Strona 1 z 1

Pensjonat MAGNAT

Post: czw sie 23, 2007 4:45 pm
autor: Stas
Nie znam warunkow hotelowych tego pensjonatu natomiast znam restauracje tego pensjonatu. Absolutnie polecem. Nie jest tanio, ale nie jest tez drogo. Potrawy nie sa udziwnione, za to sa smaczne i swieze. Kucharz tego przybytku jest warty kazde pieniadze. Jadlem w kilkunastu miejscach w Debkach. Nie eksperymentujcie w Magnacie jest najlepiej.

Pozdrawiam
Stas

Post: ndz lip 26, 2009 4:15 pm
autor: mefisto
Jeśli chodzi o warunki w "Magnacie" to trzeba przyznać, że są naprawdę dobre (ale za dobre pieniądze - 160 zł doba dla 2 osób!!). Pokoje czyste i zadbane. Jeśli chodzi o restaurację to przyznam sczerze, że nie jedliśmy tam z żoną nic oprócz śniadań wliczonych w cenę pokoju. Niestety tu pojawił się PROBLEM, obsługa- a szczególnie jedna osoba z personelu (jakaś młoda blondynka) była wiecznie zmęczona życiem i obrażona że musi pracować. Objawiało się to opryskliwością, rzucaniem na stół sztućców i talerzy. Na poczatku było to nawet zabawne, ale pewnego razu kiedy mało co nie oberwałem w twarz talerzem nerwy mi puściły i odniosłem "małolacie" talerzyk w taki sam sposób jak ona go przyniosła. I tak na trzy dni przed wyjazdem z Dębek, miłe wrażenie które stworzył standard pensjonatu zatarła smarkula rzucająca zastawą. Właścicielka oczywiście już nie była tak miła jak na początku. Podsumowując pensjonat niezły , ale na obsługę UWAGA!!!!!

Post: pn lip 27, 2009 1:20 pm
autor: lucek
pracowałam tam i nawet wiem czemu ta mloda dziewczyna mogla byc wiecznie zla... jest tam pewien kucharz ktory sie wyrzywa na wszystkich i wszystko mu wiecznie przeszkadza.. takze wogóle sie dziwie ze ktos tam chce pracowac :/