danuta mach ul. zakonna

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

danuta mach ul. zakonna

Postautor: monikaklan » czw lip 26, 2007 1:31 pm

Moi Drodzy, wlasnie wybieram siedo Debek i zarezerwowalam nocleg na zakonnej u p. Danuty Mach. Mam prosbe jesli ktos tam juz byl, prosze o jakies informacje. jakie sa wrunki, jak wlascicielka. Z gory serdeczniedziekuje. Pozdrawiam
monikaklan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 26, 2007 1:29 pm

Mach

Postautor: jagabella » pn lip 30, 2007 7:10 pm

Witam!!! W Dębkach bylam juz wiele razy!!! Kawatery u p. MAch polecam goraco-czysto,bezproblemowo i bardzo mili gospodarze!! Ja zatrzymywalam sie u p. Mach w Odargowie, gdyż w Dębkach dom funkcjonuje od tego roku!!!!
Jednakże po tylu latach nawiązała sie miedzy nami dobra znajomosc i dzieki temu moglam ogladnac domek w Dębkach!!!Naprawde polecam!!!!!!!

Pozdrawiam i milych wakacji!!!!
PS. Domek jest w cichym i ustronnym miejscu w okolicy lasu!
jagabella
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 30, 2007 7:03 pm

Postautor: monikaklan » wt lip 31, 2007 8:24 am

serdecznie dziekuje za informacje. Mam nadzieje, ze wakacje beda udane!!!!
monikaklan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 26, 2007 1:29 pm

Postautor: monikaklan » śr sie 22, 2007 2:44 pm

Witam, juz po wakacjach. Co do kwater to... Osobiscie sie przenioslam po jednym noclegu. Powód: jest to daleko od morza i centrum. Bylam z dzieckiem, wiec odleglosc mnie na miejscu skutecznie odstraszyla.
Poza tym pokoje w stanie surowym, tzn. sciany pomalowane na bialo i wstawione lozka. wole odrobine przytulniejsze wnetrza. Poza tym w pokojach slychac wszystko co dzieje sie na korytarzu i w pokoju obok.
Absolutnie nie spelnilo to moich oczekiwan.
Cale dwa tygodnie spedzilam w nowym budynku Detlafowki do ktorej sie przenioslam i serdecznie polecam. Standard dobry. swietne zaplecze dla dzieci, jak na Debki stosunkowo blisko morza. Polecam.
monikaklan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 26, 2007 1:29 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron