fajny pensjonat lub kwatera!!

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

fajny pensjonat lub kwatera!!

Postautor: klara » wt lip 19, 2005 3:07 pm

Hej, nigdy nie byłam w Debkach a chciałabym pojechać ze znajomymi na jakąś fajną kwaterkę.
Możecie mi coś polecić ?
klara
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2005 3:01 pm

Kwatera

Postautor: Bakuś » czw lip 21, 2005 12:09 am

Ja w tym roku byłem w prywatnej kwaterze w „Lagunie”. Płaciłem 30 zł za łóżko. Jedyną wadą było to że zdarzała się nam na chwile wpadać do pokoju tak gdzieś ok. 2 w nocy z koleżankami dosłownie na 5 min i zaraz z jakimiś wątpliwościami właścicielka przylatywała że niby za głośno jesteśmy. Więc jeśli możecie wybieście pole namiotowe. Takie jest moje zdanie.

:!: POZDR :!:
Bakuś
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 21, 2005 12:00 am
Lokalizacja: Karczew

Postautor: Artur » wt lip 26, 2005 4:49 pm

:) polecam drewniany domek letniskowy dla 4-6 osób za 100zł na dobę. tel. 606778824
Artur
Artur
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 26, 2005 3:55 pm

Postautor: katarzynka » śr sie 17, 2005 10:24 am

cześć byłam w tym roku w Dębkach na początku lipca w pensjonacie RYBITWA i bardzo mi się podobało pokoje OK kuchnia do dyspozcyji i w ogóle bardzo sympatyczne miejsce
katarzynka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 16, 2005 3:08 pm

pokoje

Postautor: iza » pt sty 27, 2006 7:29 pm

[color=red][/color][color=red][/color][color=blue][/color][size=18][/size]
Proszę mi doradzić chce jechać z dziećmi do tej miejscowości na wypoczynek jaki polecacie mi pensjonat albo kwatere pokój z łazienką balkon mile widziany z cena przystępną do 40 zł.małe są alergikami i muszę z nimi wyjechać. DZIĘKUJĘ :)
iza
 

Re: pokoje

Postautor: Gość » pt sty 27, 2006 7:31 pm

[quote="iza"][color=red][/color][color=red][/color][color=blue][/color][size=18][/size]
Proszę mi doradzić chce jechać z dziećmi do tej miejscowości na wypoczynek jaki polecacie mi pensjonat albo kwatere pokój z łazienką balkon mile widziany z cena przystępną do 40 zł.małe są alergikami i muszę z nimi wyjechać. DZIĘKUJĘ :)[/quote]
Gość
 

Re: pokoje

Postautor: Gość » pt sty 27, 2006 7:38 pm

Anonymous pisze:
iza pisze:Proszę mi doradzić chce jechać z dziećmi do tej miejscowości na wypoczynek jaki polecacie mi pensjonat albo kwatere pokój z łazienką balkon mile widziany z cena przystępną do 40 zł.małe są alergikami i muszę z nimi wyjechać. DZIĘKUJĘ :)
Kod: Zaznacz cały
[list][list=][img][/img][url][b][color=darkblue][/color][size=18][/size][/b][/url][/list][/list]
Gość
 

Swietna kwatera

Postautor: orzeszek31 » pn maja 01, 2006 9:41 pm

Ja gorąco polecam kwaterę w pensjonacie Krystyna u pp.Głowackich - cudowni właściciele , raj dla dzieci.Jadę z rodziną tam 3 raz pod rząd .Polecam!!!! Pensjonat mieści się na ul Wrzosowej 14.
orzeszek31
 

Kwatera na 5 z plusem

Postautor: Agata » pn maja 08, 2006 3:49 pm

Dębki sa świetne, polecam wiosną i latem, małe miasteczko ale jest super.
3 dni temu wróciłam z majówki ze znajomymi. Polecam gorąco kwaterę u Państwa Kuhr http://debki.wpt.pl/kuhr . Wszystko tak jak w opisie obiektu.
Agata
 

my first post on this forum

Postautor: liza505 » śr maja 31, 2006 6:34 am

hi
i'm liza...
liza505
 

lisa

Postautor: majewski » śr maja 31, 2006 2:50 pm

Jesu jaka żenada !!!!BLeeee.patrz wyżej :( :?
majewski
 

Postautor: Gość » śr maja 31, 2006 7:46 pm

Mam prośbę jeżeli ktoś coś poleca to proszę dać namiary (www, tel, mail).
To bardzo pomoże tym którzy jeszcze nie byli a bardzo by chcieli

pozdrawiam...
Gość
 

Postautor: Jaras » wt lip 18, 2006 9:34 pm

polecam
http://www.willamare.pl/
100% ok!!!
Jaras
 

Postautor: Mandaryn » ndz lip 23, 2006 12:16 pm

Właśnie w maju zapłaciłem za sierpniowe wakacje u p. Kuhr zalieczkę. Od tej pory nie mam żadnego kontaktu z nimi - nikt nie odbiera telefonów. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś ściema? :evil:
Mandaryn
 

Re: Kwatera na 5 z plusem

Postautor: mandaryn » ndz lip 23, 2006 12:21 pm

Agata pisze:Dębki sa świetne, polecam wiosną i latem, małe miasteczko ale jest super.
3 dni temu wróciłam z majówki ze znajomymi. Polecam gorąco kwaterę u Państwa Kuhr http://debki.wpt.pl/kuhr . Wszystko tak jak w opisie obiektu.


a jak się znimi można skontaktować? Bo jak zarezerwowałem pokój, wpłaciłem zaliczkę i koniec kontaktu - nikt nie odbiera telefonów!!!! :evil: :evil: :evil:
mandaryn
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron