pole namiotowe leśne

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

pole namiotowe leśne

Postautor: mario.mk » śr sty 11, 2006 7:42 pm

ooodradzam, tylko ja mogę tam jeździć !!! i już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mario.mk
 

Re: pole namiotowe leśne

Postautor: Gość » ndz mar 19, 2006 12:37 am

mario.mk pisze: ooodradzam, tylko ja mogę tam jeździć !!! i już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hyh:P spedzilam tam 10 dni we wakacje bylo swietnie:D milo wspomonam:D
Gość
 

pole

Postautor: kaszubiak » sob kwie 01, 2006 6:00 pm

Jedyne pole na które warto jechać to Kaszub! Inne sie nie umywają!! Byliśmy raz na lesnym,okropieństwo!Obskurne brudne kible,jak padalo to w tym lasku wilgoć,na Srodku pola jakieś bagienko,ogólne badziewie.W barze pizza z pudełka bleeee,pseudo chińszczyzna,wszystko niejadalne!!! Kaszub jest może i troche drozszy ale warunki sto razy lepsze,kibelki szyściuteńkie,zawsze goraca woda no i jest w sosnowym lasku,wiec zero wilgoci co pod namiotem nie jest bez znaczenia a wiadomo jakie są lata nad polskim morzem!Na terenie campingu jest sklep,bar z domowymi obiadami i piwkiem,mozna obejrzeć w nim telewizję,w sanitariatach są pralki,ogólnie super warunki!!!Wszystkim polecam!
kaszubiak
 

poprzedni post

Postautor: Gość » pn kwie 10, 2006 9:08 am

prima aprilis :lol:
Gość
 

Re: pole

Postautor: m... » pt kwie 21, 2006 5:32 pm

mi pole Kaszub nie odpowieda, po stokroć wole lesne ... na kaszubie wcale nie bylo tak lux, zacinajace sie automaty pod prysznicem, lazienki tez pozostaiwaja wiele do zyczenia, a pozatym namiot na namiocie ... na lesnym nigdy nie zacil mi sie automat i nie trzeba byla lecieć namydlonym do technikow z prosba o odblokowanie ... Lesne jest OK
m...
 

kaszub

Postautor: gosc » ndz kwie 23, 2006 10:09 pm

No jasne,co sie komu podoba,wszystko kwestie gustu,dla mnie i znajomych tylko Kaszub ale wiadomo,co gosc to inna opinia.Takczyinaczej najważniejsze sA Debki,pozdrawiam wszystkich wielbicieli.
gosc
 

Postautor: Lu$ka » czw lip 05, 2007 2:15 pm

Jeżdżę od 6 lat na pole Leśne i jakoś nie narzekam :) Pole namiotowe Leśne jest super!
Lu$ka
 

Postautor: bula02 » czw lip 19, 2007 11:25 am

LEŚNE i żadne inne. Jeżdże tam od 7 lat i znam tam całą obsługę i właścicieli.
Nigdy bym nie znienił go na jakieś inne pole.
27/08 znowu tam będę i to przez całe 16 dni :D
bula02
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 19, 2007 10:45 am

Postautor: Gość » czw lip 26, 2007 1:38 pm

Tylko nie "KASZUB" po stokroć odradzam
Gość
 

Postautor: ika » pn sie 27, 2007 10:25 pm

Właśnie wróciłam z wakacji w Dębkach i chcę się podzielić swoimi wrażeniami z pobytu na polu namiotowym LEŚNE. Jeżdżę tam pod namiot od 10 lat (z niewielkimi przerwami) i zawsze byłam zadowolona... aż do tegorocznych wakacji. W tym roku ze względu na małe dziecko wynajęliśmy przyczepę campingową - z rozmowy telefonicznej z właścicielem miała być super (lodówka, ogrzewanie). Na miejscu zastaliśmy jednak co innego: przedsionek przyczepy był w opłakanym stanie ( nikt chyba nie ściągnął go na zimę i nie wyszorował porządnie przed sezonem, więc zaszedł pleśnią i roztaczał okropny odór), w przyczepie nie było lepiej (zapach stęchlizny był po prostu nie do wytrzymania, wszystko zawilgocone i śmierdzące, lodówka była raczej atrapą - nie miał żadnej półki, więc włożenie do niej czegokolwiek graniczyło z cudem, nie było drzwiczek do zamrażalki, więc lód był w całej lodówce, ogrzewanie nie działało, na wyposażeniu nie było nawet zmiotki. Mieszkaliśmy tam tylko dwie doby ( równowartość wpłaconej zaliczki) i po prostu uciekliśmy. Właściciel nawet nie miał pretensji o to, że nasz pobyt miał być dłuższy, bo jak się wyraził: " ...nie będziemy pani trzymać tu siłą, bo cieszymy się dużą renomą..." Myślę, że na pewno nie przyczepy (w szczegóności nr 2) przyczyniły się do tej renomy.
Jeszcze jedno - kwestia ceny: za te super warunki trzeba zapłacić 85 zł za dobę, w Dękach wynajęliśmy pokój z łazienką za 100 zl.
[/list]
Ostatnio zmieniony wt sie 28, 2007 9:19 pm przez ika, łącznie zmieniany 1 raz
ika
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 27, 2007 9:45 pm

Postautor: Gość » wt sie 28, 2007 11:18 am

Lepiej wynająć domek pokuj czy coś w tym rodzaju bo na polach namiotowych wiadomo jak bywa.
Ja niestety miałam przyjemność być na jeszcze gorszym polu mianowicie Kaszub koszmar.Nigdy więcej na kaszubie przez to pole chyba już nigdy więcej nie zawitam nad modzem w Dębkach.
Gość
 

:)

Postautor: heh » sob sie 16, 2008 10:12 pm

Bula02 mowisz ze znasz obsługe i właścicieli z pola namiotowego??to moze powiesz mi cos o tym przystojniaku z recepcji??????? no chyba ze go nie zauwazylas :)
heh
 

Postautor: zakochana » wt wrz 16, 2008 8:45 pm

świetny jest ten z nocki jest niesamowicie przystojny i nieziemsko uprzejmy taki facet to skarb :)
zakochana
 

:)

Postautor: Gość » pt wrz 19, 2008 6:45 pm

jest zaje..... szkoda ze tak daleko:(((
Gość
 

recepcja

Postautor: zakochana » czw wrz 25, 2008 12:42 pm

ma ktoś namiary na tego pana z nocki z Leśnego pola ??? Bardzo prosze
zakochana
 

Postautor: ;/ » sob wrz 27, 2008 6:42 pm

ŻAL
;/
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron