pensjonat Rybitwa

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

pensjonat Rybitwa

Postautor: msadlowska » wt cze 12, 2007 10:43 am

Co myślicie o pensjonacie Rybitwa w Dębkach? Właśnie się wybieramy tam pod koniec czerwca z 1,5 rocznym dzieckiem i nie wiem jak tam jest. Może ktoś tam był. Proszę o pomoc czy warto.
Monika
msadlowska
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 12, 2007 8:35 am
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

:)

Postautor: bnz » czw cze 14, 2007 12:13 pm

hejo ... ja sie tam wybieram w sierpniu, ale niestety nie moge nic doradzic bo tez pierwszy raz;D
bnz
 

.

Postautor: bnz » czw cze 14, 2007 12:18 pm

JAk daleko jest do morza z tej rybitwy!? 500m jak w ofercie jest napisane czy w rzeczwysicosci wyglada to 500m X2 !?!??!?
bnz
 

pensjonat Rybitwa

Postautor: martino » pn cze 18, 2007 7:28 pm

Dolaczamy się do pytania, ponieważ tez sie wybieramy w tym terminie do tego pensjonatu z jeszcze mniejszym maluchem. Chetnie poznamy opinie o tym domu wczasowym.
martino
 

Pensjonat Rybitwa

Postautor: Beati » śr cze 20, 2007 9:24 am

Byłam tam w zeszłym roku z 3 letnim dzieckiem. Ładnie i czyściutko, ładne pokoje, dla dzieci plac zabaw, niedaleko można dobrze zjeść, naprawdę fajne miejsce, szczerze polecam.
Do morza faktycznie będzie ok 500m. Jeżeli chcecie się zabrać z dzieckiem i większym ekwipunkiem to radzę podjechać samochodem. Do Piaśnicy jest większy kawałek ale warto sie pofatygować. Pensjonat jest trochę na uboczu przy samym wjeździe do Dębek ale to tak mała miejscowość że właściewie wszędzie jest blisko.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :-)))
Beati
 

Postautor: Gość » pn kwie 21, 2008 6:11 pm

Ja się wybieram tam 4-6 sierpnia w podróż poślubną :D niestety z braku czasu nie możemy zabawić tam dłużej,ale jak wszystko będzie ok, to w przyszłym roku zagościmy na dłużej.
Gość
 

Postautor: Gość » sob kwie 26, 2008 8:13 pm

hej w zeszły roku bylismi z malymi dziecmi szczerze polecam standard doskonaly jak w domu faktycznie miejscowosc jest mala i z pensjonatu jest wszedzie blisko polecam pojsc nad rzeczke piekne miejsce .Nam sie tam tak spodobalo ze juz 12 czerwca jedziemy tam znowu polecam
Gość
 

Rybitwa i inne

Postautor: Olimami » śr cze 25, 2008 1:45 pm

Szukam pokoju (z łazienką) dla 2 osób (osoba doorosła z dzieckiem - 8 lat) w terminie od 18.07 do 1.08.2008.
Olimami
 

Postautor: Gość » czw lip 03, 2008 3:49 pm

Ja będe w rybitwie od 27 lipca 6dni,wie moze ktos czy jest tam kuchnia do dyspozycji
Gość
 

Postautor: Gość » pn lip 14, 2008 7:48 am

jest w ofercie napisane "kuchnia do dyspozycji":):))
Gość
 

Postautor: Gość » pn lip 14, 2008 6:17 pm

tak tak wiem ale myslalem ze kuchnie sa tylko w apartamentach a nie wiedzialem czy jest ogólnodostępna:P
Gość
 

Postautor: Daniela » śr lip 16, 2008 8:54 am

mam nadzieje że jest bo tez tak zrozumiałam tą ofertę....że w apartamencie swoją drogą a ogólno dostęona swoją:)
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Postautor: Gość » ndz sie 17, 2008 4:35 pm

Dla mnie nie jest czysto, kuchnia jest "niedomyta" , brudne lazienki i co najgorsze w tym wszystkim to, to ze nie ma przedniego ogrodzenia .
Gość
 

Postautor: Gość » pn sie 18, 2008 3:53 pm

Bylismy w lipcu i fakt; można byłoby zainwestować w nową wykładzinę na podłodze - poza tym oki. Obsługa miła i sympatyczna. Cena przystępna. Co do czystości w kuchni - to że czasami nie jest czystko to wina wczasowiczów. Idąc podgrzać sloiczek dla mojego dziecka byłam świadkiem jak innej wczasowiczce 'wybuchł' słoiczek (w zasadzie jego zawartość) w mikrofalówce... co zrobiła? Zabrała słoiczek i poszła zostawiając bałagan....
Brak komentarza ............
Gość
 

Postautor: Daniela » wt sie 19, 2008 7:47 pm

To samo zauważyłam....jest wyraźnie napisane żeby zostawiać po sobie porządek w kuchni ..niestety nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i ja też kilka razy zastałam w kuchni bajzel...na szczęście nie wszystkie wczasowiczki to brudaski i pobyt mogę zaliczyć do udanych.
Pokoje fajne, ładnie i czysto ( za wyjątkiem wykładzin poplamionych przez poprzednich mieszkańców ale to zapewne będą hurtem prali na koniec sezonu) Plac zabaw i super ogródek dla dzieci niestety brak ogrodzenia faktycznie powoduje dyskomfort psychiczny u matek:):) Obsługa przemiła i pomocna. Generalnie polecam i dziękuje właścicielowi za uwzględnienie wszystkich moich próśb co do pokoju i jego lokalizacji.
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Postautor: antonio » śr sie 20, 2008 1:48 pm

Rybitwa na tle innych pensjonatów jest OK.
Plusy:
-Podejście personelu ( z drobnymi zastrzeżeniami)
-Rozsądne płatności ( nie 5 min po przyjeździe i 100% )
-Rozsądna wielkość pokoju,
-Cena,
-Wyżywienie w pobliskim Korabie,
Minusy:
-Brudne wykładziny,
-Brak kosza w pokoju,
-Odległość od morza

Generalnie polecam ale nie pojadę tam za rok. :) :(
Chopper
antonio
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 25, 2008 3:13 pm

Postautor: Daniela » pn sie 25, 2008 2:10 pm

chodzi o kosz na śmieci??? był w łazience przynajmniej w tym pokoju w którym byłam...hmm
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Postautor: SUN713 » pn sie 25, 2008 2:29 pm

U nas kosz w pokoju i u znajomych (którzy też byli w tym pensjonacie) również był :)
SUN713
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 12, 2008 10:06 am

Postautor: Daniela » wt sie 26, 2008 7:17 am

hmm to może przysługuje po jednym na dwa pokoje hihihi:)
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

re

Postautor: rokkey » czw kwie 16, 2009 10:31 pm

Witam
8)
Miło wspominamy pobyty w tym pensjonacie do którego jeździmy od 3 lat po 2- 3 razy w roku. Na szczególną uwagę zasługuje tu miła i solidna obsługa ,przy okazji pozdrawiamy tu panią Justynę :P która jest duszą tego pensjonatu. Jest czysto i schludnie do dyspozycji gości jest kuchnia i ogród z placem zabaw dla dzieci a jak ktoś ma ochotę na gorący, smaczny obiadek to obok znajduje się stołówka w Korabie. Z cenami kwater też nie przesadzają. Zadko zdarzają się drobne niedociągnięcia ale w ogólnym rozliczeniu Ten pensjonat wypada bardzo dobrze , zdecydowanie polecam.

W&Z

8)
rokkey
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 9:42 pm

Postautor: Daniela » ndz sie 02, 2009 10:47 am

Rybitwa w tym roku zaskoczyła nas bardzo pozytywnie:):):) ta sama miła Pani w recepcji oczywiście:):) pozdrawiamy serdecznie:) Pokoje odmalowane, zniknęły wykładziny za to zastaliśmy nowiutkie podłogi w kafelkach, czyściutko i jeszcze sympatyczniej niz w tamtym roku. Polecam z czystym sumieniem ten pensjonat.
p.s Ogrodzenie już jest:):):) w ogródku trampolina dla dzieci (moja córa stwierdziła ze nie chce chodzić na plaże tak jej się podoba plac zabaw w rybitwie:):):)
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Postautor: Yaco » ndz sie 02, 2009 8:07 pm

Rybitwa to naprawdę fajny pensjonat. Byłem tam z malutką córeczką i było bardzo fajnie. Czysto, cicho i nawet do morza nie tak daleko.
Ps. Pozdrowienia dla przemiłej Pani Justyny.
Yaco
 
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 29, 2009 8:57 pm
Lokalizacja: mazowsze


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron