DEBKI NIE SA TAKIE JAK SOBIE WYOBRAŻAŁAM

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

DEBKI NIE SA TAKIE JAK SOBIE WYOBRAŻAŁAM

Postautor: emu » czw sie 17, 2006 10:58 pm

POJECHALISMY TAM PIERWSZY RAZ KWTERA BYŁA Z INTERNETU ZAREZERWOWANA I SIE JA CHWALI ALE SAMA MIEJSCOWOSC SZOK Z DWÓJKĄ DZIECI NA SPACER SIE WYBRAC TO KOSZMAR SAMOCHODY DOSTAWCZE, ROWERY SAMOCHODOWY OSOBOWE I I9NNE POJAZDY NA SPACEROWEJ CZESTO SPEDZAŁY NAS W KRZAKI BO NIE DAŁO SIE PRZEJECJAC RÓWNOCZESNIE NAWET WÓZ STRAZACKI STAŁ W WIELKIM KORKU BO NIE DAŁO SIE WYPRZEDZIC WIELKICH DOSTAWCZYCH WOZÓW, JAK TO JES ZE W INNYCH MIEJSCOWOSCIACH SPRAWY ZAOPATRZENIA SA ROZWIAZANE W INNY SPSÓB NP. BEDAC W ROWACH CZY WŁADYSŁAWOWIE LUB USTRONIU MORSKIM NIE SPOTKALISMY SIE Z TAKIM RUCHEM SAM. DOSTAWCZYCH, TU O KAZDEJ PORZE DNIA TE WIELKIE SAMOCHODZISKA SMRODZIŁY I WARCZAŁY NA SPACEROWEJ, WZIELISMY DLA MAŁEGO ROWEREK I HULAJNOGE ALE ANI RAZU Z NIEJ NIE SKORZYSTAŁ BRAK DEPTAKÓW SCIEZEK DLA ROWERÓW ALBO CHOC JAKIEGOS KONKRETNEGO CHODNIKA TO UNIEMOZLIWIAŁO, CI CO SIEDZA W RADZIE GMINY NIECH PRZESTANA PCHAC SOBIE KABZE TYLKO POMYSLA NAD ROZWIAZANIEM TEJ SPRAWY A I SPRZATANIE PLAZY TEZ DAJE WIELE DO RZYCZENIA, SPRAWA PEÓW W TEJ MIEJSCOEWOSCI TEZ POWINNA BYC ROZWIAZANA. Surprised
emu
 

Postautor: Piter » wt sie 22, 2006 8:31 am

Po pierwsze emu nie pisz dużymi literami bo oczy bolą poza tym to nieładnie tak "krzyczeć" a po drugie do Dębek jeździ się połązić po najfajniejszej plaży w Polsce a nie wałęsać się po ulicy. Jak lubisz spacery to trzeba było zrobić kurs plażą do Karwii a jak Ci mało to do Władysławowa :wink:
A dziecko to rowerkiem w domu może sobie pojeździć po podwórku. Trzeba było zamiast narzekać iść z maluchem stawiać babki z piasku
Piter
 

Postautor: aska » wt sie 22, 2006 10:06 am

a ty PITER nie badź taki przemadrzały bo nic madrego nie napisałes, kazdy ma prawo odpoczywac jak mu sie podoba ty lubisz swija pupe smazyc na słoncu ale jest gro ludzi którzy wypoczywaja w rózny sposób, spacerujac równiez dla zdrowia lepiej, a jedzie sie po to na wczasy z dziecmi zeby i one cos z tego miały mogły na swój sposób poszalec , widac twoje dziecinstwo było bardzo smutne i przykre skoro rodzice pamietasz tylko rowerek i podwórko i babki z piasku, sa ludzie którzy za tyle kasy zostawionej na wczasach maja prawo oczekiwac czegos wiecej niz tylko plaży i morza. Plaza jest ok. ale jesli nie ma pogody dobrze jest pospacerowac albo pojezdzic na rowerze samemu dla sportu i zdrowia widac ty preferujesz lezenie i spanie skoro pewnych rzeczy nie pojmujesz i trzeba ci walic kawe na ławe. POPIERAM EMU W ZUPEŁNOSCI A JAK BOLA CIE OCZY TO IDZ DO OKULISTY NAJPIERW ZANIM COS GŁUPIEGO ZNOWU NAPISZESZ. I POSTAW SOBIE WIELKA BABKE NA CZOLE, ALBO POJEZDZIJ ROWERKIEM I TO NA 3 KÓŁKACH NA SWOIM PODWÓRKU. :x
aska
 

Postautor: Gość » wt sie 22, 2006 10:54 am

To Forum szanowny słuzy temu by wyrażac swoje opinie, więc masz prawo się z nimi nie zgadac i mieć inne zdanie, kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazic, w tym kraju jest tak ze nie potrafi wielu przyjac krytyki w sposób kulturalny tylko zaraz odpisuja w prymitywny i zajadły sposób, ty moze kiedys tez bedziesz miał dziecko a moze i nie twoja broszka, ale jesli sie jedzie na wczasy to nie po to tylko zeby smazyc sie na słoncu od rana do wieczora ale wypoczywac tez w inny sposób, spacerujac a nie wałesajac jak to ujałes, moze ty sie wałesasz, twój sposób wypowiedzi daleko odbiega od normalnego poziomu człowieka, lep sobie babki z piasku i jezdzij na rowerku na swoim podwórku, jak ci to odpowiada, FAKTYCZNY BRAK TRAS ROWEROWYCH , CZY SPACERNIAKA LUB PROMENADY KTÓRA DAŁABY DODATKOWE ATRAKCJE TEJ MIEJSCOWOSCI. NIE WYSTARCZY STAWIAC TYLKO BUDKI Z PIWEM I NOWE WILLE BUDOWAC, MOZNA BY TEZ COS INNEGO ROZWIJAC A NIE ZOSTAWAC W TYLE I TYLKO MYSLEC O SWOIM INTERESIE, NA TYM TEZ MIESZKANCOM POWINNO ZALEZEC PRZECIESZ I ONI TAM MIESZKAJA I ZYJA Z TURYSTÓW. :(
Gość
 

Postautor: pawel » wt sie 29, 2006 12:25 pm

Faktycznie w Dębkach można by było zadbać o miejsce do spacerów bo pogodę w tym kraju mamy faktycznie kaprysną i nie zawsze babki można robić ;). Mysle jednak, że poważnym problemem są zaśmiecone plaże, rzadko spotkać taki stan rzeczy w innych podobnych miejscowościach. Może osoby robiace interes na plażach zadbały by o nie przede wszystkim a nie czekały na sztorm by posprzątał. Miło jeść i pić na śmietniku?
pawel
 

Postautor: Gość » czw wrz 07, 2006 3:39 pm

Do Dębek jeżdzę od ponad 20 lat. Kiedys była ta cicha rybacka wioska, w której cudownie odpoczywało sie po całorocznym pobycie w zatłoczonej i smierdzacej spalinami Warszawie. Ubolewam, ze Debki się zmieniły. Wybrukowano droge, powstaje coraz więcej pensjonatów i przybywa coraz więcej turystów. Plaża jest cudowna, najładniejsza chyba na całym wybrzeżu. Rowerami mozna jeżdzić po polnych drogach (sama wypraktykowałam). Jedyne co jest denerwujące faktycznie to ciągły ruch samochodów na Spacerowej. Uważam że juz nic nie powinno sie w Debkach zmieniać! Stali bywalcy tęsknia za ciszą i spokojem, a osoby, ktore wolą bardziej eleganckie miejsca moga przeciez jeździć gdzie indziej na urlop, tam gdzie sa deptaki, ściezki rowerowe i duzo innych atrakcji.
Gość
 

debki

Postautor: dorcia » ndz paź 22, 2006 7:56 pm

kochani!nie ma sie co sprzeczac.. Debki sa piekne tylko trzeba wiedziec co robic tam. dla dzieci oczywiscie babki i Piasnica. bylam z czworka dzieci w roznym wieku przez miesiac i naprawde one sie nie nudzily. ja uwazam ze jesli wyjezdzam gdzies z dziecmi to daaaaleko od wielkomiejskiego ruch(a tak jest w centrum Debek) moje dzieci tez jezdzily na KOKARDACH (jak to nazywaly) ale w strone Zarnowca. a rowery?? tylko sciezka do Bialogory!!!! no i morze.... moje kochane!!!!
dorcia
 

Postautor: aska » wt paź 24, 2006 12:06 pm

babki i PIASNICA to tylko wtedy gdy jest pogoda a jak jej nie ma co sie czesto zdarza nad BAŁTYKIEM co wtedy zrobisz zamkniesz sie w pokoju z dziecmi i bedziesz sie przygladac niebu , a swoja droga jak udało ci sie zabrac dzieciaki na gokardy przeciesz SPACEROWA była ciagle zajeta przez samochody dostawcze i osobowe i spacerowicze czasami uciekali w krzaki bo inaczej po nogach by im przejechali dla mnie niebezpiecznie ja bym nie pusciła małych dzieciaków na te dzika ulice na gokardy bała bym sie o ich bezpieczenstwo tego brakuje w DEBKACH mało bezpiecznie
aska
 

Spacerowa

Postautor: Turysta » wt paź 24, 2006 4:54 pm

Kochani w Dębkach jest całkiem bezpiecznie, trzeba tylko "przebić się" przez SPACEROWĄ i jeśli to się uda to dalej już z górki....żyjemy...

A tak poważnie.
Szanowni Włodarze tej mieściny!
Proszę - a myslę, że nie tylko w swoim imieniu, lecz również innych turystów - zróbcie coś z tą zatłoczoną w sezonie ulicą! Pomyślcie o naszym bezpieczeństwie. Fajnie by było chodzić deptakiem i nie drżeć z przerażenia o swoje dzieci. A i miło by było móc dojechać do kwatery samochodem bez obawy, że za chwilę kogoś potrącimy. Jest problem do rozwiązania - są potrzebne dwie różne drogi. A jak to zrobić to już Wy się pomartwcie, bo od tego między innymi jesteście. Stołek zobowiązuje!!!
DZIĘKI .
Turysta
 

Postautor: DORKA » śr paź 25, 2006 1:32 pm

POPIERAM cie całkowicie madrze i z sensem napisane, kase od turystów zdzieraja ale w zamian nie wiele robia tylko butki z jedzeniem stawiaja i id..
DORKA
 

Postautor: poli » czw sty 11, 2007 6:57 pm

Według mnie Dębki to śliczna miejscowość, a nad morze jeżdzi się po to żeby siedzieć na plaży, tam jest najładniejsza plaża w polsce. Co do komunikacji to nie przeginajcie nie było z nią tak źle. Rano siedzi sie na plaży a wieczorkiem można spokojnie pospacerować po deptaku. Inna rzecz że po co jechać przez całą polskę żeby łazić po deptaku, albo żeby dziecko jeżdziło na rowerku. Powinno sie codzić po plazy i podziwiać zachody słońca.
poli
 

Postautor: angol » pt sty 12, 2007 6:57 pm

wiesz pewnie ze sie jedzie po to aby posiedziec na plazy ale jak leje deszcz czy jest zimno to nie rozłozysz sie na mokrym piachu, a co do komunikacji my bylismy w lipcu cały miesiac i było fatalnie nawet wieczorem samochodziska jezdziły albo dostawcze albo osobowe widac ty nie byłas w sezonie, skoro było inaczej luzniej, nam to przeszkadzało bardzo, warkot, i samaochodziska fatalnie, miejscowosc ok, plaza ładna, ale brak rozwiazana jeśli chodzi o mozliwosc spacerowania zerowy nie tylko jedzie sie nad morze zeby lezec na plazy w bezruchu sa tez ci którzy lubia pospacerowac to dla zdrowia,
angol
 

Re: DEBKI NIE SA TAKIE JAK SOBIE WYOBRAŻAŁAM

Postautor: krzysiek » czw sty 27, 2011 1:00 pm

Witam Jako że wakacje za miedzą i ja coś dodam.
Faktycznie plaża najładniejsza jaka jest w Polsce ,a widziałem praktycznie całą.
Ale niestety brudna ,to niestety świadczy o turystach.Natomiast daje to obraz jak traktuja przyjezdnych
Sprzątana miejscowość i wejścia na plaże tylko rano. Wieczorami sterty śmieci ,STERTY dosłownie.
Kanał jak zobaczylem pierwszy raz miałem "cofke"
Spacery po deptaku ,śmieszne .Samochody mają pierwszeństwo a deptaczek symboliczny.
Do marudzenia dodam w żadnej miejscowości w jakiej byłem nie było dojścia do plaży i dróg po samej miejscowości "czarno pyłowo szutrowej" ,Tak że nogi czarne po kolana to norma.
Dziecku brać rowerek zapomnijcie,i tylko modlić się o pogodę bo plaża piękna.
krzysiek
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 26, 2011 12:19 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron