Pensjonat KARLA

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Pensjonat KARLA

Postautor: mju » ndz maja 01, 2011 1:36 pm

Witam!
Będę bardzo wdzięczna za informacje odnośnie pensjonatu KARLA - czy ktos ma jakies doświadczenia, był tam?
Pozdrawiam
mju
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 1:33 pm

Re: Pensjonat KARLA

Postautor: mju » śr cze 01, 2011 11:09 am

Nikt nic nie wie? :?:
mju
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 1:33 pm

Re: Pensjonat KARLA

Postautor: majster » ndz cze 12, 2011 9:01 pm

Nowy pensjonat (w tamtym roku w czerwcu jeszcze byl szykowany), wiec wszystko powinno byc czyste nowe nie zniszczone specjalnie, co do wlascicieli to ??? ciężko powiedziec chociaz ja po sąsiedzku wynajmuje pokoik kolejny rok z rzędu. Ci sąsiedzi to jakaś rodzina właścicielki(chyba) pensjonatu Karla
majster
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 28, 2010 9:08 pm

Re: Pensjonat KARLA

Postautor: satyriasis » pn lip 25, 2011 4:40 pm

Witam,

Niedawno wróciliśmy z urlopu w pensjonacie Karla. W środku standard jest zadowalający. Czysto, schludnie i ładnie. Właścicielka też jest ok - nie stwarzała żadnych problemów. Ogólnie jestem zadowolony. Pensjonat na końcu ulicy co daje spokój i ciszę, a do plaży nie jest tak daleko.

Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić za mały parking. Gdyby były jeszcze 1-2 miejsca to było by super. Rozumiem że to było by kosztem zielonej trawki po której dzieci biegają, ale dla tej ilości pokoi przydało by się chociaż jedno dodatkowe miejsce na posesji (jest takie miejsce na ulicy Sosnowej z tabliczką Pensjonat Karla).

Ogólnie mogę polecić wypoczynek w tym pensjonacie.
satyriasis
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 25, 2011 4:33 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron