Pensjonat Jonasz

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Pensjonat Jonasz

Postautor: oliwunia2 » czw lip 17, 2014 10:32 pm

Polecam Pensjonat Jonasz. Spędziliśmy tam 4 noclegi za rozsądną cenę. Pensjonat przyjazny dzieciom,choć plac zabaw nie jest zbyt duży.Moje dzieci w wieku 3 i 6 lat jednak nie narzekały.Pokoje nie są zbyt duże i łazienki są malutkie, ale jest bardzo czysto i przyjemnie.Ogólnie cały dom i podwórko jest bardzo zadbane. Nie ma lodówek w pokojach, ale są na każdym piętrze i spokojnie się w niej zmieściliśmy z jedzonkiem. Parking jest dość ciasny więc kilka stanowisk jest przed ogrodzeniem,chyba trzy, a reszta na podwórku. Jedynym minusem jest to, że słyszy się co sąsiad robi za ścianą,więc jeśli płacze w nocy dziecko to wszyscy obok to słyszą. Na dole domu jest ogólno dostępna kuchnia dobrze wyposażona we wszystko co potrzebne i jadalnia z dość dużą ilością stolików i krzeseł gdzie można zjeść posiłek. My jedliśmy w pokoju bo rano w tej kuchni był dość duży ruch.Resztę posiłków zjadaliśmy w terenie więc nie wiem co się tam dzieje w porze obiadowej i kolacji. W jadalni jest też duży telewizor,który ma też kanał Minimini. W pokojach też są telewizory z tym kanałem więc dzieciaki są zadowolone. W pensjonacie nie ma niestety wifi. Ogólnie jest to bardzo fajne miejsce na spędzenie urlopu.
oliwunia2
 
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 26, 2014 4:48 pm

Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron