Gdyby

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Gdyby

Postautor: Ktoś » sob sie 19, 2006 12:59 am

gdyby warszawiaków nie wpuszczano do tej pięknej nadmorskiej miejscowości o wiele lepiej innym wczasowiczom mieszkało i wypoczywało by się.Nie rozumiem dlaczego ludzie z warszawy są tacy nie kulturalni tylko umieja powiedzieć ty hu... albo ty kur... to jest wizytówka stolicy.Mam zamiar kupić działke pod budowe domu wczasowego w Dębkach i jeśli wybuduję tam dom to postawie przednim znak wynajmę wszystkim za wyjatkiem psów i warszawiakom tak mi ci warszawiacy obrzydli.
Dziękuję napewno się ze mną wielu zgodzi a jeśli nie to będa to sami warszawiacy
Ktoś
 

Postautor: aska » sob sie 19, 2006 11:47 am

ZGADZAM SIE Z TOBA ALE WARSZAWIAKÓW tych rdzennych jest bardzo mało, a nasza stolece reprezentuja ludzie którzy przybyli ze wsi, i innych małych miasteczek a tam kultury nie uczą, podaja sie czesto za Warszawiaków a t5ak naprade urodzili sie w jakies dziurze zabitej dechami, i udaja panów ze stolicy, masz racje ze wiekszosc tych niby warszawiaków nie jest lubiana, zgadzam sie z tobą :o
aska
 

tylko prawda

Postautor: prawda » sob sie 19, 2006 10:44 pm

Proponuję zbojkotować wszystkich warszawiaków i nie przyjmować ich na kwatery są tacy bogaci że moga sobie jechać na wczasy za granicę naszego Państwa np. Włochy, Grecja, Hiszpania przecież lubią ich tam aż zabardzo mają tyle kasy że mogą sie równać z Albanczykami , Rumunami Bialorusinami.Dlaczego mamy ich tolerować w Polsce jeśli są nie kulturalni i nielubią ich w naszym Kraju.
prawda
 

Re: tylko prawda

Postautor: Gość » pn wrz 04, 2006 5:35 pm

prawda pisze:Proponuję zbojkotować wszystkich warszawiaków i nie przyjmować ich na kwatery są tacy bogaci że moga sobie jechać na wczasy za granicę naszego Państwa np. Włochy, Grecja, Hiszpania przecież lubią ich tam aż zabardzo mają tyle kasy że mogą sie równać z Albanczykami , Rumunami Bialorusinami.Dlaczego mamy ich tolerować w Polsce jeśli są nie kulturalni i nielubią ich w naszym Kraju.


chcialbym podkreslic ze nie mozna oceniac ludzi ogolem ok zgadzam sie ze czesc warszawiakow to prostaki i debile ale nie wszyscy.
Gość
 

Postautor: Stefan » wt wrz 05, 2006 2:50 pm

kur... znowu te schematy. Czy każdy z Częstochowy nosi medalik a ten znad morza wali rybami? Ludzie przeginacie. W każdym mieście jest "element" . Swoją droga ciekawe z jakiego miasta Ty jesteś Ktosiu?
Masz kasę na działkę i budowę wypoczynu to pewnie z Warszawy :lol:
Stefan
 

Re: Gdyby

Postautor: Warszawiak » czw wrz 07, 2006 2:52 pm

Ktoś pisze:gdyby warszawiaków nie wpuszczano do tej pięknej nadmorskiej miejscowości o wiele lepiej innym wczasowiczom mieszkało i wypoczywało by się.Nie rozumiem dlaczego ludzie z warszawy są tacy nie kulturalni tylko umieja powiedzieć ty hu... albo ty kur... to jest wizytówka stolicy.Mam zamiar kupić działke pod budowe domu wczasowego w Dębkach i jeśli wybuduję tam dom to postawie przednim znak wynajmę wszystkim za wyjatkiem psów i warszawiakom tak mi ci warszawiacy obrzydli.
Dziękuję napewno się ze mną wielu zgodzi a jeśli nie to będa to sami warszawiacy


Taką kretyńską wypowiedź az szkoda komentować, ale mam chwile czasu więc pare słów o tym idiotycznym wpisie.
Jeżdze do Dębek od 15 lat, wtedy poza mieszkańcami Warszawy było bardzo mało osób z innych miast. Notabene mam takie zdanie, że to własnie mieszkańcy stolicy w pewnym sensie odkryli to miejsce(te 15 lat temu nie poznawałem nikogo innego jak tylko Warszawiaków)..z roku na rok turystów przybywało, z Warszawy i wielu innych miast....w tym roku poczyniłem taką oto obserwację i niech ona będzie w pewnym sensie komentarzem do tego co pzreczytałem.
Mieszkaliśmy w pensjonacie gdzie było około 20-25 samochodów 90% z nich miało rejestracje warszawskie, wszyscy "warszawiacy" zachowywali sie bardzo kulturalnie ale na luzie jak na wakacjach ( wszystko w granicach dobrego smaku) ..te 10% to mieszkańcy innych okolic Polski....
Była grupa z Białegostoku - wieczorami siedzili pzred pensjonatem, a rano zostawiali po sobie chlew: puste butelki, papiery , połamane sztućce, brudne talerze..a raz piękny "paw" ( i wcale nie latał tylko lezał i śmierdział :)
Było małzeństwo z Zielonej Góry - wiecznie palili papierosy a pety rzucali na trawnik, przez okno..wszedze
Było małzeństwo z dzieckiem z Opola - dziecko rozwydrzone do granic możliwości wiecznie rozwrzeszczane, rozpieszczone i niezwykle hałasliwe ( wychowanie bezstresowe wiec porysowanie zabawką czyjegoś samochodu takze było grane)
Była para z trójmiasta ze swoim pieskiem po którym absolutnie nie sprzątali odchodów i psie gówienka znajdowały się na trawniku, przy placu zabaw a nawet przy samym wejsciu

I teraz refleksja: Czy mam tearz mysłeć że warszawiacy sa wyjątkowi? a cała reszta to świnie, brudasy i nieokrzesane chamy?...otóż nie, mysłe tak...tego typu zachowania wynosi się z domu i nie mają one nic wspólnego z tym skad jestesmy...i czy oddychamy powietrzem warszawskim, baiałostockim, albo sląskim ..........nie ma to znaczenia jak sie zachowujemy na codzień.

więc teraz kamyczek do twojego ogródka :) ..masz powazne kompleksy i trzeba to chyba leczyć , a pensjonatu raczej nie buduj bo z takim podejsciem do biznesu wpadniesz w spore kłopoty finansowe, czego absolutnie Ci nie zycze, - bo choc umysł wąski to moze jednak masz jaieś inne intersujace cechy :)

I rzeby było jasne: poczułem się dotknięty tym wpisem..bo jestem z Warszawy - od zawsze.
Warszawiak
 

tak

Postautor: tak » sob wrz 30, 2006 9:16 pm

warszawiak To do Ciebie cała warszawa jest kretyńska czy to Ci sie podoba czy nie. A to dzięki takim ludziom jak Ty nadetym jak barani pęcherz mamy o was taką opinię chamów ze stolycy.
tak
 

Postautor: KINGA » sob wrz 30, 2006 9:34 pm

nie wsadzajmy wszystkich do 1 worka kazdy to jedyne indywidum badzmy wyrozumiali i tolerancyny do granic mozliwosci pozdrawiam
:oops:
KINGA
 

Re: tak

Postautor: Też ze stolicy » pn paź 02, 2006 12:07 pm

tak pisze:warszawiak To do Ciebie cała warszawa jest kretyńska czy to Ci sie podoba czy nie. A to dzięki takim ludziom jak Ty nadetym jak barani pęcherz mamy o was taką opinię chamów ze stolycy.



Głupi się urodziłeś i taki chyba juz umrzesz..nic nie zrozumiałeś z tego co napisał Warszawiak.
Bez względu na to skąd pochodzisz masz bardzo prostą konstrukcje mózgu.
Też ze stolicy
 

Postautor: Gość » pn paź 02, 2006 1:04 pm

Ktos tam wyzej napisal, ze tylko rdzenni Warszawiacy sa grzeczni i kulturalni, a te wszystkie chamy co niby sa z W-wy, to tak naprawde sprowadzili sie tam z wioch zabitych dechami. I to oni psuja opinie tym "prawdziwym". Ludzie, piszecie takie glupoty, ze sie nie dobrze robi!!! Tak samo jak w W-wie, tak i wiochach sa ludzie, ktorzy maja "nierowno pod sufitem" oraz ludzie calkiem normalni (zreszta wystarczy przejrzec te forum, by sie o tym przekonać). Wydaje sie to tak oczywiste, ze... az glupio mi Was o tym przekonywac.
Dodam jeszcze- chociaz to wcale nieistotne- nie jestem ani z W-wy, ani z wiochy zabitej dechami. Pozdrawiam calą POLSKĘ!!!
Gość
 

no tak

Postautor: wszyscy » czw paź 05, 2006 7:04 pm

Musisz być chyba lekarzem , że umiesz ocenić czy ktoś jest głupi czy nie mnie się wydaje że facet napisał prawde o warszawiakach , a ty tylko dałeś sie sprowokować i gdzie tu twoja inteligencja warszawska wyszedłeś tylko na głupiego aż do szpiku kości warszawiaka i takim pozostaniesz dostałeś pstryczka w nochal i napewno ci z nim do twarzy ty mieszkańcu też że stolicy.
wszyscy
 

Re: no tak

Postautor: Też ze stolicy » pt paź 06, 2006 2:34 pm

wszyscy pisze:Musisz być chyba lekarzem , że umiesz ocenić czy ktoś jest głupi czy nie mnie się wydaje że facet napisał prawde o warszawiakach , a ty tylko dałeś sie sprowokować i gdzie tu twoja inteligencja warszawska wyszedłeś tylko na głupiego aż do szpiku kości warszawiaka i takim pozostaniesz dostałeś pstryczka w nochal i napewno ci z nim do twarzy ty mieszkańcu też że stolicy.


Masz racje jestem lekarzem:) - niestety tylko skromnym chirurgiem :) wiec o medycynie masz byc moze wieksze pojecie :)..ale do rzeczy, nie trzeba kończyć Akademii Medycznej i robić specjalizacje z psychiatrii by stwierdzić po kilku zdaniach.... pewnego rodzaju "stopień uposledzenia umysłowego"...gdy przez chwile przestanie przemiawiać przez Ciebie , zazdrośc ,kompleksy, zawiść i nienawiśc to jest szansa ze zrozumiesz iż to ze jestem z Warszawy wcale nie oznacza że nie masz szans na to by byc wiekszym chamem i burakiem niż ja. ..to oczywiscie moje subiektywne zdanie choc z drugiej strony co bym nie napisał ..to przecież jestem z Warszawy ..i Ty wiesz najlepiej ze jestem cham, idiota, burak, faszysta , pedofil i zlodziej :).....przecież jestem z Warszawy :) gorzej być nie moze prawda ?:) hihihihi
Też ze stolicy
 

obiektywny

Postautor: normalny » pt paź 06, 2006 10:42 pm

sprowadziłeś siebie i tą twoją warszawe pisząc żargonem sportowym do parteru nie pisz więcej niczego na tym forum nawiasem mówiąc niechciałbym się u ciebie leczyć a radzę ci znajdz sobie nowego lekarza bo coś jest z tobą nie tak jak powinno widać że jesteś słabym człowiekiem fizycznie o psychice nie wspomnę ale sam podkreślasz to że jesteś z warszawy a tacy ludzie tam mieszkają chamscy i niekulturalni.
Na przyszłość nie przyznaj się że mieszkasz w warszawie bo wiele miast w Polsce jest piękniejszych i kulturalniejszych i nikt z tego powodu nie wychyla się z tą opinią że są lepsi od was warszawiaków.
OBIEKTYWNY
normalny
 

Postautor: angol » sob paź 07, 2006 3:15 pm

ludziska zakończcie te smutna sprawę, nie należy wkładać wszystkich do jednego worka, w WARSZAWIE są i przyzwoici i zwykłe zabuczone buraczyska, ja tez nie przepadam za WARSZAWKĄ ale cóż tak być musi widać, ale nie kazdy to chamek i gbur, ta dyskusja do niczego nie prowadzi dajcie spokój, i tak nie nauczy to prostaków i chamków być kulturalnymi ludzmi, wiec nie mierzmy wszyskich jednakowa miarka
angol
 

:)

Postautor: Fan Warszawy » ndz paź 08, 2006 8:08 pm

"też ze stolicy" - nie przejmuj się nie bierz sobie do serca co oni piszą...racje ma Angol, nie warto dyskutowć. Ja też jestem z Warszawy i jestem dumny z mojego miasta, wali mnie to co inni o mnie myślą, a czuje się doskonale zarówno w Wawce jak i gdzie indziej....a ci co piszą w ten sposób i szufladkują....to niestety zwykłe buraki i masz racje zazdrośni, zawistni jak wiekzośc w tym kraju.
Fan Warszawy
 

Postautor: W wa Stolica » pn paź 09, 2006 5:28 pm

nie ponizajmy sie do ich poziomu skoro potrafia oceniac tylko powierchownie i oggulnikowo wszystkich to widac wlasnie kto tu jest ograniczony.jestescie zalosni wlasnie wychodzi kto tu jest prostakiem.ja nie oceniam nikogo po tym z kad pochodzi ale co soba reprezentuje wlasnie widac jak inteligentni i kulturalni sa osoby ktore krytykuja tu warszawiaków.

zacznijcie uzywac rozumów w koncu do czegos one sluża
W wa Stolica
 

Postautor: Kaszub01 » czw paź 19, 2006 5:22 pm

Ioco tu się kłucić ,każdy gość w Dębkach jest mile widziany
a to że jst syf ,chałas , to wina miejscowych włac które pijnują w Dębkach swojego interesu a nie ladu i pożądku
pozdrawiam Kaszub01
Kaszub01
 

Postautor: Ortograf » pt paź 20, 2006 8:59 am

Byś się wstydził Kaszub01 swoich błędów ortograficznych.
Ortograf
 

Szkoda gadać

Postautor: W-wa Bemowo » ndz lis 05, 2006 2:57 am

No cóż , to buduj sobie ten swój pensjonat . Ja wolę zdecydowanie inne , bardziej gościnne miejscowości nadmorskie. Byłem w Dębkach w tym roku pierwszy raz i raczej ostatni. Nie będę jeździł tam gdzie mnie niemile witają i patrzą wilkiem. Ja jednak powitam Cię mile w stolicy gdy przyjedziesz podpisać wniosek o dotacje unijne do Twojego pensjonatu :P
W-wa Bemowo
 

Nie przyjdę do Ciebie

Postautor: Nie » czw lis 16, 2006 8:12 pm

Kolego mylisz się nie przyjdę do Ciebie po dotację z Unii Europejskiej na rozbudowę obiektu mam dość własnych pieniędzy a jeszcze bardziej urzędników skorumpowanych w warszawie takich jak Ty. A miała być ta warszawa taka piękna .
Nie
 

Re: Nie przyjdę do Ciebie

Postautor: Warszawianka » sob lis 18, 2006 9:57 pm

Nie pisze:Kolego mylisz się nie przyjdę do Ciebie po dotację z Unii Europejskiej na rozbudowę obiektu mam dość własnych pieniędzy a jeszcze bardziej urzędników skorumpowanych w warszawie takich jak Ty. A miała być ta warszawa taka piękna .


Koleżko jak masz tyle pieniędzy to najpierw zainwestuj w wyciągarke słomy z butów. Przyda Ci się w nowym pensjonacie marzycielu-fantasto :)
Warszawianka
 

Postautor: Gość » pn lis 20, 2006 10:20 pm

powiem wam tylko tyle klade na was chu......... o tym jest debata.wszyscy jestescie swietni naprawde zastanówcie sie co wy piszecie.jestem z wawy to z gory jestem beznadziejny a jak jestem z np poznania to jestem supermenciu.
Gość
 

pewnie

Postautor: tak tak » pt lis 24, 2006 10:19 pm

Warszawianko ten gośc przyjedzie do Ciebie po to żebś mu tą słome z butów wyciągała i wrzucała do obory a czworak w którym mieszkasz kupi razem z twoimi śmieciami.
tak tak
 

Re: pewnie

Postautor: Warszawiak » sob gru 09, 2006 4:31 am

tak tak pisze:Warszawianko ten gośc przyjedzie do Ciebie po to żebś mu tą słome z butów wyciągała i wrzucała do obory a czworak w którym mieszkasz kupi razem z twoimi śmieciami.


Nic z tych rzeczy . Ceny mieszkań w Wa-wie są na takim poziomie że za czworak musiałby oddać pensjonat i jeszcze dopłacić.

Pozdrowienia z WARSZAWY :lol:
Warszawiak
 

A co mi tam

Postautor: Warszawiak » sob gru 09, 2006 11:01 pm

Myślisz o tych mieszkaniach Na Pradze (nazwał bym je apartamentami)i nie bądz śmieszna bo i tak już jesteś.
Warszawiak
Warszawiak
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron