Detlatówka Zakonna 7 m U Bobasów

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Detlatówka Zakonna 7 m U Bobasów

Postautor: EM » czw kwie 19, 2007 2:25 am

Mam do wyboru i jadę z 4 letnim synkiem
- Detlatówka Mikołaj i Kacper"
-U Bobasów ul liliowa 23
- u p. Marii Renusz Zakonna 7 - podobno okolice podmokłe i pełno komarów itp. droga do ulicy spacerowej piaszczysta i trudna dla dzieci i odległośc z obiektu do pobliskiego sklepu daleka


a może coś innego by pan poradził dzięki
EM
 

Postautor: CZYTAJĄCY » pt kwie 20, 2007 10:52 am

CIEBIE TO WSZĘDZIE PEŁNO!!!
NIE PRZESADZASZ TROCHĘ!?!?! :evil:
CZYTAJĄCY
 

Postautor: Gość » ndz kwie 22, 2007 3:01 pm

trzeba próbowac wszędzie jeżeli chce się otrzymać odpowiedź ale to i tak nic nie dało a poza tym to co kogo to obchodzi dziwią mnie takie komentarze
Gość
 

Postautor: JC » wt kwie 24, 2007 10:33 am

Jak to co kogo to obchodzi??? Nie jesteś pępkiem świata, żebyś wszystkich zajmował swoją osobą!
"Wjeżdzasz" ze swoim pytaniem o kwaterę w inne tematy (np. w ten o najlepszym jedzeniu), a potem się jeszcze dziwisz, że ktoś Ci napisał, że trochę przesadzasz!!!
Sorry, ale jesteś z lekka upierdliwy....a już miałam Ci o tej Detlatówce coś napisać! Pewnie będziesz musiał przekonać się sam!!!
JC
 

Postautor: gośc » wt kwie 24, 2007 1:26 pm

Przede wszystkim Kochani-Detlafówka,od nazwiska włascicieli-Detlaf:)a nie deTlatówka.Poza tym ktoś Ci odpisal na pytanie ale nie w temacie "najlepsze jedzenie"Bo to faktycznie bez sensu.Po to jest podział tematyczny forum zeby sie tego trzymac,pozdrawiam.
gośc
 

odp

Postautor: em » wt maja 01, 2007 11:13 pm

JC pisze:Jak to co kogo to obchodzi??? Nie jesteś pępkiem świata, żebyś wszystkich zajmował swoją osobą!
"Wjeżdzasz" ze swoim pytaniem o kwaterę w inne tematy (np. w ten o najlepszym jedzeniu), a potem się jeszcze dziwisz, że ktoś Ci napisał, że trochę przesadzasz!!!
Sorry, ale jesteś z lekka upierdliwy....a już miałam Ci o tej Detlatówce coś napisać! Pewnie będziesz musiał przekonać się sam!!!




dzieciak obraź się
em
 

u Bobasów

Postautor: michalnowy » czw lis 22, 2007 12:20 pm

Hejka
byliśmy "u Bobasów" w maju tego roku
było super
bardzo fajni właściciele
dobre warunki, ładne pokoje, łazienki
jedziemy teraz na Sylwestra
wynajeliśmy cała góre
już wiem, że będzie super
gorąco polecam
nowy
nowy
michalnowy
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 21, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sunni » pt lip 18, 2008 4:05 pm

u detlafów jest bardzo fajne miejsce dla dzieci,teren ogrodzony, place zabaw,huśtawki,mini zoo ,króliki ,papugi i boisko.
sunni
 
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 18, 2008 3:48 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron