zakon zmartwychwastańców

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

zakon zmartwychwastańców

Postautor: nuska77 » śr sie 20, 2008 11:40 am

będac w tym roku widziałam piekne miejsce na nocleg, tyle że w lesie , więc mogą być komary, to był zakon zmartwychwstańców, przed chwila uzyskałam informację że cena pokoju 2/os to 85 zł /os z wyżywieniem (śn, ob, kol), więc nie drogo
czy ktos mógłby podzielić sie opinią na temat tego klasztoru,
pozdrawiam dębkowiczów
Łania
nuska77
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 27, 2008 8:10 am

Re: zakon zmartwychwastańców

Postautor: mloda90 » śr wrz 08, 2010 3:55 pm

Racja jest tam takie miejsce należące do księży zmartwychwstańców. Jest to Dom Rekolekcyjny, jeżdżę tam co roku. Obsługa jest bardzo dobra, posiłki najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam będąc w Dębkach.Jeśli chodzi o cenę to rzeczywiście jest nie drogo. Wiele osób bardzo chwali sobie to miejsce. Przebywa tam każdego lata nawet ok 120 osób miesięcznie. W każdym pokoju znajduje się łazienka, a na parterze jest również pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepsze miejsce na wypoczynek w Dębkach. Poza tym blisko do morza, ponieważ ok 300m. Naprawdę można tam bardzo miło spędzić czas. Polecam gorąco! Pozdrawiam

http://poznajdate.com "Śmierć na boisku"
Awatar użytkownika
mloda90
 
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 3:28 pm

Re: zakon zmartwychwastańców

Postautor: flytekranck » pt lis 18, 2022 4:27 pm

Jest to Dom Rekolekcyjny, jeżdżę tam co roku ni
flytekranck
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 18, 2022 4:26 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron