domki u Rafiego

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

domki u Rafiego

Postautor: edzia » sob lut 03, 2007 10:45 pm

chce wynajac domek 4-osobowy u Rafiego, czy ktos tam był, lub zna to miejsce prosze o informacje. Chce jechac tam z dzieckiem. Edzia
edzia
 
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 03, 2007 9:40 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: jasc » śr lut 21, 2007 2:16 am

byłem kilka razy - bardzo fajne miejsce; prowadzą to sensowni i sympatyczni ludzie, co roku pojawia się cos nowego - widać że dbają o te swoje domki i ludzi którzy będą w nich mieszkać.
jasc
 

Postautor: edzia » czw lut 22, 2007 9:10 am

Dzieki fajnie ze ktos odpisal , jade tam w tym roku i taka odpowiedz mi chodzilo. Pozdrawiam :) :)
edzia
 
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 03, 2007 9:40 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: jasc » sob lut 24, 2007 8:04 pm

Jeśli chcesz mieć swobodę w domku który jest tylko do Twojej dyspozycji, wygodę i bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci - to dobrze wybrałaś. Widziałaś ich nową stronkę - http://www.domki.nad-morzem.info ?
Ładna - ale najważniejsze, że są tam rzetelne i kompletne informacje; byliśmy w zeszłym roku w sierpniu, więc mam porównanie.

Na miejscu zastaniesz to co widzisz i możesz przeczytać na www, a nawet więcej: piszą np. że na każdy domek jest grill, ale nie piszą że w komplecie masz też węgiel drzewny i podpałkę - bo dla nich jest oczywiste że gość nie bedzie biegał po lesie i zbierał sobie chrustu :)

Jednym słowem - jedziesz wypoczywać, i nie musisz sie martwić o to wszystko co powinno być na miejscu. Sam chętnie wyskocze znów do Rafiego w tym roku, jeśli tylko będą jeszcze wolne miejsca jak już będę wiedział kiedy możemy wziąć urlop.
jasc
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 24, 2007 3:49 pm

Postautor: NN » czw mar 15, 2007 5:54 pm

Tak słodzisz, że nie moge oprzeć się wrażeniu, że ....masz z tego jakąś kasę!
Nie byłam tam, ale czytałam parę innych postów na tym forum dotyczących tych domków - i są zupełnym przeciwieństwem tego. W co tu w końcu wierzyć!?! Ja jednak chyba rezygnuję....
I jeszcze jedno- ile tam płaciłeś za domek? Bo wydaje mi się to trochę dużo!
NN
 

Postautor: edzia » pt mar 16, 2007 9:54 am

wydaje mi sie ze piszemy o roznych domkach, poniewaz śledzę forum i nic sprzecznego nie znalazlam.
Chodzi mi o domki u Rafiego na Spacerowej 16. :roll:
edzia
 
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 03, 2007 9:40 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: NN » pt mar 16, 2007 11:06 am

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!
Masz rację, pomyliłam te domki z RAINER'S na ul. Zakonnej 7z.
Wstyd mi, że jestem tak zkręcona, że wprowadziłam ludzi w błąd!!!
NN
 

Postautor: jasc » sob mar 17, 2007 3:21 pm

:)

Spacerowa 16A to kawał terenu; jest tam wiele domków i wielu różnych właścicieli - trzeba o tym pamiętać, bo możemy się paskudnie pomylić.
Mówimy tu o 4 domkach letniskowych "U Rafiego" (http://www.domki.nad-morzem.info) - byłem tam osobiście, dlatego z czystym sumieniem mogę je polecić.

Ceny, tak jak w zeszłym roku, masz na ich stronie internetowej, i moim zdaniem - przy tym standardzie to zdecydowanie atrakcyjne ceny.
Oczywiście, jesli ktoś szuka najtańszej oferty - to napewno znajdzie jakieś domki zbite z desek i dykty, i przy pierwszym deszczu będzie podstawiał miednice pod cieknący dach :)
Ja tam wolę nie ryzykować znarnowania urlopu - dlatego wybrałem pewną i sprawdzoną ofertę.
jasc
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 24, 2007 3:49 pm

Re: domki u Rafiego

Postautor: bleblu » wt cze 29, 2010 9:47 pm

gorąco polecam domki U Rafiego, bardzo dobre położenie działki, 4 wygodne domki na dużej działce, dobrze wyposażone za cenę do przyjęcia 180zł za dobę (byliśmy w czerwcu). jeśli cena się nie zmieni wrócimy :) Pozdrawiamy Właścicieli! :)
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: domki u Rafiego

Postautor: Fregata.Dabki » śr cze 30, 2010 8:05 pm

Taki domek letniskowy nad morzem to fajna sprawa,ale jak prezentują się ceny? Bo można wynajać takze pokoje w dobrym i spokojnym pensjonacie.
Fregata.Dabki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 15, 2010 6:38 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron