PENSJONAT u Zofii

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

PENSJONAT u Zofii

Postautor: Daniela » pt lip 17, 2009 1:46 pm

czy ktos moze był tam juz w tym roku? jak było?
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Postautor: Daniela » czw sie 20, 2009 11:55 am

no więc gościłam u Pani Zofii w tym roku, pojechałam pełna obaw poniewaz wlascicielka stanowczo nie chciała zadnej zaliczki wczesniej wiec spodziewałam sie najgorszego. W rozmowach telefonicznych umowiłysmy sie na pokoj na poddaszu za 70zł dla mnie i dziecka. Po przyjezdzie Pani Zofia bardzo nas miło przywitała , spojrzała na moją core i powiedziala, ze z dzieckiem to moge miec niewygodnie na tym poddaszu z uwagi na strome schody i zaproponowała inny pokoj... okazało sie ze jest to pokoik przylegający do kuchni z osobnym wyjsciem wprost na ogródek z placem zabaw....przyjęłam ta propozycję i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z pobytu, było super... w prawdzie warunki w tym domu sa nieco skromniejsze ale w sumie niczego nie brakuje, cenny są niższe, ogródek piekny: trawa i mnóstwo pieknie pachnących iglaków, czysta pachnąca pościel, całkiem przyzwoita łazienka,cisza i spokoj. Zadaszone miejsce na grilla a przed moim pokoikiem miałam stół z krzesłami rowniez pod daszkiem wiec nawet w czasie deszczu spokojnie mozna bylo zjesc śniadanko czy kolacje na dworze... W prawdzie pokoj byl malutki ale dla mnie i dziecka spokojnie to wystarczyło, do łazienki musiałam przejsc przez kuchnie ale nie było to az takie utrudnienie jakby sie mogło wydawac, klucz miałam tylko ja wiec bez problemu. Mysle ze mogę polecić to miejsce dla osób ktore nie potrzebują specjalnych luksusów i chca zaoszczędzić na kwaterze.
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron