Pytanie o kwatery - Dębki ul. Nagietkowa 1

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Pytanie o kwatery - Dębki ul. Nagietkowa 1

Postautor: Gość » pn cze 26, 2006 11:26 am

Witam
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzystał może z kwater u Państwa Chabowskich na ul. Nagietkowej 1 ??
Będę wdzięczny za informacje


Pozdrawiam

Maciek
Gość
 

Jeszcze raz Nagietkowa

Postautor: Gość » ndz lip 16, 2006 1:35 pm

Witam ponownie
Może jednak ktoś wypoczywał kiedyś na Nagietkowej ??

Pozdrawiam
Gość
 

Postautor: czukcz » śr sty 07, 2009 7:13 pm

Hmm, też się tam wybieram. Dlaczego nikt nic nie pisze? Minęły już 3 lata od ostatniego zapytania i nic. Powiedzcie coś. Jak tam jest?
czukcz
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 07, 2009 6:58 pm

Postautor: zoska123 » pt sty 09, 2009 6:35 pm

Jest super,jeżdzę tam od kilku lat i bardzo mi sie podoba.Najlepsza jest duża ogrodzona dzialka,można posiedzieć i pogrilować,jest też fajny plac zabaw dla dzieci.Ogolnie spokój cisza.Właściciele bardzo sympatyczni i serdeczni przyjeżdzają tylko na zmiany gości.Pokoje przytulne,ogólnie ok.W tym roku też sie tam wybieram z rodzinka.
zoska123
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 09, 2009 5:55 pm

Postautor: czukcz » pt sty 09, 2009 7:58 pm

Fajnie, że ktoś w końcu coś napisał. Dziękuję bardzo. Jeśli już się zdecyduję i tam pojadę, napiszę coś później. Pozdrawiam wszystkich.
czukcz
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 07, 2009 6:58 pm

Postautor: zlotko77 » sob kwie 18, 2009 7:00 pm

Byłam tam w zeszłe wakacje. Właściciele super! Byłam z dzieckiem 1,5 rocznym i zorganizowali o łóżeczko dla maluszka;) Bardzo dbaja o swoich pensjonariuszy. Pokoje ładne, kuchnia w pełni wyposażona, telewizorek:) łazienka czyściutka. Wszystko fajniutkie. Szkoda tylko ,że juz nie mają miejsc wolnych i musimy w tym roku gdzie indziej nocować, ale w sąsiedztwię tego przemiłego miejsca;)
zlotko77
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 6:46 pm
Lokalizacja: Bochnia

Re: Pytanie o kwatery - Dębki ul. Nagietkowa 1

Postautor: zlotko77 » wt mar 02, 2010 10:13 am

Hmm wszytsko fajne, tylko zaskoczona jestem sposobem wynajmu. Chciałam zarezerwować wczasy na 10 dni od wtorku 27 Lipca do soboty nast tyg. Pani mi odmówiła, mimo że pokój miała wolny. A dlaczego ???? A dlatego, że nie podobało sie jej termin wtorkowy, bo ona woli miec od soboty 24 lipca wczasowiczów. Bo co ona zrobi przez te trzy dni z wolnym pokojem. Troche dziwne. Ale za to pan w PIPCE besz problemu wynajął mi pokoik i to na korzystnych warunkach. :):):):):)
zlotko77
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 6:46 pm
Lokalizacja: Bochnia


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron