opinie na temat willi Aga

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

opinie na temat willi Aga

Postautor: kamilia1 » pn lut 18, 2008 5:41 pm

Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat willi Aga, warunki, własciciele itp. chodzi o wyjazd z dziecmi :)
z góry dziekuje
kama
kamilia1
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 18, 2008 5:17 pm

Postautor: daga » ndz mar 09, 2008 12:38 pm

Wszystko zalezy od wieku dzieci. Moje mialy 3,5 roku + niemowle.

Bylam tu w 2006r a zachecily mnie do tego ladne zdjecia na ich stronie. Ogolne wrazenie: dobre. W pokojach czysto, nowe meble, drewniane podlogi (nie mylic z panelami!). Dodatkowo mala lodowka, troche naczyn. To wszystko na duzy plus, bo akurat do estetyki przywiazuje duza wage.

Pokoj mielismy 3 osobowy dla 2+2. Spalam z dwojka maluchow w malzenskim lozku, a nie zestawianym z 2 pojedynczych. Za mlodsze dziecko nie brano doplaty:), co nie zawsze sie w tych czasach zdarza. Ogolnie pokoj ok, tylko dzieci mialy za malo "podlogi" do zabawy. Mam, nadzieje,ze wiesz co mam na mysli.

W wejsciu jest sporo miejsca na wozki, dodatkowo male zaplecze kuchenne.

Niestety nad wyjazdem z malymi dziecmi trzeba sie dwa razy zastanowic. Za maly placyk zabaw (zabawki dla maksimum dwulatkow) i , o zgrozo!, oczko wodne. Przebywanie na ogrodku wiazalo sie z nieustannym pilnowaniem aby chlopcy nie podchodzili do wody.

Na szczescie pogoda dopisala i wiecej czasu spedzalismy na plazy i spacerach.
daga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 06, 2007 10:06 pm

Postautor: kamilia1 » śr maja 14, 2008 1:48 pm

DZIĘKI
a JESLI CHODZI O INFRASTRUKTURE DLA RODICÓW, MIEJSCE BY USIĄŚĆ, POGRILLOWAC ITP.
A JACY SA WŁAŚCICIELE?
A CO Z DOSTEPEM DO KUCHNI?
Z GORY DZIEKUJE ZA INFO
kamilia1
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 18, 2008 5:17 pm

Postautor: taju » ndz maja 18, 2008 2:02 pm

mi pani właścicielka powiedziała, że jest mała kuchenka ogólnodostępna, na której mogę "podgrzać mleko albo ugotować parówkę", trochę słabe możliwości jak na wakacje z dziećmi,
czy ktoś wiem lepiej jak jest z tą kuchnią w pensjonacie Aga?
z góry dziękuje za odpowiedź
taju
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 09, 2008 1:59 pm

Postautor: daga » czw maja 22, 2008 1:07 pm

Faktycznie, to zaplecze kuchenne jest maleńkie. Kuchenka elektryczna + zlew i parę naczyń. W sam raz do ugotowania wspomnianej parówki. Nie było mowy o przygotowaniu czegoś większego. Jak tu byłam, to nad kuchenką wisiała kartka z info o zakazie smażenia ryb. Więc myślę, że z ugotowaniem zupy, czy usmażeniem kotleta też byłby problem.

My tam odgrzewaliśmy zupki ze słoiczków.

Jest grill ogrodowy, ale jak byłam, to chyba nikt z niego nie korzystał. Nie jest pod dachem, więc w razie złej pogody, marne szanse na ciepłą kiełbaskę;))
daga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 06, 2007 10:06 pm

Postautor: nieznajoma1 » wt cze 10, 2008 2:29 pm

Nie zgadzam sie co do zabawek jak i kuchni. Bylam tam rok temu i w tym bede rowniez. Pokoje sa duze-wlasnie akurat jak dla rodziny 3osob.,gdyz takowa posiadam:) Zabawki sa wlasciwe dla dzieci lubiace piasek, hustaweczki czy zjezdzalnie. A co do kuchni,to przepraszam ale ja jadac na wakacje nie mysle o tym aby gotowac, tylko o tym aby ktos mi podal juz gotowe jedzenie. I co do zakazu to nie wyobrazam sobie aby ktos tam smazyl rybe, gdyz w tym momencie w calym Penscjonacie unosil by sie zapach smazonej ryby, a jak wiadomo nie jest to zbyt mily zapach. Ale co do innych dan, mozna z latwoscia ugotowac i zjesc na dworze. W pokoju jest lodoweczka,naczynia a nawet zastawa stolowa co ulatwia wszystko, gdyz nie trzeba juz niczego wozic, bo wszystko jest na miejscu! A oczka-jak kto lubi ale moje dziecko zasypialo przy nim w 5min.i nie tylko moje ale innych Pan rowniez. A dzieci wiadomo trzeba zawsze pilnowac czy to przy oczku czy na plazy!! Z wlascicielami mozna zawsze sobie milo pogawedzic i staraja sie aby bylo Nam tam wszystkim milo,wygodnie i czysto!Dbaja o kazdy szczegol!
Szczerze polecam ten Pensjonat!!
nieznajoma1
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 10, 2008 2:17 pm

Postautor: darkeuphoria » pt lip 04, 2008 8:00 pm

Jestem pierwszy raz tutaj i bardzo mi się podoba.
Właścicielka przemiła, za oknem szmer wody (oczko wodne z mini strumyczkiem). Do tego grill i zadbany ogród.

Pokoje ładne i czyste.
Mebelki nowe i raczej takie lepsze :)
Łazieneczka też całkiem przyjemna.
Korzystam z pokoju na poddaszu i jest chłodno i przyjemnie (nie wiem jak przy wyższych temperaturach).

Generalnie BARDZO POLECAM :D
darkeuphoria
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 28, 2008 3:59 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości