pensjonat Róża Wiatrów

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: falka » śr maja 04, 2011 8:18 pm

Witajcie,
w tym roku chciałabym spędzić urlop w Dębkach. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o Pensjonacie Róża Wiatrów przy ul. Różanej. Dajcie proszę jakieś info jakie są Wasze odczucia.
falka
 
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 04, 2011 11:50 am

Re: pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: gunio0 » pt lip 01, 2011 1:16 pm

SUper Pensjonat właśnie wczoraj wróciliśmy z niego czyściusieńko, milutko, wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi!!!! POLECAM
gunio0
 
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 01, 2011 1:08 pm

Re: pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: gonia19661 » wt lip 26, 2011 2:23 pm

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W pensjonacie Róża Wiatrów spędziłam w tym roku prawie trzy tygodnie i z całą odpowiedzialnościa mogę go polecić. Połozony w spokojnej części Dębek. Plac w całości ogrodzony, właściciele zainwestowali i założyli automatycznie otwierane bramy i furtkę - goście otrzymują pilota do ich otwierania. Wzrosło przez to bezpieczeństwo. Bradzo duży i zadbany teren wokół budynku. Pensjonat proponuje śniadania, są one smaczne i obfite, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla małych dzieci krzesełka do karmienia. W sąsiednich pensjonatach można zjeść obiad. W budynku jest bardzo czysto, widać, że wszystkim zależy na gościach. Ja z całą pewnością tam jeszcze pojadę.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: Jagienka234 » pn paź 21, 2013 8:08 pm

Bardzo polecam. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć dokładniej to zajrzyj na ich stronę http://www.rozawiatrow.pl/ . Myslę, że znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Ja byłam tam raz, ale pamietam, że było na prawde miło. Fajne, zaciszne miejsce. W sam raz na wypad z rodziną, aby spokojnie spędzić czas.
Jagienka234
 
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 21, 2013 8:00 pm

Re: pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: gonia19661 » czw paź 24, 2013 9:56 pm

Witam, w pensjonacie Róża Wiatrów byłam w minione wakacje już kolejny raz. Nie zawiodłam się. Bardzo mili i uczynni właściciele. Czyste i bezpieczne otoczenie. Miejsce idealne na rodzinne wczasy. Polecam.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: Vito » czw sty 09, 2014 4:39 pm

Miejsce, które można polecić z czystym sercem. Przytulne pokoje, miła obsługa oraz uczciwi właściciele. Czego chcieć więcej. Polecam.
Vito
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 27
Rejestracja: czw sie 08, 2013 2:50 pm

Re: pensjonat Róża Wiatrów

Postautor: gonia19661 » pt lip 18, 2014 8:45 pm

Witam, w tym roku po raz kolejny spędziłam urlop w pensjonacie "Róża Wiatrów'" i od razu miłe zaskoczenie - właściciele wymienili meble, urządzili aneks kuchenny w pełni wyposażony w naczynia. Widać, że ich celem jest zapewnienie gościom jak najlepszych warunków do wypoczynku. Dbałość o gości widoczna jest na każdym kroku, poczynając od uzyskania nawet drobnej informacji aż po pomoc w znalezieniu lekarza dla chorego dziecka - w latach poprzednich. Zarówno w budynku jak i w otoczeniu jest bardzo czysto. Państwo Kinga i Krzysztof są otwarci na propozycje gości. Z całą odpowiedzialnością polecam ten pensjonat.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron