Domki gaga-dębki

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Domki gaga-dębki

Postautor: kris29 » śr lip 21, 2010 5:41 pm

Czy może ktoś powiedzieć coś na temat tego miejsca? Strona (www.gaga-debki.pl) wygląda zachęcająco, ale może ktoś był osobiście i się wypowie. Planuję być tam z rodzinką w drugiej dekadzie sierpnia, ale chciałbym się pocieszyć, że dobrze wybrałem miejsce:)
pozdrawiam wszystkich wypoczywających i pracujących rodaków:)
kris29
 
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 19, 2010 1:30 pm

Re: Domki gaga-dębki

Postautor: SI » czw lip 22, 2010 5:54 pm

Zdjęcia na stronie nie kłamią :wink: Domki są oddane do uzytku w tym roku. Oglądałam je, sa naprawdę fajne a właściciele bardzo mili :D
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Re: Domki gaga-dębki

Postautor: kris29 » sob lip 24, 2010 5:48 pm

Dziękuję bardzo za pocieszającą informację. Obiecuję, że po powrocie podzielę się swoją opinią.
kris29
 
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 19, 2010 1:30 pm

Re: Domki gaga-dębki

Postautor: kris29 » czw sie 19, 2010 6:38 am

Witam. Zgodnie z obietnicą przedstawiam swoją opinie.
W domkach holenderskich wakacje spędziliśmy po raz pierwszy. Pogoda dopisała a to już połowa sukcesu. Druga połowa to właśnie to miejsce. Nie liczyliśmy na takie super wyposażenie domków. Czyste, eleganckie i za rozsądne pieniądze. Sam teren ośrodka zmuszał nas z żoną do sporego wysiłku w namawianiu dzieci na plażę, bo niechętnie opuszczały plac zabaw, który fajnie jest usytuowany, że z każdego z domku można „mieć oko” na swoje pociechy. Dzięki oświetleniu dzieci bawiły się do późna a my z żoną mieliśmy możliwość spokojnego obejrzenia (przypomnienia sobie) kolekcji filmów na dvd dostępnych w domku. Dostępna telewizja raczej nas nie interesowała, bo chcieliśmy i od tego odpocząć. Miejsc parkingowych sporo i także widok z domku pozwała mięć go cały czas w polu widzenia. Oczywiście teren ośrodka ogrodzony i nikt z zewnątrz tu nie zaglada. Dojście do plaży może nie najbliższe, ale spacerek w jedną i drugą stronę to sama przyjemność. Do głównych „hotelowców” odległość ok. 300 m przy których spory ruch pieszy jak i samochodowy. I w ten sposób doszedłem do największej atrakcji tego miejsca, a mianowicie cisza i spokój. Te 300 m a różnica kolosalna. Wieczorami ognisko lub grill i aż nie chciało się wyjeżdżać. Gospodarze bardzo uprzejmi i mili, co nie znaczy się narzucali, wręcz przeciwnie bardzo dyskretni, co też nam bardzo odpowiadało. Podsumowując to nasz najlepszy tydzień spędzony nad polskim morzem i jeśli to będzie możliwe to na przyszłość będziemy wybierać właśnie taką lub podobną formę zakwaterowania. Trochę się rozpisałem, ale jeszcze żyję Dębkami.
kris29
 
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 19, 2010 1:30 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron