willa nauta

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

willa nauta

Postautor: marushaya » wt lut 26, 2008 9:57 am

bardzo proszę o opinie temat:willa nauta - gdyż w tym roku się tam wybieram a nic na forum nie znalazłam, być może dlatego, że to dość nowy obiekt
marushaya
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 25, 2008 10:22 am

Polecam.

Postautor: MARIANGG » czw lip 03, 2008 1:47 am

Polecam. Byłem tam w drugiej połowie czerwca z żoną i dwójką dzieci. Obiekt zadbany, właścicielka uprzejma, lokalizacja ok. Można śmiało jechać.
MARIANGG
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 03, 2008 1:22 am

Postautor: aneta112 » czw lip 03, 2008 2:25 pm

ja byłam tam w zeszłym roku i bardzo miło wspominam w pokojach czysto,przed budynkiem ładnie i zielono.Nie martw się napewno się nie zawiedziesz.Miłego wypoczynku
aneta112
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 03, 2008 2:10 pm

Postautor: AgaW » pn lip 14, 2008 6:13 pm

Byłam z rodziną na początku lipca w tej willi bardzo byliśmy zadowoleni z pobytu ,dla rodzin z dziećmi świetne miejsce . :D Nowy budynek ,czysto ,przytulnie dużo miejsca do zabaw , przyjazna atmosfera. POLECAM WSZYSTKIM>
AgaW
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 14, 2008 6:06 pm

Polecam Willę Nauta

Postautor: borex » ndz lip 05, 2009 7:15 pm

Właśnie wróciłem po urlopie, który spędzilem w tej willi. Właściwie to w willi nocowaliśmy tylko, ale mogę polecić to miejsce. Po pierwsze wzorowy kontakt z właścicielką (pozdrawiam p.Izę!) zarówno podczas naszej obecności jak i przy załatwianiu rezerwacji. Uczciwie i profesjonalnie przeprowadzona rezerwacja. Sam pobyt oceniam bardzo dobrze. Dom bardzo czysty, dobrze wyposażony. W pokojach nie ma telewizorów, ale akurat dla mnie to zaleta a nie wada, zresztą jest sala z dużym telewizorem, z tel. satelitarną dostępna dla gości. Jest dostepna kuchnia z lodówką i wszystkim, co potrzebne do przygotowania posiłków. Kazdy pokój ma albo wyjscie na trawiasty przytulny ogródek albo tak jak my, z racji mieszkania na pięterku- balkon ze stolikiem i krzeslami. Nasz pokój był przestronny, od strony południowej, łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą czyste, wyposażone w środki toaletowe. Polecam to miejsce szczególnie dla rodzin z dziećmi - jest sporo miejsca na zabawę, jest mini plac zabaw dla dzieci. Okolica spokojna, mało ruchliwa ulica Liliowa. Do sklepu 2 minuty spacerkiem, ok. 10 minut na plażę, 5 minut na główny deptak z barami i straganami. Polecam bary KARTOFLISKO ( kuchnia polska) i POD KORZENIEM ( rybki ), sklep HOLSTEIN z pełnym asortymentem, wszyskie w ok.8 minut od willi. Przed willą jest parking dla gości. Może niedługo pojawi się brama w ogrodzeniu, będzie jeszcze bardziej bezpiecznie, ale i tak jak jest, jest ok. Nie polecam tego miejsca młodym ludziom, szukającym rozrywki i imprezowego towarzystwa- tacy niech raczej szukają kwatery biżej ulicy Spacerowej. Uważam swój pobyt w Naucie za udany i życzę wszystkim, którzy wybioąto miejsce na kwaterę podczas urlopu udanego wypoczynku i tak wspaniałej pogody jaką i my mieliśmy.
Andrzej 35l.
borex
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Toruń


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron