Nadmorska Gwiazda

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Nadmorska Gwiazda

Postautor: tami » ndz sie 02, 2009 1:39 pm

Odradzam bardzo noclegi w Nadmorskiej Gwiezdzie!!!!!.Właścicielka to bardzo niesympatyczna osoba.Rezerwując noclegi powiedziałam ze przyjezdzam z córką i synem. Ponieważ mój syn miał wtedy roczek, poprosiłam o pokój dwuosobowy(powiedziałam ze bedzie nas troje,ale w tym roczne dziecko). Dwa dni po przyjezdzie włascicielka zażądała dopłaty za dziecko, twierdząc, ze jest nas troje.
Tak więc mieszkałam w klitce dwuosobowej płacąc za trzy osoby.
Właścicielka nie grzeszy niestety kulturą osobistą, chciałam odpocząć a spotkały mnie ciągłe pretensje (źle odstawiony odkurzacz,płaczące dziecko)Jesli chcecie odpocząć to nie tam!!!!Daleko do plaży!!!
tami
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 1:20 pm

Postautor: M. :) » pn sie 03, 2009 12:40 am

A ja wprost przeciwnie - jak najbardziej polecam.
W tym roku spędziłam już kolejne wakacje w Dębkach i kolejny raz w tym właśnie miejscu.
Swobodna atmosfera, właściciele bardzo mili i pomocni, niczego nie można im zarzucić. Na plaże max 10 minut spacerkiem - z resztą z którego miejsca w Dębkach jest daleko do plaży?
Pokoje czyściutkie i przestronne. Nie wiem o jakich "klitkach" tu mowa...
Z czystym sumieniem polecam, a tym, którzy wybiorą to miejsce na następne wakacje mówię - Do zobaczenia :)
M. :)
M. :)
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 23, 2008 11:40 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron