Weneda

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Weneda

Postautor: sikorka » czw kwie 29, 2010 1:24 pm

Proszę o opinie na temat tego pensjonatu oraz domków letniskowych. Wygląda obiecująco, ale nie wiem czy tak jest w rzeczywistości, a na forum nie znalazłam informacji na temat tego miejsca. Głównie chodzi mi o to czy jest tam cicho, jakie jest zaplecze dla dzieci, jakie są warunki w domkach oraz pensjonacie i czy jest daleko do plaży.
Z góry dziękuję.
sikorka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 9:38 pm

Re: Weneda

Postautor: bleblu » sob maja 01, 2010 12:31 pm

byliśmy tam 6 lat temu (koniec maja - początek czerwca) dom jest postawiony w około 200 metrów od wjazdowej drogi do Dębek, niedaleko przestanku PKS przy niewielkim skrzyżowaniu uliczek osiedlowych. Można znaleźć ciekawsze miejsca w Dębkach, ale to osobiste odczucie :) Sam dom jest sympatycznym, parter, piętro i przytulne pokoje na poddaszu na które prowadzą drewniane małe schody. Cały budynek wykonany jest głównie z drewna i płyt gipsowych przez co odgłosy z sąsiednich pomieszczeń i pięter mogą być słyszalne. Na piętrze nad wejściem jest niewielki taras na którym można się wylegiwać popijając coś zimnego ;)
Jeśli chodzi o warunki higieniczne i sanitarne to na przyzwoitym poziomie choć łazienkę musiałem sobie dobrze umyć żeby czuć się swobodnie... Trafiliśmy na przygotowania do sezonu więc było jeszcze dużo do zrobienia tu i tam. W tak dużym domu mogliśmy czuć się bardzo swobodnie ponieważ poza nami była tylko pani z malutkim dzieckiem.
Wokół domu jest dużo zieleni, na posesji parking dla kilku samochodów. Gdy byliśmy nie było jeszcze domków kempingowych.
Pani właścicielka wraz z rodziną to miłe osoby z którymi mieliśmy dobry kontakt :)
To dobre miejsce na pobyt rodziny z dziećmi, choć obecnie wolimy wynajęcie małego domku w zachodniej części Dębek.
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: Weneda

Postautor: sikorka » sob maja 01, 2010 11:57 pm

Bardzo dziękuję za odpowiedź. A jaki domek możesz polecić w zachodniej części Dębek ?
sikorka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 9:38 pm

Re: Weneda

Postautor: bleblu » ndz maja 02, 2010 1:12 pm

dwa razy byliśmy w ośrodku KCH. warunki dość skromne ale ogólnie nie było drogo (w czerwcu) i fajnie. teraz podnieśli cenę... obecnie już nie warto za tą cenę. w części zachodniej jest wiele ośrodków które mają domki. szczególnie w okolicy Piaśnicy powstało wiele nowych w ostatnich latach. Jak dla nas trochę za daleko od Spacerowej ale za to blisko do Łąk Piaśnickich. Cena tych nowych też nie jest jakaś atrakcyjna. w wakacje dwa tygodnie kosztuje grubo ponad 2 tysiące... w czerwcu też ceny nie zachęcają. do puki są chętni to ceny się utrzymają.
Najlepiej porównać oferty i spróbować się potargować, choć właściciele nie są chętni do zniżek...
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron