Domki 300m. od morza TANIO!

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Domki 300m. od morza TANIO!

Postautor: bubuwiki » sob sty 28, 2006 11:51 am

Domki 300m od morza 2 pokoje kuchnia lazienka 4 lozka mozliwosc dostawienia lozka telewizor czerwiec 50zl. za 24h lipiec, sierpien 120zl. 24h w domku moze mieszkac full osob ile sie chce POLECAM!

W Debkach jest najpiekniejsza i najczyszcza plaza w Polsce. Las oraz Krajobrazowy Park Nadmorski sa przecudowne no i ten spokoj cisza super klimat. Jesli ktos sie wybiera tam z dziecmi to 100% trafna decyzja! Ja jestem tam z trzema rodzinami co roku od 8 lat. Mieszkamy zawsze w domkach kampingowych 300m od morza. Zawsze jezdzimy w drogiej polowie czerwca gdyz po 1. Malo ludzi po 2. pogoda zawsze OK. po 3. TANIO! Jesli ktos chce namiar na domki kwatery sprawdzone to prosze o kontakt Na email lub GG.
bubuwiki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 24, 2006 11:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

dzieki za odpowiedź

Postautor: iza » sob sty 28, 2006 8:45 pm

proszę o namiar tych kwater albo jakąś strone internetową jeżeli jest taka z góry dziekuję i prosze o odpowiedź, zależy mi na spokojnym i cichym miejscu ze względu na dzieci dla nich taki wyjazd to raj. :D
iza
 

Postautor: bubuwiki » ndz sty 29, 2006 9:39 am

Domki sa bardzo ladne w tym roku mialy byc wymienione okna na plastiki. Niestety nie ma strony w internecie ale to moze i dobrze bo by za duzo ludzi sie zwalalo jak bardzo chcesz to moge zeskanowac zdjecia z tamtego roku i wyslac na email. Jest tez mozliwosc wynajecia pokoju 2 /3/4 osobowego w budynku. Obok domkow i kwater kuchnia domowa obiady. Namiar Pani Teresa Detlaf.586737528 609246118
bubuwiki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 24, 2006 11:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: STEN » pt lut 03, 2006 8:16 pm

Witam
Jestem zainteresowany Waszą ofertą.
Niestety nie ma żadnych odnośników do stron.
Gdzie można zobaczyć zdjęcia tych domków?
Pozdrawiam
Ryński
STEN
 

Postautor: Gość » pt lut 03, 2006 9:06 pm

No niestety nie ma ale moze i dobrze sa ok bo jestem tam co roku. i radze sie spieszyc bo juz miejsca sie koncza
Gość
 

Postautor: Gość » ndz lut 05, 2006 2:45 pm

ja również jestem zainteresowana, bardzo poproszę o zdjęcia na linusia_75@gazeta.pl.
Gość
 

Polecam te 2 adresy

Postautor: Gość » ndz lut 05, 2006 3:34 pm

Gość
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron