Zima w Dębkach?

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Zima w Dębkach?

Postautor: Wagabunda » śr lis 17, 2021 2:41 pm

Witajcie!

Jakie miejsce polecacie na - uwaga - ferie zimowe? Czy w okolicach lutego coś w Dębkach działa? Mamy taki rodzinny kaprys żeby spędzić kawałek zimy nad morzem. Jeździmy kamperem z pełnym wyposażeniem i miejscem do spania, ale fajnie byłoby zjeść coś też na mieście. Na jakim kampingu działą infrastruktura? Czy gdzieś można sięnormalnie wykąpać (wziąć prysznic), coś zjeść, opróżnić pojemnik na nieczystości? Będę wdzięczny za wskazówki!
Wagabunda
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 17, 2021 2:33 pm

Re: Zima w Dębkach?

Postautor: bajteel » czw gru 16, 2021 5:04 pm

Pewnie, polecam, zwłaszcza jeśli nie lubisz tłumów. My nie lubimy i dlatego chętnie jeździmy zimą :) Tak naprawdę zależy, czego oczekujesz, nam wystarczą spacery, rześkie powietrze i wypoczynek.
bajteel
 
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 16, 2021 4:59 pm

Re: Zima w Dębkach?

Postautor: berrywr » pn lut 14, 2022 4:33 pm

Dzień dobry, mnie też interesuje to pytanie, też chcę odpocząć gdzieś przed początkiem wiosny
berrywr
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 14, 2022 4:30 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Zima w Dębkach?

Postautor: MrZiolo99 » śr mar 09, 2022 12:36 am

Myślę że warto się tu kierować opinią w google :)
----------------------------------------------------------------------------------------------
MrZiolo99
 
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 09, 2022 12:33 am

Re: Zima w Dębkach?

Postautor: Marinsa » czw gru 08, 2022 10:15 am

In particular if you dislike crowds, I think you'll enjoy it. That's why we prefer going in the winter; we don't like the heat. We found that just getting out and walking, breathing in some fresh air, and taking a break from our hectic schedule was a welcome change.
Marinsa
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 08, 2022 10:06 am

Re: Zima w Dębkach?

Postautor: irritateomit » śr lut 08, 2023 6:57 am

Zwłaszcza jeśli nie jesteś fanem przebywania w pobliżu wielu ludzi. Ponieważ uważamy to za irytujące, wolimy podróżować samochodem w miesiącach zimowych.
irritateomit
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 08, 2023 6:56 am

Re: Zima w Dębkach?

Postautor: anka224 » wt mar 07, 2023 10:29 pm

Zimą też fajnie w namiocie gdzieś w lesie albo przy dzikim jeziorku, nie brakuje tego w koło :) Ja uwielbiam. Kempingi czy coś no jako ostateczność.
Szukasz strony gdzie zobaczyć najlepsze filmy i seriale? Zajrzyj na https://www.gdziezobacze.pl, to właśnie tej strony szukasz.
anka224
 
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 07, 2023 10:22 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron