitariaty drewniane bez spłukiwanej wody...

Jeśli ktoś miałby czas bardzo proszę o odpowiedź. Jeśli natomiast kogoś uraziłam to z góry przepraszam.
Klaudia
 

Postautor: robert z torunia » pt maja 25, 2007 6:02 pm

Polecam Tropik , ciepla woda , murowane sanitariaty , prad. Mili gospodarze zwlaszcza Piotrek ten co siedzi w budce i wszystkiego doglada. Blisko morza i specyficzny klimat. Polecam
robert z torunia
 

Postautor: gość » pt maja 25, 2007 9:19 pm

Dlaczego nierealna jest ciepła woda?Na campingu Kaszub zawsze jest ciepła woda,natryski,prąd doprowadzany do każdej przyczepy czy namiotu i wogóle wszelkie "luksusy"mozliwe na campingu.
gość
 

Postautor: anka » ndz maja 27, 2007 2:20 am

tak ... rowniez polecam tropic.. piotrek jest najlepszy i zawsze pomocny..;))
anka
 

Postautor: Anonymous » ndz maja 27, 2007 8:02 pm

Mówicie że Pole tropik jest dobre?? Macie jakiś link gdzie mogłąbym zobaczyć cennik tudzież dostać jakieś namiary telefoniczne na to pole??

Klaudia to byłam ja, tylko wcześniej nie dało się zarejestrować, miałam problemy :) Dziękuję Wam za odpowiedź :)
Anonymous
 

Postautor: Kot Behemot » sob cze 16, 2007 11:07 pm

A ja mowie ze camping Kaszub ;) Czyste sanitariaty, ciepla woda, wspanialy recepcjonista :) Poza tym pole jest duze, w nocy chodzi ochrona. Potencjalni "przeszkadzacze" sa proszeni o spokoj.
Naturalnie mozna podlaczyc sie do pradu, z tym ze radze miec wlasny kabel ;)
Kot Behemot
 

Postautor: Gabbygirl » ndz cze 17, 2007 10:32 am

Dzięki za odpowiedź. Czyli nie jest możliwe nie wiem pograć na gitarze, parę razy w sezonie bo zostanę zlinczowana tak??

Masz może jakiś link do pola Kaszub., gdzie znajdę cennik i jakieś ciekawe informacje?
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: Kot Behemot » ndz cze 17, 2007 11:54 am

camping-kaszub com pl - naturalnie z kropkami, ale nie moglem zamiescic.
Alez mozna sobie pograc, jak dlugo nie przeszkadza to sasiadom ;) Chodzi glownie o to zeby nie robic tego noca, bo wielu ludzi przyjezdza z malymi dziecmi i tez chca sobie odpoczac ;)
Kot Behemot
 

Postautor: sosek » pn cze 18, 2007 9:37 am

Kot Behemot pisze:Alez mozna sobie pograc, jak dlugo nie przeszkadza to sasiadom ;) Chodzi glownie o to zeby nie robic tego noca, bo wielu ludzi przyjezdza z malymi dziecmi i tez chca sobie odpoczac ;)

.....albo na drugi dzień wyjeżdzają w trasę i mogą być nie wyspani.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron