domki w ośrodku KCH

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

domki w ośrodku KCH

Postautor: ciemna » śr lip 11, 2007 2:58 pm

Bardzo proszę o opinię nt. domków w ośrodku KCH, ul.Spacerowa/Zakonna.
Jadę z 3-letnim dzieckiem, zależy mi szczególnie na czystości, ale ogólny wygląd i standard tez są ważne. Zdjęcia na ich stronie wyglądają całkiem ładnie :lol:

Proszę o szybką opinię, póki nie wpłaciłam zaliczki
ciemna
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 11, 2007 2:00 pm

Jeśli będzie pogoda...

Postautor: metgraf » czw lip 19, 2007 8:54 pm

Jeśli będzie pogoda, powinnaś być zadowolona... Bądź co bądź 85% dnia spędzisz poza domkiem :) A tak serio... Domki wykonane raczej tanimi siłami "fachowców". Dość prymitywna armatura, "biwakowy" aneks kuchenny. Co do czystości... fugi na nasz przyjazd nie były wypucowane, zauważyła to moja druga, lepsza połowa :) Na ścianach ubite owady... Wersalka dość twarda i kiepsko wyprofilowana... ;) Ale, co tam to są domki typu "camp" a nie hotel, nawet 3- gwiazdkowy :) Z pewnością należy zaopatrzyć się w zmywak, ściereczki, płyn do mycia naczyń etc. Same naczynia tu są ( 1 garnek, patelnia, miseczki, talerze, sztućce i (obtłuczone) kubeczki)... Mieścimy się tu w 5-kę (2+3) i jest raczej ciasnawo... 2 pomieszczenia, 1 szafa... Dla 3-ch osób miejsca będzie z pewnością aż nadto. Duży plus - miejsce do zaparkowania samochodu pod samym domkiem :) Nie trzeba z bagażami gnać dziesiątki metrów. Zdjęcia raczej nie oddają lekkiej ciasnoty samego usytuowania. Domki położone są w samym środku dużego kompleksu ośrodka wypoczynkowego Detlafówka. Stąd o ciszę i spokój jak na lekarstwo :( Lecz jeśli wybierasz Dębki, to decydujesz się tym samym na TŁUM turystów.

Reasumując... jeśli już masz rezerwację - nie rezygnuj, bo aż po Zatokę wolnych miejsc w (dobrym) sezonie nie uświadczysz :)

Udanego pobytu,
MET
metgraf
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 19, 2007 8:27 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: EleanorAdvor i 12 gości

cron