Pensjonat KLEMENS Liliowa - proszę o opinię

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Pensjonat KLEMENS Liliowa - proszę o opinię

Postautor: gość250 » czw lip 08, 2010 10:19 pm

Witam! Czy gościł już ktoś w nowym pensjonacie Klemens na ul. Liliowej? Proszę o opinie na temat pobytu w tym obiekcie.
gość250
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 08, 2010 10:14 pm

Re: Pensjonat KLEMENS Liliowa - proszę o opinię

Postautor: SI » pt lip 09, 2010 11:37 am

pierwsi goscie przyjechali do pensjonatu chyba 3 lipca, więc na opinie chyba trzeba będzie chwilke poczekać :wink:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Re: Pensjonat KLEMENS Liliowa - proszę o opinię

Postautor: awilk » śr sie 18, 2010 7:20 pm

Witam!

Skorzystałam z pobytu w willi Klemens, jednak nie do końca odpowiada mi to miejsce. Owszem willa jest nowa (nowe meble, podłogi itp.), jednak przeraża akustyka tego miejsca. Starałam się, żeby moje dzieci, jak najmniej krzyczały i biegały, bo echo niesie się po całym domu. Dodatkowo fatalnym pomysłem są stoły z piłkarzykami, stojące na klatkach schodowych, gdyż hałas niesie się do każdego miejsca w domu, słychać go zarówno w pokojach, kuchni, jak i jadalni. W wyniku tej niedogodności chwila drzemki graniczy z cudem. Moje dzieci, jak każde maluchy, także korzystały z tej zabawy, ale po zorientowaniu się w niedogodnościach, przyznam, że echo jest naprawdę nie do zniesienia, starałam się zapewnić im inne rozrywki. Jest przecież tzw. wesołe miasteczko w centrum, są rowery, mnóstwo atrakcji w okolicy...Szanujmy swój czas i siebie nawzajem. Każdy z nas przyjechał tu z zamiarem odpoczynku, wiele osób, podobnie jak ja ma dzieci, więc starajmy się, aby jak najmniej przeszkadzać sobie nawzajem. Dodatkowo radzę uważać na skosy. Znajomi mieszkali na piętrze i z tej racji trzeba bardzo uważać, gdyż można nabić sobie niezłego guza.
awilk
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 18, 2010 7:04 pm

Re: Pensjonat KLEMENS Liliowa - proszę o opinię

Postautor: gość250 » czw sie 26, 2010 9:37 pm

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zdecydowaliśmy się w tym roku jednak na pobyt "U Bobasów", nieopodal "Klemensa", Liliowa 23. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Gorąco polecam! Wszystko na 5+!
gość250
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 08, 2010 10:14 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron