Strona 1 z 1

Pensjonat Konik Morski

Post: wt mar 16, 2010 1:52 pm
autor: KAROLAMONK
Witam czy ktoś był może w pensjonacie Konik Morski na ulicy Wczasowej,podobno budynek jest ładnie położony tylko właściciel mało sympatyczny. :P

Re: Pensjonat Konik Morski

Post: wt mar 16, 2010 11:28 pm
autor: SI
Nie byłam w samym pensjonacie, ale podczas moich pobytów przechodzę koło niego kilka razy dziennie;-) Rzeczywiście jest pięknie położony, w lasku. Blisko od niego do Spacerowej, ale jednocześnie w cichej i spokojnej uliczce. Dopóki nie dostawili nowego budynku mieli spory plac - teraz niestety jest to parking dla aut gości :?
A co do właścicieli... może zajrzyj DO KSIĘGI GOŚCI - opinie raczej bardzo pozytywne;-)

Re: Pensjonat Konik Morski

Post: ndz kwie 11, 2010 11:41 pm
autor: MAYKI
byłem tam 3 tygodnie temu, mimo że zadzwoniłem dzień wcześniej to nie było problemu z pokojem, obsługa bardzo sympatyczna

Re: Pensjonat Konik Morski

Post: pt maja 13, 2011 12:34 pm
autor: kotolubny
W Koniku byłam latem 2010. Szukalam kwatery na ostatni moment i do tego chciałam przyjechać z kotami. Pamietałam jak wygląda Konik z poprzednich wizyt w Dębkach, fajnie położony, całkiem ładne budynki. Ucieszyłam się też, że będę bliżej plaży niz w poprzednich latach. Do Dębek nie jechałam z domu, ale z Gąsek (pod Koszalinem), musiałam stamtąd dość wcześnie wyjechać, upewniłam się więc w Koniku, czy nie będzie problemu jeśli przyjadę około 1-2. Usłyszałam, że mogę śmiało przyjeżdżać, że pokój będzie czekał. Ale niestety, musiałam czekać na wejście do pokoju kilka godzin.
Byłam ze zwierzakami, domowymi kotami, dla których czekanie na parkingu było mocno stresujące. Ale uznaliśmy, że kłopoty logistyczne się zdarzają.

Niestety dalej nie było lepiej. Pokój chyba był przerobionym pomieszczeniem gospodarczym. Łazienka mikroskopijna i nieprzyjemna. W pokoju zapach wilgoci. Łóżko ze sfatygowaną pościelą i materacem. Nie mogę się też zgodzić z opinia powyżej, wlaściciel nie jest przyjemny. Gburowaty i niemiły.

Pokój był tak okropny i głośny, że wyjechaliśmy z Dębek wcześniej niz planowaliśmy.

Nie polecam.