Pensjonat " Prowincja"....uroczy...

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Pensjonat " Prowincja"....uroczy...

Postautor: kama3 » sob maja 29, 2010 12:51 am

Witam wszystkich wielbicieli Dębek. Czy ktoś już odwiedził przed sezonem Prowincję| Jestem przekonana, że cudowny klimat tego miejsca jest nadal... czy maskotka pensjonatu urosła bardzo? ( wtajemniczeni wiedzą..) Nie mogę sie doczekać już lipca. Pozdrowionka
kama3
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 07, 2009 12:15 pm

Re: Pensjonat " Prowincja"....uroczy...

Postautor: yvonita » sob cze 12, 2010 12:57 pm

Witam! Mialam przyjemnosc odwiedzic Prowincje w dlugi weekend w Boże Ciało... Jak zwykle było uroczo! Dospisała pogoda no i maskotka jest wiekszych rozmiarow... To byl bardzo udany weekend :)
yvonita
 
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:44 pm

Re: Pensjonat " Prowincja"....uroczy...

Postautor: Fregata.Dabki » śr cze 30, 2010 8:11 pm

Szczerze mówiac to nigdy nie miałem przyjemności być w tym pensjonacie,możecie napisać coś wiecej o pokojach i standardzie jaki prezentuja?
Fregata.Dabki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 15, 2010 6:38 pm

Re: Pensjonat " Prowincja"....uroczy...

Postautor: moniam » pt lip 09, 2010 2:29 pm

Bardzo nam odpowiada Prowincja. Byliśmy tam już 2razy.Pokoje na parterze mają osobne wejścia. W każdym pokoju aneks kuchenny.Łóżka wygodne, ładny i fukcjonalny wystrój.Jak potrzeba to jest łóżeczko turystyczne, wanienka dla dziecka. Dostępna świetlica i pralnia. Jest plac zabaw dla dzieci.Obok metalowa altana z miejscem do siedzenia i grilowania. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce
moniam
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 09, 2010 1:50 pm

Re: Pensjonat " Prowincja"....uroczy...

Postautor: sznurek » sob lip 09, 2011 9:43 am

Witam..

Kiedy kilka lat temu odwiedziłem pierwszy raz Dębki - zakochałem się w tym miejscu, a przybywając tam kilka tygodni temu miłość stała się większa.

Miałem przyjemność przebywać kilka dni w cudownym pensjonacie "Prowincja", w którym standard pokoi jest na wysokim poziomie - wręcz inaczej, jest tak jak w porządnym hotelu - widać, że właścicielka zna się na rzeczy.
Pokoje przestrzenne, wykończone w wysokim standardzie, z aneksem kuchenym i bez, czyste oraz to co na urolpie jest potrzebne czyli usytuowane w cichym i spokojnym miejscu w małej odległości od plaży. Z tyłu obiektu mały plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilowanie. Jedną z największych atrakcji pensjonatu jest "maskotka" czyli Edward - ktoś kto nie lubi psów - zmieni zdanie :-)

Jeśli komuś polecam wakacje nad bałtykiem to tylko Dębki i tylko Prowincja.

pozdrawiam.
sznurek
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 09, 2011 9:28 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron